Duyuru

Duyuru Module
Collapse
1 of 2 < >

Merhaba

Merhaba, öncelikle Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.name.tr sayfamıza hoşgeldiniz. Lütfen daha çok özellikten yararlanmak için bir üyelik alınız.
2 of 2 < >

Duyuru

Merhaba, Sevgi ve Aşk Forumları tekrar uzun bir aradan sonra yayın hayatına başladı. Eski mesajlarınızı görebilir ve bu mesajlara cevap yazabilirsiniz.
See more
See less

AŞkı anlatmaya yarayan sÖzler....

Page Title Module
Move Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

• AŞkı anlatmaya yarayan sÖzler....

Sen Gokyuzundeki o milyonlarca yıldızdan en parlak olansın.Akşam olduğunda bana ışık tutar,yol gosterir ve hep benim yanımda olursun…Sabah olunca Gokyuzunde gorunmesende biliyorum hala oradasın ve seni gorebilmem icin sabah olmasını bekliyorsun…

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gun yağmur yağardı…

Yureğim hafif ıslaktır benim kuytu koşelerde ağlamaktan ve rengi hafif ucuktur kurusun diye kac kez guneşe asmaktan.

Yanağına duşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yuzunu ruzgara don, ordayım!

Eğer geceler seni duşunduğum kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yasamımızın her anında birlikte olmamız dilegiyle sevgilim…

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama donup de kendi peşlerinden koşanlara hic bakmazlar…

Sonbahara inat ağac hala yeşermekte, geceye inat gun hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”…

Gulmek icin mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk guluşunde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek guluşun icin yaşayan biri vardır…

Nasil ki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,uzakta oldugun icin tutkunum sana!hani en guzel asklar imkansiz gelirya insana,imkansiz oldugun icin tutkunum sana

Bazı ruyalar diğerlerinden cok uzun surer. Bazıları da cok cok guzel. Benim en uzun ve en guzel ruyam şu an bu mesajları okuyor.

Gozleriyle gozlerine goz koyanın, gozlerimle gozlerini oyarım. Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım.

Kacmaya calıştığın gercek, Birgun karşına cıkacak. Ve işte o gun Kacacak yerin olmayacak. Ben senin varlığını seviyorum, Yokluğunu seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda.

seni sevdigim kadar yasasaydim; olumsuzlugun adini ask koyardim…

Herkesi kusurları ile goren bir kimsenin senden de ovgu ile bahsetmesini bekleme.

Aşk hatalara karşi daima kordur,daima mutluluklara meyillidir.kanun tanimaz,kanatlidir.ve tutuklanamaz.kafalarin butun zincirlerini kirar gacer.aşkim

Hayatta iki kor tanıyorum; 1.’si senden başkasını gormeyen ben, 2.’si beni goremeyen sen…

Beni karanlıktan aydınlıga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler… Seni seviyorum!

Ne mutlu şimdi yanında olanlara,sana dokunup sesini duyanlara,seni tanımadan yanından gecenlere…hepsi sana yakın ama hic biri kokuna hasret değil…

Bir gul olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin icin kopayım ve yalnız senin avuclarında solayım diye bir tanem…

Seni ne kadar sevdiğimi oğrenmek istersen yere duşen yağmur damlalarını tutmaya calış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin…

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tum yollara adını yazdım. Hangi yoldan gecersen gec seni sevdiğimi okuyacaksın…

once dustugumde kalkmayi,sonra aleve dokundugumda aciyi,sevmeyi orgendim, sevilmeyi.herseyi ogrendimde yalniz seni unutmayi ogrenemedim .!

Guneşin buz tuttuğu yerde bir alev gorursen bil ki o, yalnız ve yalnız senin icin yanan kalbimdir…

Guzelsin, şirinsin, şahanesin. cektiğim cileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin…

Ben seni unutmak icin sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, guneşin cıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım…

Zannetme ki gozlerim sana baktıkca bıkacak, olsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gozlerim senden once bu hayata, inan ki son sozum seni seviyorum olacak…

Allah’ım canımı bir sonbahar gunu al ki, o vefasız getirecek bir gul bile bulamasın…

Dunyada 2 renk gul olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun…

Dunyadaki en guzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki…

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gokteydi. Ama ben seni, guneşi sectim, bir guneş icin bin yıldızdan vazgectim…

Sen seni seveni gormeyecek kadar korsen, o da sana sevgisini soylemeyecek kadar gururludur…

Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı muspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim…

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gun yağmur yağardı…

Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dun gelmesi gereken ve bugun hala gelmeyen…

Hayatta uc şeyi sevdim. Seni, kalbimi, umit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. umit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

Gulmek icin mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk guluşunde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek guluşun icin yaşayan biri vardır…

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gun yerine gecemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine de bir tane ?sen? edemediler. onceleri hasreti hic tatmadım, yarimden hic ayrı kalmadım, biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alışamadım.

An gelir insan gulerken ağlarmış. Gozyaşları sel olup kalbine akarmış? Seni cok seviyor ve ozluyorum. Bu guzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgul getiriyorum?

#

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama donup de kendi peşlerinden koşanlara hic bakmazlar…
    # Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu guzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgul getirdim…

# Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tum yollara adını yazdım. Hangi yoldan gecersen gec seni sevdiğimi okuyacaksın…

# Sonbahara inat ağac hala yeşermekte, geceye inat gun hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”…

# Yanağına duşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yuzunu ruzgara don, ordayım.

# Bir gul olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin icin kopayım ve yalnız senin avuclarında solayım diye bir tanem…

# Seni ne kadar sevdiğimi oğrenmek istersen yere duşen yağmur damlalarını tutmaya calış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

# Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin…

# Guzelsin, şirinsin, şahanesin. cektiğim cileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin…

# Ben seni unutmak icin sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, guneşin cıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım…

# Allah’ım canımı bir sonbahar gunu al ki, o vefasız getirecek bir gul bile bulamasın…

# Seni seviyorum diyenin sevgisinden şuphe et, cunku aşk sessiz, sevgi dilsizdir…

# Guneşin buz tuttuğu yerde bir alev gorursen bil ki o, yalnız ve yalnız senin icin yanan kalbimdir…

# Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı muspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim…

