Duyuru

Duyuru Module
Collapse
1 of 2 < >

Merhaba

Merhaba, öncelikle Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.name.tr sayfamıza hoşgeldiniz. Lütfen daha çok özellikten yararlanmak için bir üyelik alınız.
2 of 2 < >

Duyuru

Merhaba, Sevgi ve Aşk Forumları tekrar uzun bir aradan sonra yayın hayatına başladı. Eski mesajlarınızı görebilir ve bu mesajlara cevap yazabilirsiniz.
See more
See less

SiiRLi GuZeL SmS SoZLeRi ...

Page Title Module
Move Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

• SiiRLi GuZeL SmS SoZLeRi ...

SUSKUNLUGUMUN SEBEBI ISEN SEVGIMIN ANLAMI OLMALISIN. HAYAT AKLI BASINDA YASAMAK ICIN COK KISA.ZOR OLANI DEGIL.KOLAYI VE YANIDA OLANI ARA SENI SEVIYORUM...

BIRAK KENDINI AKISINA ZAMANIN,INSAN YASAMAK ICIN DERIN NEFES ALMALI HADI,DUYMADIGIM SOZLER FISILDA BANA, DUDAKLARIN NEMLI, SESIN SEVDALI

GUN BIRGUN SEVDALANMIS GECEYE. GECEDE YAKAMOZ DUSURMUS DENIZE. OGUNDEN BUGUNE GECEYLE GUNDUZ AYRILMAZ OLMUS, TAKI GUNES TUTULUP GOLGE DUSURENE DEK SEVDALARINA.

KIYMETIMI BILMEN ICIN GITMEM MI GEREK!SEVDIGINI ANLA ARTIK BUYUDUN BEBEK!MASAL DEGIL KI BU ASK OGRENMEN GEREK!GITMESI KOLAY OLUR ZOR OLAN SEVMEK

RUYALARINI PAPATYALARLA YATAGINI GUL YAPRAKLARI ILE SUSLEDIM UZERINI SEVGIMLE ORTUP KABUSLARIN BEN ALDIM KI EN TATLI RUYALARI GORESIN!

ADINI YAZMISIM KALBIME SILMEYE KIMIN GUCU YETER.SEVIYORUM SENI YASAKTA OLSA AYIRMAYA KIMIN GUCU YETER.AKLIMDAN CIKARSALARDA KALBIMDEN CIKARMAYA KIMIN GUCU YETER

ASKI BIR TIYATRO DEDILER HERKEZE BIR ROL VERDILER,EN ZORU BANA NASIPMIS ONCE SEV SONRA UNUT DEDILER, BENSE ROLUMU IYI OYNAYAMADIM, SEVDIM AMA UNUTAMADIM!

KORKUNC UCURUMLARA BIRAKMAK KENDIMI, UCSUZ BUCAKSIZ DENIZLERE ATMAK ISTERDIM BEDENIMI. AMA ICIMDE SEN VARSIN... YA SANA BISIY OLURSA!

YAGMUR GOKTEN DEGIL YERDEN YAGARSA GUNES DOGUDAN DEGIL BATIDAN DOGARSA KAN KIRMIZI DEGIL BEYAZ AKARSA ISTE OZAMAN UNUTURUM SENI...

OYLE BIR YUREKKI YANMAZ YUREK DENIRMI ONA OYLE BIR GOZKI AGLAMAZ GOZ DENIRMI ONA OYLE BIR INSANKI ISYAN ETMEZ INSAN DENIRMI ONA OYLE BIR VOLKAN KI PATLAMAZ VOLKAN DENIRMI ONA SOYLEYIN BANA....

