Duyuru

Duyuru Module
Collapse
1 of 2 < >

Merhaba

Merhaba, öncelikle Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.name.tr sayfamıza hoşgeldiniz. Lütfen daha çok özellikten yararlanmak için bir üyelik alınız.
2 of 2 < >

Duyuru

Merhaba, Sevgi ve Aşk Forumları tekrar uzun bir aradan sonra yayın hayatına başladı. Eski mesajlarınızı görebilir ve bu mesajlara cevap yazabilirsiniz.
See more
See less

Beklemek GÜzeldir ;gelecekse Beklenen::::....

Page Title Module
Move Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

• Beklemek GÜzeldir ;gelecekse Beklenen::::....

ozlemek guzeldir, ozluyorsa ozlenen beklemek guzeldir, gelecekse beklenen ve sevmek guzeldir, seviyorsa sevilen.

Gercek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna gore,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Dunyada iki kor var;biri benden başka herkesi goren sen diğeri senden başka kimseyi goremeyen ben.

İnsanı taş yada kırık kalpli yapan bu dunyadan gidiyorum beni nereye gomerlerse gomsunler.....

Eğer guzelliği icinizde taşımıyorsanız, dunyanın neresine giderseniz gidin onu bulamazsınız.

Bulutlar yagmasada yağmur yukludur sevmesini hissetmesini bilene......

Sokakta bir kiz gordum takildi gozlerim gozlerine, Asigim zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin,Benziyordu GoZLERI GoZLERINE.

Gercegi insanlarin olculeri ile degil, insanlari gercegin olculeri ile tani..!

Gozlerin konustugu dil her yerde aynidir..!

sevmedigin birine seni seviyorum deme icinde olmayan duygulardan varmış gibi soz etme kimsenin hayatına kalbini kırmak icin girme sevgi dolu bakan gozlere asla yalan soyleme cunku birine verebilecegin en buyuk acı aşık olmadıgın birini kendine aşık etmektir....

Hİc BİR şEY DİYEN BİR CuMLENİN ORTASINA TERKEDİLMİş BİR KELİMEYİM! ! ! ................................................. Vazgectim bu dunyadan tek olum paklar beni, Değmez bu yangın yeri, avuc acmaya değmez. Değil mi ki ciğnenmiş inancın en seckini, Değil mi ki yoksullar mutluluktan habersiz, Değil mi ki ayaklar altında insan onuru, O kızoğlan kız erdem dağlara kaldırılmış, Ezilmiş, hor gorulmuş el emeği, goz nuru, odlekler gecmiş başa, derken mertlik bozulmuş, Değil mi ki korkudan dili bağlı sanatın, Değil mi ki cılgınlık sahip cıkmış duzene, Doğruya doğru derken eğriye cıkmış adın, Değil mi ki kotuler kadı olmuş Yemen' e Vazgectim bu dunyadan, dunyamdan gectim ama, Seni yalnız komak var ya, o koyuyor adama. William Shakespeare Not : Tum yazı ve şiirler Alıntıdır.

Working...
X