# Dunyada 2 renk gul olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun…

# İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gokteydi. Ama ben seni, guneşi sectim, bir guneş icin bin yıldızdan vazgectim…

# Dunyadaki en guzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki…

# Sen seni seveni gormeyecek kadar korsen, o da sana sevgisini soylemeyecek kadar gururludur…

# Zannetme ki gozlerim sana baktıkca bıkacak, olsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gozlerim senden once bu hayata, inan ki son sozum seni seviyorum olacak…

# Tek başıma değilim, ben ve umitsiz aşkım var…

# Ayrılık kucuk sevgileri oldurur, ama buyuk sevgileri guclendirir. Tıpkı ruzgarın mumu sondurup, yangını koruklediği gibi…

# Butun mevsimleri bir gunde, butun yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinc, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gonderiyorum sana…

# Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin…

Comment

* Dun cicekcinin onunde bir gul gordum, dunyanın en guze lgunu benim diye haykırıyordu… O gulu aldım, ama en guzel gul olduğu icin değil… Seni gorup utansın diye

* seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,cekici ve guzelsin ama aranyzda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin

* insanlar kirmizi gullerin pesinde kosarken ayaklari altinda ezilen papatyalarin farkina bile varmazlar

* oyle mutlu ol ki; guzellikler bile seni kyskansyn. Gozya?laryn yana?ynda nem de?il dadaklarynda kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

* Seni Seviyorum” derken asla yalan soylemedim. Yalan soylerken de asla “Seni Seviyorum ” demedim

* Bir gul olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vucudunun derinliklerine girip bir daha oradan cıkmamak icin?

* Karanlık gecelerde tek beyazım Bunaltıcı sıcaklarda sevda ayazım ol Goğe martı kadar yaraşmaz ki başka kuş Gonlume senden başkası yaraşsın Sen kanat cırp ki gok kubbemde Sevda gulum hicabımla kızarsın

* Seni duşunur , seni ozlerim , sevgilerin ozlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde… Seni , senden uzakta , sensiz ,seninle yaşıyorum.

* biliyorum seviyorsun buyulu denizigel beraber kesf edelim ufuklartin ardindaki gizemi.

* Sevgililer opusurken neden gozlerini kapatırlar bilir misin? cunku gozleriyle degil de kalpleriyle gormek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim cunku seni cok seviyorum.

* Her aşkin gokyuzunde bir meleği varmış. Yeryuzunde biten her aşk icin gokyuzunde bir melek ağlarmış… İnan ki bizim meleğimiz hic ağlamayacak. Seni cok seviyorum aşkım…

* Her yağmur damlası seni seviyorum demek olsaydı her yeri sel gotururdu…

* Kul olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gozler seni sevdi başkasına bakar mı ?

* Askin ilk solugu mantigin son solugudur.

* Bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yuklu , gokyuzu gibi yalyn, okyanus kadar derin, kelimelere sygmayacak kadar buyuk bir sevgymyz oldugunu sakyn unutma !

* Bugun ağlamayı duşunuyorsan sakın yapma cunku bir yerde senin bir guluşun icin yaşayan biri var

* Ne seni unutmak icin bir cabam var icimde, ne de aşkımı korukleyen bir ruzgar,ne de seni gormeden durabilecek kadar gucluyum,ne de seni gormeye dayanacak bir kalbim var

* Seni bulmaktan cok aramak isterim! Seni sevmeden once anlamak isterim! Seni bir omur boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

* Gel, bir bestem de sen ol Sevda şiirim, aşk erim Ben seni guftesiz de soylerim cunku ben Guftelenmemiş aşkların talibiyim Gel, bir martı da sen ol omzumda

* Aci ve huzun bir yildiz kadar uzak,mutluluk gozbebegin kadar yakin olsub.umutlarin gercek,gerceklerin mutluluk,mutluluklarin sonsuz olsun..

* Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askın icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni cok sevmeye devam edecegim…

* Hani uzakta yıldız parlak gelir ya insana uzakta olduğun icin tutkunum sana… Hani en guzel imkansız gelir ya insana imkansız olduğun icin aşığım sana…

* Acımak sevgi değildir,ustunluğun kabuludur. Hoşgoru sevgi değidir, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. Sevgi varolmaktan kıvanc duymaktır. Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır…

* En surekli ask karsiligi olmayan asktir

Comment

* Ben hergece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere ruzgar olup esiyorum sessizce sen uyurken yureğim geliyor ustunu ortmeye bensizken uşursun diye…

* aşk bir cay sevgi ise seker bizim gibi garipler cayi sekersiz icer

* Yarınlar hep guzel olacak derler, oysa bugunlerde dunlerin yarını degil mi?

* Bulutlara Yukledim ozlemimi.. Ruzgarlarla yolladım sevgimi..Yagmur yağdirdim goz yaslarımla..Kucuk melekler yolladım seni opmeye geldilermi.

* nasilki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,uzakta oldugun icin tutkunum sana!hani en guzel asklar imkansiz gelirya insana,imkansiz oldugun icin tutkunum sana

* Gozleriyle gozlerine goz koyanın, gozlerimle gozlerini oyarım. Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım.

* aşk bir havuzdur icine aptallar duşer. ama beni ittiler

* Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yasamımızın her anında birlikte olmamız dilegiyle sevgilim…

* Kacmaya calıştığın gercek, Birgun karşına cıkacak. Ve işte o gun Kacacak yerin olmayacak. Ben senin varlığını seviyorum, Yokluğunu seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda.

* seni sevdigim kadar yasasaydim; olumsuzlugun adini ask koyardim…

* Herkesi kusurları ile goren bir kimsenin senden de ovgu ile bahsetmesini bekleme.

* aşk hatalara karşi daima kordur,daima mutluluklara meyillidir.kanun tanimaz,kanatlidir.ve tutuklanamaz.kafalarin butun zincirlerini kirar gacer aşkım.