KULLENMIS GONLUME SEN KOZU VERDIN DARGINKEN HERKEZE BARIS GETIRDIN ASKIN ATESIYLE COLE CEVIRDIN TUTUSUR BU GONLUM GORDUKCE SENI. HER GECE YALVARIRIM YUCE ALLAHIMA GONLUNU SEVGIME ACMASI ICIN NEFESIN YAPISIR BENIM BAGRIMA HER GECE RUYEMDA OPTUKCE SENI

GUL BAHCESINDE GECSEDE OMRUM, INAN USTUNE GUL KOKLAMAM GULUM , SENI KOKLAMAK OLSADA OLUM, UGRUNDA OLMEYE DEGER GULUM...

SEVGIM SINIRSIZ AMA ANLIYABILENE DOSTLUGUM SONSUZ AMA PAYLASABILENE, SEN HARIKASIN AMA BENIM OLDUGUN SURECE

DUNYADA 2 RENK GUL OLSUN,BIRI KIRMIZI DIGERI BEYAZ,SEN BENI UNUTURSAN KIRMIZILAR SOLSUN,BEN SENI UNUTURSAM BEYAZLAR KEFENIM OLSUN.

YALNIZLIK GECELERIN,UMIT BEKLEYENLERIN,HAYAL CARESIZLERIN,YAGMUR SOKAKLARIN, TEBESSUM DUDAKLARIN, SEN ISE YALNIZ BENIMSIN BIRTANEM...

EN BUYUK OKYANUSTA BIR SU DAMLASI OLMAK,UCSUZ BUCAKSIZ SAHILDE BIR KUM TANESI OLMAK AMA EN ONEMLISI MILYONLARCA INSANIN ICINDEN SENIN SEVGILIN OLMAK...

KALBIMDE 3 CICEK YETISTIRDIM.SEVMEK,SEVILMEK VE BEKLEMEK.SEN BUNLARDAN IKISINI KOPARDIN.BANA SADECE BIRI KALDI BEKLEMEK BEKLEMEK BEKLEMEK

KOCA BIR OKYANUSTA BIR SU DAMLASI OLMAK YADA UCSUZ BUCAKSIZ BIR SAHILDE BIR KUM TANESI OLMAK,AMA EN GUZELI, MILYONLARCA ADEMOGLUNUN ICINDE SENIN SEVGILIN OLMAK.

BIRGUN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETIRIRIM SANA AKSAM AYAZINDA TITRERSEN GUNESI GETIRIRIM SANA EGER GONLUN BIR SEVGI ARARSA KALBIMI SOKUP GETIRIRIM SANA...

BENI OZLERSEN GOKYUZUNE BAK.YILDIZLARIN KUYRUGUNA KALBIMIN PARCALARI TAKILI.YALNIZLIK SENI UZERSE ELINI KALBINE KOY GOZLERINI KAPA.RUHUM ORADA CAKILI.

ASKIN YOLUNDA TAM YIRMI YIL GECTI...AMA YOLUN HARITASI HALA CIZILEMEDI.BAZEN MUZAFFER OLDUM,COGU KEZ FETHEDILDIM.YIRMI YIL GECTI,HALA BIRINCI SAYFASINDA ASK DEFTERI...

SENI BULMAKTAN COK ARAMAK ISTERIM SENI SEVMEDEN ONCE ANLAMAK ISTERIM, SENI BIR OMUR BOYU BITIRMEK DEGIL SANA HEP YENIDEN BASLAMAK ISTERIM,,,

BEN SENI DUN SEVMEDIM CUNKU DUN BITTI BEN SENI BUGUN SEVMEDIM CUNKU BUGUN BITECEK BEN SENI YARIN SEVDIM CUNKU YARINLAR HIC BITMEYECEK.

BILIRIM SONU YOK BU ASKIN SENSIZ GECEN GUNLERIN ERIYIP GUZE DONDU OMRUM USTUSTE KAC OLUM NE ZAMAN BIR BEN DUSUNSEM BOYLE SERE SERPEYIM NE ZAMAN BIR BIR SEN DUSUNSEM NEZAMAN BIR YAR DUSUNSEM YUREGIM SIZLAR HER AKSAM GEL...

