Duyuru

Duyuru Module
Collapse
1 of 2 < >

Merhaba

Merhaba, öncelikle Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.name.tr sayfamıza hoşgeldiniz. Lütfen daha çok özellikten yararlanmak için bir üyelik alınız.
2 of 2 < >

Duyuru

Merhaba, Sevgi ve Aşk Forumları tekrar uzun bir aradan sonra yayın hayatına başladı. Eski mesajlarınızı görebilir ve bu mesajlara cevap yazabilirsiniz.
See more
See less

Babalara Özel SÖzler

Page Title Module
Move Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

• Babalara Özel SÖzler

Bir adam yaşlandığını anlar, cunku babasına benzemeye başlar.
    Gabriel Garcia Marquez

Bir baba, kendi mutluluğundan cok, cocuklarının mutluluğu ile mutlu olur
    Honore De Balzac

cocukluk cağında baba korumasından daha guclu bir ihtiyac duşunemiyorum.
    Sigmund Freud

Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini oğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin
    Sadi

Babanın erdemleri cocuklarının servetidir.
    Anatole France

Babanın rolu, yuz oğretmeninkine bedeldir.
    George Herbert

İnsan babasına borclu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar.
    Goethe

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Tanrı da senin mutluluk ışığını sondurur.
    Hazreti Muhammed

♥ BABANIN ROLU, YUZ OGRETMENINKINE BEDELDIR

♥ INSAN BABASINA BORCLU OLDUGU SAYGIYI, ANCAK BABA OLUNCA DUYAR

♥ BABA SEVGISINI KORU. O SEVGIYI KESIP ATARSAN, TANRI DA SENIN MUTLULUK ISIGINI SONDURUR

♥ COK SEVDIGIM CANIM BABACIGIMA KUCAK DOLUSU SEVGILERIMI SUNAR, BABALAR GUNUNU KUTLARIM

♥ SEN GULLERE OZENME GULLER SANA OZENSIN UZME TATLI CANINI SEN GULLERDEN GUZELSIN OZGURLUK KADAR OZEL GULLER KADAR GUZELSIN BENIM GUZEL BABACIGIM

♥ UZERIME SABIR TOHUMU EKIP SEVGIYLE SULADIGIN GULUNUN BILMENI ISTEDIGI BIR SEY VAR SENI COK SEVIYORUM.

♥ EVIMIZIN GUNESI BIR TANESI OLAN CANIM BABAMA KUCAK DOLUSU SEVGI VE SAYGILARIMLA BABACIGIM BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN

♥ DUNYADAKI CICEKLERIN EN GUZELI GULDUR GULLERIN EN GUZELI ISE SEN GUNUN KUTLU OLSUN BABACIGIM

♥ ATESIN YAKTIGINDAN, GUNESIN HAREKET ETTIGINDEN, GERCEGIN BIR YALAN OLDUGUNDAN KUSKULAN FAKAT BENIM SENI SEVDIGIMDEN ASLA KUSKULANMA BABACIGIM, BABALAR GUNUN KUTLU OLSUN..

♥ SEVGILI BABACIGIM GURBET UZAK OLSA DA SEVGIN O KADAR YAKIN KI BILMELISIN ELLERINDEN OPERIM SEVGILER.

♥ DUN SANA KIZDIKLARIMI BUGUN BEN YAPIYORUM BABA CUNKU ASLINDA SENIN KUCUK BIR KOPYANIM UMARIM SENIN KADAR SEVGI DOLU OLURUM.

♥ INSAN BABASINA BORCLU OLDUGU SAYGIYI, ANCAK BABA OLUNCA DUYAR.

♥ BABACIGIM, BIR GuNuMDE DEGIL HER GuNuMDESIN. BABAM OLMAN DuNYADAKI EN BuYuK SANSIM,IYIKI VARSIN.SENI COK SEVIYORUM BABACIGIM

♥ BABACIGIM SENI BEN CICEKLERDEN YEMISTEN VE KLASIK DORTLuKLERDE ANLATILDIGINDAN DAHA COK FAZLA SEVERIM,SENI COOK SEVERIM

♥ BABA SEVGISINI KORU. O SEVGIYI KESIP ATARSAN, TANRI DA SENIN MUTLULUK ISIGINI SONDURUR.

♥ TATLI BABACIGIMA SABAH YAGAN CIG KADAR SAF AKSAM GUN BATIMINDA ISE RUZGAR KADAR CILGIN,OKYANUSUN DERINLIKLERINDEKI INCI KADAR GUZELSIN.BABALAR GUNUNU KUTLUYORUM.

♥ BU DuNYADAKI EN GuVENLI SIGINAGIM SENIN KUCAGIN.BENIM BABAM OLMAN BU DuNYADAKI EN BuYuK SANSIM. SENI SEVIYORUM BABACIM

Comment

Working...
    X