* Beni karanlıktan aydınlıga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler… Seni seviyorum!

* Ne mutlu şimdi yanında olanlara,sana dokunup sesini duyanlara,seni tanımadan yanından gecenlere…hepsi sana yakın ama hic biri kokuna hasret değil…

* once dustugumde kalkmayi,sonra aleve dokundugumda aciyi, sevmeyi ogrendim, sevilmeyi.herseyi ogrendimde yalniz seni unutmayi ogrenemedim .!

* Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları asla gonul kapınızdan iceri sokmayın.

* aşkimi dağlara yazacaktim ama aşkimdan buyuk dağ bulamadim..

* Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ısıgım sensin, gunesimsin… Bil ki cok ozlendin…

* Hicbir şarkı tercumanı olamaz aşkımın.Hicbir cicek hislerimin rengini taşıyamaz yapraklarında.Hicbir yurek sevdaya bu denli yanamaz,imkanı yok!beni tanısaydı eğer sevdasının acizliğinden utanırdı mecnun…

* 7 ayrı iklimden 7 ayrı arı gelse 7 arı 7 ayrı bahceye girse 7 bahcede 7 ayrı ciceğe konsa 7 ayrı cicekten 7 ayrı bal yapsa yinede SENDEN TATLI OLAMAZ !!!!

* hayata niye geldim diye dusunmeye ba?lamistim 19 umdan sonra seninle tanysynca anladim dunyaya gelis sebebimi..

* Bal deyip versende zehiri gulum Seven ceker bunca kahırı gulum Gelsede omrumun ahiri gulum Sana asık olan yanım var benim Ardımsıra bir damla yas akmasa Ahirette kimse sahip cıkmasa Tanımasa yuzume de bakmasa Sen gibi sultanım hanım var benim…

* ay isiginin aydinlattigi bir kumsala kucuk bir dal parcasiyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hircin bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum

* Bir erkekle mutlu olmak icin onu cokca anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak icinse onu cokca sevip, anlamaya hic calısmamak gerekir.

* Beni yildizlara benzet : sana olan sevgim yildizlar kadar parlak,birgun sana olan yildizim kayarsa bilki sana olan sevgim kaymistir,bitmistir !!!

* bir gul olmak isterdim neden mi? beni koparip kokladyginda vucudunun derinliklerine girip bi daha oradan cikmamak icin

* bataryası zayıflamış hayellerimin kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası yuzunden ulaşamadım oysa şimdi yureğimde full ceken hattımla seninleyim

Comment

* Baharimin solmayan tek gulu eğer birgun beni sevdiğini hatirlarsan o zaman sen bende solmuş olacaksin

* Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye… Biraz zaman istedim dusuneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskası ile, kulagına fısıldadım ask ızdıraptır diye.

* Gul filizlendigi gunden beri Gunese Asiktir, her ne kadar Gunes her gece ayin gorkeminde kanip Gulu biraksada.. Gul asla Yildizlara kanip Gunesi birakmaz…

* Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. opsem doyasıya, koklasam seni…

* başkasina kendinden fazla değer verme.ya onu kaybedersin yada kendini mahfedersin.

* Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim icin ve ozellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tuketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle…

* Yanında benden başka biride olsa, her şeyi inkar etmiş inandırmış olsanda ve ona duygulanmış sevdalanmış olsanda, biliyorum bu gece beni duşuneceksin.

* Bakakalırım giden geminin ardından atamam kendimi denize. Serde erkeklik var ağlayamam.

* Bazı ruyalar diğerlerinden cok uzun surer. Bazıları da cok cok guzel. Benim en uzun ve en guzel ruyam şu an bu mesajı okuyor.

* ben seni sevmek icin degil sevmenin nasil oldugunu gor diye sevdim sen benim alin yazimsin

* Insanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dagıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara asık olurlar

* İkimizde cehennemde yanacagiz,sen kalbimi caldigin icin bense tanriyi birakip sana taptigim icin…

* Elimde denizden cıkardığım bir midye kabuğu var.Denizden o kadar uzakki.Tıbkı benim sana uzak kaldığım gibi.

* Guler yuzle soylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerceği ancak damla damla yutarız.

* benden seni seviyorum dememi istiyorsun.ben ise seni sevmekle yetinmek istemiyorum. seni olunceye dek hayatimin her aninda yasamak istiyorum

* Husranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamıs olmakta.

* İsmini duvara yazdım kotu kalpli insanlar sildi,ismini kumsala yazdım deniz sildi,kalbime yazdım onuda senden başkası silemez dedim.

* Gecen gunleri unut,geleceğe bağlanma!Umduğun boş cıkarsa,kırılıp tasalanma!İcinde bulunduğun gunu kıymetini bil,Yele verme omrunu,zamanı guzel harca!..BİRİCİK AşKIMA

* Seni denizdeki kumlar, gokteki yıldızlar, ormandaki ağaclar, dunyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve guneşin ışıklarından daha cok seviyorum. Birlikte daha guzel gunlere…

* beni birkez aldatirsan yaziklar olsun sana,ikinci kez aldatirsan yaziklar olsun bana

* Unuturum desem de inanma sakın, omrumce kalbimden silinmez adın. Bir sızı icimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

* Sen Hayatimsin Tek Varligimsin Sen Benim BELALIM… Vazgecememki Senden Canima Cansin Sen Kara Sevdamsin..

* sen sahra collerinde bir gul olsan seni kurutmamak icin goz yaslarımla sulardım seni

* Yuzyıl oldu yuzunu gormeyeli belini sarmayalı Gozunun icinde durmayalı Aklının aydınlığına sorular sormayalı Dokunmayalı sıcaklığına karnının… Yuz yıldır bekler beni Bir şehirde bir kadın Aynı daldaydık aynı daldaydık aynı daldan duşup ayrıldık Aramızda yuz yıllık zaman, yol yuz yıllık Yuz yıldır alaca karanlıkta koşuyorum ardından

* Aşk bittikten sonra arkadaş kalalım dediler.. Gule başka isim versen değişik kokar mı ???