O BIR YOLCU SEN BIR HANCI,GORDUGUN EN SON YALANCI ICINDEKI DERIN SANCI GITMEZ DEDIM,KALDI GONUL.. SEN ISTEDIN BWN DINLEDIM,SENDEN AYRI OLMAZ DEDIM,EN SONUNDA BEN DE SEVDIM.SIMDI BENI KURTAR GONUL..

ONUN GUZELLIGINI HERKES GORUYORSA O BENCE AZ GUZELDIR.HERKES BILIYORSA O BENCE HIC GUZEL DEGILDIR.ONUN GUZELLIGINI YALNIZ BEN GORUYORSAM BU SEVGIDIR.ONUN GUZELLIGINI YALNIZ BEN BILIYORSAM BU ASKTIR.HIC KIMSE BILMIYORSA BU YANLIZLIKTIR.

GONLUMDE BIR CICEK ACTI ADINI MUTLULUK KOYDUM KOPARDILAR.. GONLUMDE BIR CICEK ACTI ADINI ^^ASK^^KOYDUM SOLDURDULAR.. GONLUMDE SON BIR CICEK ACTI ADINI IZDIRAP KOYDUM NE KOPARAN NEDE SOLDURAN OLDU...
    OYLE HUZURLUYUM KI SENIN YANINDA SEN DERTLERIN BITTIGI NOKTA KUSKU BULUTLARINI DAGITAN HUZUR MELTEMI SEFKATIN SONSUZ UFKU RUHUMUN SUKUN LIMANI ...

BEN KUCUCUK BIR BEBEKTIM "SEN" KOCAMAN BIR SEVDA..."BEN" SENIN ELLERINDE BUYUDUM "SEN" BENIM YUREGIMDE...

AYRILIK ADINI NEREDEN CIKARDIN,BIR DEFA DEGIL BIN DEFA CANIMI ALDIN,BU BEDENIMI SENSIZ YASAR MI SANDIN,HATA YAPTIN SEVGILIM,BURDA YANILDIN...

BIR COCUGUN BIR MASALA KANDIGI GIBI!.GULUM SENIN GOZLERINE KANMISIM, GUNESIN YERYUZUNU YAKTIGI GIBI, GULUM SENIN GOZLERINE YANMISIM, GEL YAGMUR OL GOZLERIMI ISLANDR, BASIMI DIZLERINE YASLANDIR, DELIRMISIM SENDE BENI USLANDIR...

NEDEN SONRA FARKINA VARIYORSUN ETRAFINDAKI ISSIZLIGIN ARKADASMIS, DOSTMUS,NE ARIYORSUN ,ADRESI BELLIMI VEFASIZLIGIN...

GITMEZ..GOZLERI OYLECE PARLAR YILDIZLARDA!!! SINMISTIR KOKUSU SACLARININ. HER SABAH GOZLERINI ONUNLA ACAR,HER GECE ONUNLA KAPARSIN... UNUTULMAZ..UNUTAMAZSIN ...

SEN "ICERIDEYKEN" BEN "DISARIDA" SENI BEKLEYECEGIM,KARANLIKTA SIRIL SIRIL AKAN BIR SUYUN GOLGESI GIBI.....SURATINDAN AKAN SAFLIK DERINLIK OLACAK BELKI DE GORUNMEYEN ICIMDE...

ON GUNESI YAN YANA KOYSAM BIR CEMBER YAPSAM. ON CEMBERI UST USTE KOYSAM BIR CUBUK YAPSAM. ORTASINA DA SENI KOYSAM BIN DEFA YANSAN DA CANLANSAN: BANA YAPTIKLARIN ICIN CEHENNEMDE CEKECEKLERINE DENK OLMAZDI...

TENIMI SUREMEDIM BEN AL YANAKLARINA, BUSEMI KONDURAMADIM BAL DUDAKLARINA, GAMZELIM, GULUVER BANA, AL CANIM SANA FEDA, SEVDALIYIM BEN SANA SEVDALI...

ANILAR IGNELER HER GECE YUREGINI...OLMAYACAGINI BILE BILE DILERSIN ESKI GUNLERI. AMA SENDE BILIRSIN SUAN GECEN SANIYENIN BILE BIR DAHA GERI DONMEYECEGINI...

GECE YALNIZDI ONA BAKAN SADECE YILDIZLARDI...ONU IZLEYEN VE ONU ISTEYEN... BU YUZDEN SEVGI DOGDU. YILDIZLARLA GECE SESSIZCE BULUSTU. VE SONUNDA ASK BULUNDU... OLUNDU...

YASAMAK GECENIN TUM KARANLIGINA RAGMEN BUGULU BIR CAMA GUNESI CIZEBILMEKTIR YASAMAK DIRENMEKTIR

DUDAKLARIN GIBI SICAKTI..KAHVEYI BIRAKTIM.. DUMANINDA HAYALIN VARDI..SIGARAYI BIRAKTIM.... RUYALARIMDA SEN VARDIN , UYUMAYI UNUTTUM BIR SENI UNUTAMADIM

BIR KELIMENIN YANINA BIR KELIME GELINCE BIR SESIN YANINA BIR SES GELINCE BIR INSANIN YANINA BIR INSAN GELINCE BUYURLER BUYURLER OLUMDEN ONCE

BIR MASAL KUSU KONARSA DUSLERINE,DUSLERIN HUKMEDERSE YUREGINE DUSERSEN SAHRA COLLERINE ARADIGINI BULAMAZSIN SEVDA CEMBERINDE

AMA COSKUN AMA YORGUN BIR YIL DAHA GECIYOR YASAMDAN TUM MUTLU YARINLAR SENINLE OLSUN SEVGILERIN GUZELI ILE YOGRUL DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN

BIZ ISYANKAR SOKAKLARDA BUYUDUK ANLAMAYIZ BAZILARI GIBI BALLI EKMEK YEMEKTEN BIZ 15 YASINDA DUNYAYA 18 YASINDA KASIP KAVURMAKTA OLAN ASKLARA ISYAN EDIYORUZ.BILMEYIZ KAYGAN PISTTE DANS ETMEYI ,SATMAYIZ 10 KURUS ICIN SEVDIKLERIMIZI

HER SEFERINDE KALBIM BASKA BIR ISYAN CIKARIYOR... ELIMDE OLSA KALBIMI YERINDEN SOKER AYAKLARIMLA CIGNERDIM... AMA ELIMDE DEGIL NE SENI SEVMEMEK NEDE KALBIMI SOKUP CIGNEYE BILMEK... YAPABILDIGIM TEK SEY SENI SEVEBILMEK

YASAMAK ICIN BIR SEBEP DEMISTI.DENIZ DEMISTIM.OLDU DEMISTI.BENSE MAVILIGI KASTETMISTIM

BIR ASKI PAYLASMAK ICIN COK GEC,BIR PAYLASIMA ASIK OLMAK ICINSE ERKEN.BIR SEVDA YERIMDEN VURDU ZAMAN.SIMDI SANA SOYLENECEK TEK BIR CUMLEBENDE SANA YETECEK KADAR BEN KALMADI..

AGLADIGINDA GOZLERINDEN AKAN YAS OLMAK ISTERDIM,YANAKLARINI OPMEK ICIN. GUNES HER SABAH DOGUYOR BEN ISE SENSIZ HERGUN BIRAZ DAHA BATIYORUM.

BEN ALISILMIS SEYLER SEVMEM, BILIRSIN. YASAMAKSA DILEDIGIM GIBI YASAMALIYIM SEVMEKSE GONLUMCE SEVMELIYIM. KENDI ELLERIMLE YAZMALIYIM ALINYAZIMI OLMEKSE ISTEDIGIM ANDA OLMELIYIM..

YALNIZ ACIGA CIKAN ISIGI GOREBILIYORSAN, YALNIZ SOYLENEN SOZU DUYABILIYORSAN, NE GOREBILIYORSUN NE DE DUYABILIYORSUN... KAYBOLAN UMITLERE BAGLANMAMALISIN DOGACAK UMITLERI HENUZ KAYBETMEDIK KI.