* Sen sevgi nedir bilmezsin ki… Hic sevmedin. Ağla ağlayabildiğin kadar, butun guzellikler sende aşk bendedir.Ayrılık bile ağlardı, ayrılığı yaşasaydı

Comment

* Seni ve sensizliği duşundukce, esen ruzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

* Beni terk ettigin gun saclarından bir tel koparıp asacağım kedimi beni terk ettigin gun kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime ve beni terk ettiğin gun oleceğim

* Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev… Bir yıl degil on yıl degil bin yıl mesut olurum.

* operim dudaklarından gul kokulu yanaklarından her dem gozlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin…Seni seviyorum.. Hem de cok…

* Guneşin doğduğu da bir gercek battığı da… Kalbimin attığı da bir gercek, gunun bittiği de… Ne cıkar tum gercekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en buyuk gercek…

* benim gibi seni kimse sevmedi, uzgunum gittigin gunden beri… gelseydin bana herşeyin en başinda bir daha başlasa da farketmez boşuna…

* Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizligi, haber saldım ruzgarlara, fısıldasınlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi…

* Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup ucasım gelir,bakinca o guzel gozlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne care birtanem ne care ne kuş olup ucabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana birtanem inan seni bir omur boyu Sevebilirim…

* En buyuk okyanusta bir su damlasi olmak,ucsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak ama en onemlisi milyonlarca insanin icinden senin sevgilin olmak…

* Sevgim karşılıksız caresi var mı?.. Yeter ki varlığın benden uzak olmasın. Yarınlar hep seni getirsin bana, sensiz bir gunume guneş doğmasın..

* Acı ve huzun bir yıldız kadar uzak, mutluluk gozbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gercek, gerceklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun…

* benim icin insanlar ikiye ayrilir.sevdiklerim ve diğerleri.sevdiğim insanlar da ikiye ayrilir.cok sevdiklerim ve diğerleri.cok sevdiğim insanlar da ikiye ayrilir.sen ve diğerleri.

* Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi… Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi… Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi…

* şarkılar senin icin turkuler senin icin bilmem başka ne yapsam SEVGİLİM SENİN İcİN sacına guller taksam az gelir anlatmaya bendeki AşKIN icin!..

* Bugunlerde nereye baksam, Seni hatırlıyorum sevdiğim inan. Dun, iniyorken Kazdağı’ na akşam; Seyre dalınca ben O’nu, İki yaşlı zeytin ağacı arasından, Hatırladım gene ben seni. Gecerken beyaz bulutlar, Yeşil doruğun uzağından, Sıra, sıra yelkenliler sanki, şişirip yelkenlerini Birbirleriyle yarışıyorlar. Dalınca, mavinin derinliğine; Hatırladım bu kez senin Yeşil hareli mavi gozlerini.

* ıuuHani bazı gozler vardır sozleri anlatır,hani bazı sozler vardır gozleri ağlatır,hani bazı anlar vardır değeri gec anlaşılır,hani birde aşk vardır seni hatırlatır

* Seni sevmek guzel şey, umitli şey, dunyanın en guzel sesinden, en guzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı soylemek istiyorum.

* bir ciceğim vardi, adini aşk koydum; kopardilar, bir ciceğim vardi, adini sevgi koydum; soldurdular, şimdi yine bir ciceğim var, adiniizdirap koydum; ne koparan var, ne solduran..

* Gozleriyle gozlerine goz koyanın, gozlerimle gozlerini oyarım. Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım.

* Gece midir insanı huzunlendiren,yoksa insan mıdır huzunlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana duşunduren yoksa ben miyim seni duşunmek icin geceyi bekleyen ?

* Hic aşık olmamış kadınlar bulunabilir ama, hayatında bir kez aşık olmuş kadın pek azdır

* Bir yudum mutluluk, Pesinden kosuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, Sevmisim seni bir kere, Doyamadan gidiyorum …

* Merhaba huzun adası Ben duygu gemisi Demir attım kıyılarına Haydi uyan ac gozlerini Bak ne diyor gemideki ses ”Seni ozledim”

* Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizliği, haber saldım ruzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar cok ozlediğimi… Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sonuk olur, yakamozlar başka cizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

Comment

* Bir deniz dusun (susuz)bir insan dusun (mutsuz)bir gece dusun (uykusuz)bir bahar dusun (ciceksiz)birde ben dusun,,sensiz

* Hani en guzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız oldugun icin asıgım sana!..

* ıuuBir insanin idealleri olmalı sonsuzluk gibi,bir insanın ozlemi olmali ozlemle acan cicekler gibi,bir insanın birtanesi olmalı oda senin gibi..

* Her gun sevda cekipte, Gulunmuyor degilmi, Bir guzelden baskasi, sevilmiyor degilmi, Seni asla unutamam, Sensiz olamam diyordun, Hani bensiz olurdun, Olunmuyor degilmi??

* kestane renkli gozlerin, seni hep severim, eğer istesem bana bir opucuk verirmisin, verirsen sevinirim…

* BIR GUN MELEKLER SENI CAGIRDIGI ZAMAN BUNUN ERKEN OLDUGUNU HISSEDERSEN BIL KI BOYLE DUSUNMENIN TEK NEDENI BENIMLE COK AZ SEY PAYLASMIS OLMANDIR…

* DOSTLUGUMUZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM…

* HIC YALAN YOKTUR SOZUMDE DOGRUDUR FIKRIMDE OZUMDE BURCU BURCU TUTERSIN GOZUMDE SENSIZ YASANMIYOR YERYUZUNDE…

* CAN O GUZEL YUZUNE VURGUN NEYLEYIM ,GONUL TATLI DILINE TUTKUN NEYLEYIM CAN DA GONUL DE SIR INCILERIYLE DOLU AMA DILE KILIT VURMUSUM NEYLEYIM…