BIR GUN KIRLARDA GEZERKEN ELINE BIR PAPATYA AL VE SEVIYOR SEVMIYOR YAPMAYA BASLA.SEVIYOR CIKARSA INAN AMA SEVMIYOR CIKARSA INANMA.CUNKU O SADECE BIR PAPATYA

GOZLERIN DALSA BILKI DUSUNDUM SENI KULAGIN CINLARSA BILKI ANDIM SENI GECE UYANIRSAN BILKI RESMINI OPTUM YASLAR DOKULURSE GOZLERINDENBILKI SENSIZ OLDUM!!!!

BAHCELERDE SEFTALI KAYISI YEDI ASKIN UGURLU SAYISI YEDI YILDIR HASRET KALDIM SEVDAYA YETER ARTIK YALVARDIGIM MEVLAYA

Şarkı S&#214;zlerinden Mesajlık B&#214;l&#220;mler...

BİR GuN BİR cILGINLIK EDİP,
    SENİ SEVDİğİMİ SoYLESEM.
    ALAY EDİP GuLER MISIN ?
    YOKSA SEN DE SEVER MISIN ?

SORANLARA UNUTTUM DİYORUM,
    ADI NEYDİ HATIRLAMIYORUM,
    BEN ARTIK SEVMİYORUM,
    AMA oYLE DEMİYOR İcİM,
    SUSMUYOR SUSMUYOR KALBİM,
    HALA DELİ DİVANEYİM

BEBEğİMSİN KIYAMAM
    HASRETİMSİN KOPAMAM
    İcİMDEKİ ASKIMSIN
    BEN SENSİZ YASAYAMAM

SEN GİTTİN GuNEş DOGMADAN,
    SARI GuLLER KOKLADIM SENİN TENİN DİYE,
    DOKUNDUM ONLARA GoZLERİMLE;
    SEN DİYE SENİN GİBİ KANATTILAR GoZLERİMİ,
    SENİN GİBİ ACITTILAR KALBİMİ

SENİN ALEV GoZLERİN ERİTSE SU RUHUMU BUZ OLUR KESİLİRİM YANARKEN İcİM
    SESİN BİR UcURUM cAğIRIRSA BENİ KUS OLUR UcARIM YANARKEN İcİM
    SEVDAN BİR ATEş OLDU BENDE GoNLuM BİR DELİ COşTU SENDE

SACLARIN RuZGARINDAN SAVURURKEN GoNLuMu SuRGuN OLUR GocERİM BU DİYARLARDAN
    KİME DOKUNUR ELLERİM KİME DOKUNUR GoZLERİM OLUM cIKAR KARSIMA YİNE SEN DERİM
    SEVDAN BİR ATEş OLDU BENDE GoNLuM BİR DELİ COşTU SENDE

HASRETTEN oNCE NE VAR DANSEDIYOR İcİMİZDE
    MIZRAP OLMUş VURUYOR GECENİN GAM TELİNE
    GİDİYORUZ YENİDEN O KAHREDEN UZAKLARA
    DUDAKLARIM MATEMDE GoZLERİM AğLAMAKTA

BİR şARKI BU NE HİCAZ NEDE CAZ
    YAşANIR MATEMİ KAYBOLAN UFUKTA
    AğLAMA SEVGİLİM BU SENİN ESERİN
    SİYAHIN MATEMİ AğLAYAN GoZLERİN

SİYAH BEYAZ BİR FİLM GİBİYDİN HERKES UYURKEN İZLEDİğİM SEVGİLİM BENİM cOK oZLEDİM
    HER ZAMAN GİTMEK İSTEDİğİM TATİL YERLERİ GİBİYDİN DERGİ SAYFALARINDA Hİc GİDEMEDİğİM
    BU BİR MASAL BASI İYİ MUTSUZ SONU SENLE BEN BATI DOğU AMA DuNYA YUVARLAK
    EN cOK SEVDİğİM şARKIYDIN HERKESTEN cOK SEVİLDİN SEVGİLİM BENİM cOK oZLEDİM
    BEN KucuK BİR KIZ HEYECANLI OYUNCAKLARIM TAHTADANDI HEPSİ KIRILDI HEPSİ YAPIşTIRDIM
    KALBİM ELLERİM KADAR KucuK DEğİL

BU GuN RESMİNE DOKUNDUM BEN oPTuM YİNE YİNE
    SESİNİ oZLEDİM oZLEDİM cOK
    SENİNLE BİRLİKTE KAYBOLANLARI ARIYORUM BAşKA şEYLERDE
    AşK şARKISI DEğİL BU GELDİ İcİMDEN
    GuLuMSE BIRKEZ BENİM İcİN EğER DUYUYORSAN
    NEHRİM OL GEL AK YİNE
    KELEBEK OL GEL Uc YİNE
    cİcEğİM OL GEL Ac YİNE
    RuZGAR OL

Sar beni ben sana kendimi feda etmişim sev beni
    Bu cani uğruna heba etmişim sevgilim herselim
    Gonlume taht kuran dilberim

Sevdalar aşka doymak icin vuslatlar sana kanmak icin
    Denedim gitmiyor dertlerim bitmiyor bu sizi dinmiyor
    Ne doyarım ne kanarım ben sana dilberim

Vur beni o gozler o kaslar ne ise yarar yor beni
    Feryatlar figanlar beni oyalar sevgilim herselim
    Gonlume taht kuran dilberim

Seni ilk gorduğum an kalbim duracaktı inan
    Kor alevler icinde yanıyordum heyecandan
    Seni ilk optuğum an dudaklarım kalbimde
    Seni beklemiş inan oluyordum heyecandan
    Beni yakan aşkın kurşun mu denizde yediğim vurgun mu
    Ben aşık olmazdım ama senin aşkın bir başka

Yıktın duvarları yaramı sardın
    Yalnızca bildiğim bir şarkı var
    Ne iz ne soz eski bir şey kalmasın
    İsmi bilinmez bir yerlere yolcuyum
    DİKENSİZ GuL OLMAKTANSA KARDELEN OLURUM !!!

Nerede sozler,nerede yureğim
    Bende sevdim,sevmedim bilenim
    Ver elini sonsuza,al beni dunyadan
    KALMADI SEVENİM !!!

Sakaklar sakin geceler kara basan
    ellerim titrer kim bu ben kim bu susan
    ne soran var ne bilen sebebim yok bana kıyan
    kadınım sendin vazgectim ruyalardan
    beni sevmezsen yağmurları sev
    bulutlar ağlasın sen gul guneş doğsun yeniden
    Gidiyorum gozum yaşlı hatıran var yureğime
    sen sev yağmurları yağmurlar yağsın uzerime

Herkes bilsin istedim nasıl sevdim ben
    Herkes duysun istedim neye direndim ben
    Neler gordu gozlerim neler duydum dinledim
    AşK BoYLEYSE SEVMEYİN SEVMEYİN !!!

Ay ışığına vuruldum ben
    cok uzaklarda olsa da
    sonumuzu bile bile seviştim ben
    artık gece hic olmasa da

Ay ışığına vuruldum ben başka dunyaya yansa da
    cok zor gecen gunun ardından uyurken ben
    odam hep ışıksız kalmışsa da
    bu ev artık yuva değil butun eşyalar ust uste terk etmeden once...

Denize acıldım sevmeye sevilmeye Anladım sevmek gibisi yok
    Yağmura soyundum yavaş yavaş yağar diye Damlalarda yuzmek gibisi yok
    Yokluğun varlığın bir Dunum yok yarınım sır
    Nasıl inanırım sana Bu yurek ağır bana
    sevgin oyle uzaklarda Nefes alsam da yanında
    BU AşK FAZLA SANA !!!