* SANA DOKULEN DILLERLE ZALIM BILE YOLA GELIRDI SEN DE DUY ARTIK SESIMI ARDINA DOKTUGUM GOZYASLARINA NE CAN DAYANIYOR NE DE TOPRAK GEL DE DINDIR ASKA SUSAMIS GOZLERIMI…

* BURUK BIR DUYGU YUKLENIRSE YUREGINE GOZLERIN ZAMANSIZ DALIVERIRSE UZAKLARA,HELE KULAKLARIN DELI GIBI CINLARSA BIL KI BIR YERLERDE OZLENMISSINDIR…

* MAZIYI ANIMSADIGINDA,ICLI BIR SARKI DUYDUGUNDA OZLEM DUYDUGUN ASKI ARADIGINDA GECE YATARKEN KULAGINA SENI HALA SEVIYORUMLAR FISILDANDIGINDA BULURSUN BENI HAYASIZ DIYARLARDA…

* PARAMPARCA DUYGULARIMLA SU DAMLASI KADAR UFAK BIR UMITLE DE OLSA SENSIZ YASIYORUM ADINA YASAMAK DENIRSE URKEK,GIZLENMIS DUYGULARIMI NASIL DA YIKTIN…

* DELICE SEVEN BENDIM SENI, TERK EDIP GIDEN SENDIN BENI, ARDINA HIC BAKTIN MI KI ? ISTE SEVGI ISMINI KAZIDIGIM MASALARDA HEYYY SAKI BIR SISE DAHA AC, SEVDIGIM ARTIK COK UZAKLARDA…

* SENINLE OGRENDIM SEVMESINI ASKINLA TATTIM ACI CEKMESINI CARESIZIM KALBIMIN DERINLIKLERINE GOMDUM SENI VE GUZEL GOZLERINI…

* BITMEK BILMEYEN DUYGULARLA SEVDIM SENI ASKIN KALBIMDE SONMEYEN KOR GIBI SARMASIKVARI SARIYOR BEDENIMI YALVARIYORUM SANA ILK ASKIMSIN UNUTTUM DESEM DE UNUTAMAM SENI…

* SU KARANLIK GECEDE HERKES SEVDIGIYLE BIRLIKTE BENSE YALNIZLIGIMLA BAS BASAYIM YASTIGIMIN ALTINDAKI RESMINI BILE COKTAN KALDIRDIM TAVAN ARASINA…

* YOLLARIMA DOKULEN GULLERDEN YILLARIMI VERDIGIM ACILARDAN VE SENDEN KURTULUYORUM MUTLULUGA DAIR NE VARSA HEPSINDEN BIR DAMLA DA BEN ISTIYORUM BELKI INANMAYACAKSIN AMA ARTIK SENI HIC SEVMIYORUM…

* BEN BU SOZLERI YAZIYORUM AMA SAIR DEGILIM BIR KIZ SEVDIM AMA EMIN DEGILIM SENI DUSUNMEKTEN PERVANEYIM BU KIZLAR YUZUNDEN HEP AVAREYIM…

* SON OLSUN ARTIK BU ACILAR KALBIME BICAK GIBI SAPLANAN KOR SANCILAR BIR GUN GELIR UNUTULUR TUM YASANANLAR HATIRLARSAN BURDA UGRUNDA OLMEYE HAZIR BIRI VAR…

* GECELERIM UZUN GUNDUZUM YOK ARKAMDA BIR AGLAYANIM YOK MASAMDA IKI KADEH VAR BIRI BENIM BIRI SENIN ICIN BIR ONDAN BIR BUNDAN ICIYORUM SENI COK AMA COK SEVIYORUM…

* USUDUGUMDE HEP SEN OL ISTERDIM YANIMDA,HASTALANDIGIMDA SOGUK TERLEMELERIM GIBI,KIRK DERECE SICAKTA TERLEYEN TENIM GIBI MEGER SENDEYMIS DUNYANIN TUM GUZELLIKLERI…

* SANMISTIN DIVANE OLUR,PESIMDE DONER BENIM GONLUM TASI BILE DELER ,SANMA KI SADECE SENI SEVER GUN OLUR BENI DE BENIM GIBI BIRI SEVER…

* HER BAKISTA AKLIMI BASIMDAN ALIYOR DUNYADAN UZAKLARA DALIYOR,ALEMDE BIR TEK BANA BAKIYOR YILDIZLARA ODAKLASIP AKIYOR,KARA DELIKLERI DELEN GOZLERIN…

Comment

* UZANMIS YATAGIMA SENI YAZIYORUM BAKMA BANA BELLI KI AGLIYORUM KALBIM ASK ATESINDEN AGLIYOR HANI ERKEKLER AGLAMAZDI ISTE AGLIYOR…

* BULBUL BILE HASRET TOMURCUK GULE YANIK SARKILAR GETIRDI BIZI DILE,SENI BULMAK ICIN DOLASTIM TUM CADDELERDE SENINLE OLAN ASKIM BUTUN DILLERDE…

* KIZGIN COLLERDE YALIN AYAK GEZMEK GIBI LAPA LAPA KARIN ALTINDA YURUMEK GIBI SENIN VARLIGINDA KALDIRIMDIR UCURUMUN DIBI YOKLUGUNDA HAYATA SARILMAK DARAGACINDA CIRPINARAK OLMEK GIBI…

* MAHALLENIN ARKA SOKAGINDA BASLAYAN KOVALAMACA BITER SABAHIN EZANINDA GELIRSEM KAPINIZIN ONUNE KURSUN YAGMURLARI ALTINDA CAN VERIRSEM KOLLARININ ARASINDA OMRUMUN EN GUZEL CAGLARINDA DOYAMADAN SANA OMRUMUN BAHARINDA HATIRLAR MISIN? NEFES ALDIGIN HER ANINDA.

* BAKMAYIN YASIM BELKI KUCUK,DOGDUGUMDAN BERI GORDUGUM DERTLERIN HEPSI BUYUK,OMUZLARIMDA HER ZAMAN AGIR BIR YUK ,ASKTAN YANA ALDIM PAYIMI,KALBIM HEP PARAMPARCA KIRIK DOKUK…

* DAGLARDAKI RUZGARIN ESINTISI NASIL INSANIIN ICINDE BIR HEYECAN YARATIYOR ISE ISTE BENDE SENINLEYKEN O HEYECANI YASIYORUM BITANEM…

* EGER BIR UCURUMUN KENARINDA DUSMEK UZERE OLSAM, ASAGIDA BIR DAL OLSA VE O DALIN SEN OLDUGUNU BILSEM,OLMEKTEN DEGIL BITANEM SENI KIRMAKTAN KORKARIM…

* SENI SEVDIGIMI SOYLUYORUM AMA BU YALAN,CUNKUSANA OLAN DUYGULARIM O KADAR USTUN VE YUCEKI ASKIM ONLARA ISIM BULAMADIM…

* BIR MEZARCI OLSAYDIM SENI TOPRAGA DEGIL KALBIME GOMERDIM SEVGILIM…

* GECENIN IZINDE IZ SURDUM SENI ARADIM. AY SAHIDIM,KARANLIKLAR ISE ISIGIMDI.SABAHI YAPACAK GUNESE ANT OLSUNKI SENI BULACAGIM VE BENIM OLACAKSIN,BIR SEHER VAKTI.

* DUNYANIN EN AGIR ISCISI BENIM, NEDENMI? CUNKU 24 SAAT SENI DUSUNUYORUM…

* KIMLER ICIN DOKMEDIMKI GOZYASI,SENIN ICIN DOKUYORSAM NE CIKAR.OMUR TEMELINDEN HER BIR TASI,SENIN ICIN SOKUYORSAM NE CIKAR…

* GUL DALINDA NASILSA,SIIR SAIRIN DILINDE NE ISE SEN YUREGIMDE OYLESIN.. BUNU BILSENDE BILMESENDE…..

* GIT TABI GIT.KIRPIKLERIME BIR KARA DIKEN DE SEN EKLE.HENUZ SOKAKLARINA BILE ALISAMADIGIM BU KENTE VER BENI VE BAKISININ TALAN ETTIGI YERLERIMI AL OYLE GIT….

* SENI SEVDIGIM KADAR ALLAHI SEVSEYDIM CENNETIN EN GUZEL KOSESI BENIM OLURDU

* SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..
                BIR DUAM VAR INSALLAH OLUR HAKTAN,KURTULDUM KURDUGUN KAHPE TUZAKTAN,UNUTMADIM SANMA UNUTTUM SENI COKTAN HAYALIN ACITSA DA CANIMI OMRUMU HARCAYAMAM ,YAPTIKLARINDAN BEN DEGIL SEN UTAN…

* BIR INSAN OLUNCE UNUTULMAZ, UNUTULUNCA OLUR!

* SEN COLDE BIR CICEK OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN GOZ YASLARIMLA BESLERDIM..

* GECEYE INAT GUN AGIRMAKTA,AGACA INAT DAL COGALMAKTA, OLUME INAT INSANLAR COGALMAKTA,BENSE SANA INAT SENI SEVMEKTEYIM.INAT BU YA, HEPTE SEVECEGIM….

* OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN. KEFEN OLUR BEDENINI SARARIM.YAGMUR OLUR UZERINE YAGARIM.CICEK OLUR MEZARINDA ACARIM. OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN

* DUNDE,BUGUNDE,YARINDA, YUREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HISSETTIGINDE ELINI KALBINE KOYBEN HEP ORDAYIM

* BASKASINA KENDINDEN FAZLA DEGER VERME,YA ONU KAYBEDERSIN YADA KENDINI MAHVEDERSIN EGER BU DUNYADA SENI KIMSE SEVMIYORSA BILKI BEN OLMUSUM

* GUZELIM BEBEGIM HERSEYIM NERDESIN NEDEN CEVAP YAZMIYORSUN BANA CIDDEN BITIRDINMI HERSEYI YAPMA NE OLURSUN

* HER YENI GELEN GUNU YENI BIR UMITLE BEKLEMELI HER YENI GUN YENI HAVALARLA GELIR GECE YAGAN YAGMURLA UYURSUN SABAH BIR DE BAKARSIN ODAN GUNESLI

Comment

* ASK NEDIR BILIYORMUSUNUZ?ASK: KARSINDAKINI BULUNMAZ HINT KUMASI SANMANLA ENAYI OLDUGUNU ANLAMAN ARASINDA GECEN ZAMANDIR…

* GUNES AYDAN GUCLU OLABILIR AMA AYIN ETRAFINDA YILDIZLAR VARDIR BEN ISE AY KADAR BEYAZ GUNES KADAR YALNIZIM

* IKI GULU SEVDIM BIRI KIRMIZI BIRI BEYAZ ..SEN BENI UNUTURSAN KIRMIZI GUL SENIN OLSUN BEN SENI UNUTURSAM BEYAZ GUL KEFENIM OLSUN….

* SENI HIC UNUTMADIM NE OLUR DON ARTIK. GITMEK NEYI HALLETTI GUZELIM DONMENI INANKI BEKLIYORUM.SON DEFACIK NE OLUR

* GULUSUNE BIN KIRSUN SIKSADA OLUM UNUTMA UMUDA KURSUN ISLEMEZ GULUM

* ASK BIR MUZ KABUGUDUR TEK FARKI BASTIGINDA AYAGININ DEGIL HAYATININ KAYMASIDIR…

* HAYAT BIR TIYATRO DEDILER HERKESE BIR ROL VERDILER. EN ZORUNU BANA VERDILER.ONCE SEV SONRA UNUT DEDILER.

* SEN COLDE BIR CICEK OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN GOZ YASLARIMLA BESLERDIM..

* GECEYE INAT GUN AGIRMAKTA,AGACA INAT DAL COGALMAKTA, OLUME INAT INSANLAR COGALMAKTA,BENSE SANA INAT SENI SEVMEKTEYIM.INAT BU YA, HEPTE SEVECEGIM….

* OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN. KEFEN OLUR BEDENINI SARARIM.YAGMUR OLUR UZERINE YAGARIM.CICEK OLUR MEZARINDA ACARIM. OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN

* DUNDE,BUGUNDE,YARINDA, YUREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HISSETTIGINDE ELINI KALBINE KOYBEN HEP ORDAYIM

* BASKASINA KENDINDEN FAZLA DEGER VERME,YA ONU KAYBEDERSIN YADA KENDINI MAHVEDERSIN EGER BU DUNYADA SENI KIMSE SEVMIYORSA BILKI BEN OLMUSUM

* GUZELIM BEBEGIM HERSEYIM NERDESIN NEDEN CEVAP YAZMIYORSUN BANA CIDDEN BITIRDINMI HERSEYI YAPMA NE OLURSUN

* HER YENI GELEN GUNU YENI BIR UMITLE BEKLEMELI HER YENI GUN YENI HAVALARLA GELIR GECE YAGAN YAGMURLA UYURSUN SABAH BIR DE BAKARSIN ODAN GUNESLI

* ASK NEDIR BILIYORMUSUNUZ?ASK: KARSINDAKINI BULUNMAZ HINT KUMASI SANMANLA ENAYI OLDUGUNU ANLAMAN ARASINDA GECEN ZAMANDIR…

* GUNES AYDAN GUCLU OLABILIR AMA AYIN ETRAFINDA YILDIZLAR VARDIR BEN ISE AY KADAR BEYAZ GUNES KADAR YALNIZIM

* IKI GULU SEVDIM BIRI KIRMIZI BIRI BEYAZ ..SEN BENI UNUTURSAN KIRMIZI GUL SENIN OLSUN BEN SENI UNUTURSAM BEYAZ GUL KEFENIM OLSUN….

* SENI HIC UNUTMADIM NE OLUR DON ARTIK. GITMEK NEYI HALLETTI GUZELIM DONMENI INANKI BEKLIYORUM.SON DEFACIK NE OLUR

* GULUSUNE BIN KIRSUN SIKSADA OLUM UNUTMA UMUDA KURSUN ISLEMEZ GULUM

* ASK BIR MUZ KABUGUDUR TEK FARKI BASTIGINDA AYAGININ DEGIL HAYATININ KAYMASIDIR…

* HAYAT BIR TIYATRO DEDILER HERKESE BIR ROL VERDILER. EN ZORUNU BANA VERDILER.ONCE SEV SONRA UNUT DEDILER.

* ERKEKLER MI DAHA AKILLI YOKSA KADINLAR MI , CEVAP VERMEK COK ZOR AMA SIZ HIC BACAKLARI GUZEL DIYE BIR ERKEGIN ARKASINDAN KOSAN KADIN GORDUNUZ MU?

* SOKAKTA BIR KIZ GORDUM TAKILDI GOZLERIM GOZLERINE, ASIGIM ZANNETTI BENI KENDINE, HALBUKI NE BILSIN, BENZIYORDU GOZLERI GOZLERINE
                  * SEN UNUTTUN FAKAT UNUTULMADIN BENSE UNUTULDUGUMU BILIYORUM AMA UNUTAMIYORUM INAN UNUTMAYA CALISTIGIM GUN SENI TEKRAR DELICESINE SEVMEMI SAGLIYOR…

* HER SATIRIMA SENI NASIL SEVDIGIMI BINLERCE DEFA YAZMAK ISTERDIM ELIMDEN GELSE “O” GUZEL ADINI ASK BAHCEMIN EN GUZEL AGACINA ALTIN HARFLERLE KAZIMAK ISTERDIM.

* AYRI KALMAK DEGIL BENIM DERDIM YA ELLERINI TUTMAK ISTERSE ELLERIM…OMER SENI HALA COK SEVIYORUM.

* SEN VARYA SEN SIGARAM GIBISIN DUMANI SACLARIN ALEVI GOZLERIN YANLIZ BIR FARK VAR BEN SIGARA YAKTIKCA SEN BENI YAKIYORSUN…..

* SOYLE NERDE YANLIS YAPTIK,INANMAZDIK SOZUNE ,HIC GUCUM YOK ZAMANI CEVIRMEYE,GORMESENDE DUYMASANDA,YASARDIM YINE BU ASKI SESSIZCE…

Comment

* BIR CANIM OLSAYDI EGER ONDAN IKI DILEK DILERDIM.BIRI YAGMURLU BIR HAVADA SENIN YANIMDA OLMANI IKINCISI ISE YAGMURUN HIC DURMAMASI.

* SENI SEVDIGIMI DAHA NASIL SOYLEYEYIM,BAGIRAYIM, HAYKIRAYIMDA ELALEME REZILMI OLAYIM,EGER SENDE BENI SEVIYORSAN CEK MESAJINI SOYLE SEVDIGIM…

* GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR…

* GECE OLUP SENSIZLIGI BIR YORGAN GIBI USTUME CEKINCE HISSETDIGIM DUYGUNUN TARIFI YOK.VE ANLIYORUM BIR KEZ DAHA SENI NE KADAR COK SEVDIGIMI.SENI OZLEDIM BEBEGIM…

* GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN…

* SENI SEVIYORUM DERKEN HIC YALAN SOYLEMEDIM, YALAN SOYLERKEN HIC SENI SEVIYORUM DEMEDIM!!!

* ANSIZIN UYANIRSAM GECENIN BIR YAISINDA,GOZLERIN DALARSA SONSUZ KARANLIGA,BIR SICAKLIK DUYARSAN USUYEN AVUCLARINDA,BILKI SENI DUSUNUYORUM

* SAKIN SEVMEKTEN KORKMA,KURSUN SESI KADAR HIZLI GECER YASAMAK,AMA OYLE ZORKI KURSUNU HAVADA,SEVDAYI SICACIK YUREKTE TUTMAK…

* SENI SEVDIGIMI KIMSE BILMIYOR YANLIZ KALBIM ODA DILSIZ

* BASKA BIR RENGI SEVMEYEN RENK OLUR,BEN SENI SEVIYORUM KALBIM GOK KUSAGI

* ARAMIZDAKI MESAFELER NE KADAR UZAK OLURSA OLSUN SONSUZLUGA GIDEN TUM YOLLARA ADINI YAZDIM. HANGI YOLDAN GECERSEN GEC SENI SEVDIGIMI OKUYACAKSIN.

* HIC ASIK OLMAMIS KADINLAR BULUNABILIR AMA,HAYATINDA BIR KEZ ASIK OLMUS KADIN PEK AZDIR..

* BIR GUN BANA GULEN GOZLERLE SORACAKSIN,BEN MI, DUNYA MI DIYE,BEN DUNYA DIYECEGIM VE SEN CEKIP GIDECEKSIN AMA BILMEYECEKSIN KI TUM DUNYANIN SEN OLDUGUNU…

* BUGUN DUNYAYI ISTEDIGIN RENGE BOYAYIP BU RENGI INSANLARA TUM SEVGINLE DAGIT…KENDINI SEVGININ BIR RENGI DIYE TANIT…CUNKU SENIN VARLIGIN SEVGIYE EN GUZEL TANIK…

* NASILKI UZAKTAKI YILDIZ PARLAK GELIR YA INSANA UZAKTA OLDUGUN ICIN TUTKUNUM SANA HANI EN GUZEL ASK IMKANSIZ GELIR YA INSANA IMKANSIZ OLDUGUN ICIN ASIGIM SANA SENI COK SEVIYORUM HEMDE ISTEMEDIGIN KADAR COK SEVIYORUM…

* SANA OLAN SEVGIM ISTANBUL KADAR BUYUK ANKARA KADAR ANLAMLI ANTALYA KADAR EGZOTIK BURSA KADAR CEKICI DIYARBAKIR KADAR KABADAYI BATMAN KADAR VAZGECILMEZDIR,BITANEM…

* SEN BENIM ICIN VAZGECILMEZSIN.CUNKU SENI SEVMEK NEFES ALMAK GIBIDIR…

* SENI SEVIYORUM DERKEN HIC YALAN SOYLEMEDIM, YALAN SOYLERKEN HIC SENI SEVIYORUM DEMEDIM!!!

* ANSIZIN UYANIRSAM GECENIN BIR YAISINDA,GOZLERIN DALARSA SONSUZ KARANLIGA,BIR SICAKLIK DUYARSAN USUYEN AVUCLARINDA,BILKI SENI DUSUNUYORUM

* SAKIN SEVMEKTEN KORKMA,KURSUN SESI KADAR HIZLI GECER YASAMAK,AMA OYLE ZORKI KURSUNU HAVADA,SEVDAYI SICACIK YUREKTE TUTMAK…

* SENI SEVDIGIMI KIMSE BILMIYOR YANLIZ KALBIM ODA DILSIZ

* BASKA BIR RENGI SEVMEYEN RENK OLUR,BEN SENI SEVIYORUM KALBIM GOK KUSAGI

* ARAMIZDAKI MESAFELER NE KADAR UZAK OLURSA OLSUN SONSUZLUGA GIDEN TUM YOLLARA ADINI YAZDIM. HANGI YOLDAN GECERSEN GEC SENI SEVDIGIMI OKUYACAKSIN.

* HIC ASIK OLMAMIS KADINLAR BULUNABILIR AMA,HAYATINDA BIR KEZ ASIK OLMUS KADIN PEK AZDIR..

* BIR GUN BANA GULEN GOZLERLE SORACAKSIN,BEN MI, DUNYA MI DIYE,BEN DUNYA DIYECEGIM VE SEN CEKIP GIDECEKSIN AMA BILMEYECEKSIN KI TUM DUNYANIN SEN OLDUGUNU…

* BUGUN DUNYAYI ISTEDIGIN RENGE BOYAYIP BU RENGI INSANLARA TUM SEVGINLE DAGIT…KENDINI SEVGININ BIR RENGI DIYE TANIT…CUNKU SENIN VARLIGIN SEVGIYE EN GUZEL TANIK…

* NASILKI UZAKTAKI YILDIZ PARLAK GELIR YA INSANA UZAKTA OLDUGUN ICIN TUTKUNUM SANA HANI EN GUZEL ASK IMKANSIZ GELIR YA INSANA IMKANSIZ OLDUGUN ICIN ASIGIM SANA SENI COK SEVIYORUM HEMDE ISTEMEDIGIN KADAR COK SEVIYORUM…

Comment

Sevgilim bil ki senden uzak ne guzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları!... ozlemin bir nehir olmuş yarar girer icimde ki dağları!...

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım,olumsuz olurdum.... "Sen hala sonsuzluğun yuzunde bir damla gozyaşısın..."

Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte...

Fırlatmıştım kalbimi uzağa,en uzağa.Denk gelirde rastlar diye bir yıldıza...Yanılıp susturdum,ağrımın cağrısını,cagrimin kohnemiş ağrısını...

Oysa kim bilir ki ,yanağımda yangınlardan cok once o yarin bıraktığı opuş izi var... Yureğimde anılardan kalan bin duş izi var...

Kanmadım aynalara sana kandığım kadar...icimde bir boşluk sana yandığım kadar..

Bir cift yeşil goz yuzunden icimde bir sonbahar acıyor; oyle acıyor ki, acılar acısız kalıyor, mevsimler ustume devriliyor,kışlar kışsız kalıyor...

Paslı bir yalnızlıktı avuclarımda...Ardımda bir yurek yuku ruzgar...Ne zaman sevmeye koyulsam,doğrulup coğaldı ayrılıklar

Seni sildiğimde, anılar defterinden,biliyordum sokup attığımı hayatımın yarısını..

Comment

Kanmadım aynalara sana kandığım kadar...icimde bir boşluk sana yandığım kadar..

Comment

Paslı bir yalnızlıktı avuclarımda...Ardımda bir yurek yuku ruzgar...
                          Ne zaman sevmeye koyulsam,doğrulup coğaldı ayrılıklar..

yureğine sağlık canım..

Comment

Teşekkur ederim ablam...

Comment

Working...
                            X