Comment

Sevgİlİye &#214;zel Sms'ler

Dunyada bir cok insan var.. Kimi mutlu kimi mutsuz. Kimi ağlayıp kimi guluyor ama guzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da şu an mesajımı okuyor...

Bu dunyada 6 milyar insan var, 2.999.999.999 milyonu uyuyor, 1.000.000.000'u yemek yiyor, 2.000.000.000'u uyuyor, 1 guzel kız da mesaj okuyor..

En ağır işci benim. cunku 24 saat seni duşunuyorum.

Seni sevecek kadar yaşasaydım olumsuz olurdumm...

Ruyaların en guzelini gorurken Allah'ın seni koruması icin gonderdiği meleğin kanatları oyle buyuk olsun ki; en masum anında sana kimseler zarar veremesin.

Umutlarının bittiği yerde duşlerine sarıl; duşlerini paylaşacak birini ararsan ben burdayım.

Ne seni unutacak kadar zaman gececek, ne de gecen zaman seni unutturmaya yetecek, bırakıp gitsemde unuturum sanma, zaman alışmayı oğretir, unutmayı ASLA...

Sen; Bailes's kadar tatlı, Tekila gibi carpıcı, Dhmple kadar asıl, Kanyak gibi sıcak, şampanya gibi ozel, Malibu kadar egzotik, Kokteyl kadar karmaşıksın...

Yabancı binalar onunden geciyorum sessiz, icimde bir ses var benden sessiz...
      Bataryası zayıf ruyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebiyle ulaşamadık. şimdi yureğimde full ceken hatlarımla seni coook seviyorum...

Bir kelebek ucurdum sana doğru. Dağları denizleri aştı, seni buldu. Sana mutluluk sundu. Hisettin mi soyle oylesine derinden oylesıne icten??

Sen colde tek bir cicek olsaydın seni kurutmamak icin omur boyu ağlardım prensesim....!!!

O boncuk gozlerini izlemek, Ortakoy'den boğazı izlemekten bin kat daha iyi.
      Gul bahcesinde gecsede omrum, inan ustune gul koklamam gulum , seni koklamak olsada olum, uğrunda olmeye değer gulum..

Bir gun bir ruzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........

Dunyan oyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gozlerim olsun...

Gozlerin nehir, kirpiklerin kopru olsun, ben tam uzerinden gecerken ipler kopsun. Duştuğum o yer dudakların olsun...

Yalnızlık gecelerin, umit bekleyenlerin, hayal caresizlerin, yağmur sokakların, tebessum dudakların, sen ise yalnız benimsin birtanem...

Bir gun cehennemde karşılasabiliriz. Sen kalp hırsızı olduğun icin. Bense Tanrıyı bırakıp sana taptığım icin.....

Başını goğsume yasladığında tek bir duşmanım vardır: gecip giden zaman.

Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsin.

Comment

Dunyan oyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gozlerim olsun...

vayy bu guzelmiş

Ellerine sağlık canısı

Comment

Ne seni unutacak kadar zaman gececek, ne de gecen zaman seni unutturmaya yetecek, bırakıp gitsemde unuturum sanma, zaman alışmayı oğretir, unutmayı ASLA...

Comment

Ruyaların en guzelini gorurken Allah'ın seni koruması icin gonderdiği meleğin kanatları oyle buyuk olsun ki; en masum anında sana kimseler zarar veremesin

---------------------------------

O boncuk gozlerini izlemek, Ortakoy'den boğazı izlemekten bin kat daha iyi.
            Gul bahcesinde gecsede omrum, inan ustune gul koklamam gulum , seni koklamak olsada olum, uğrunda olmeye değer gulum..

--------------------
            Sen; Bailes's kadar tatlı, Tekila gibi carpıcı, Dhmple kadar asıl, Kanyak gibi sıcak, şampanya gibi ozel, Malibu kadar egzotik, Kokteyl kadar karmaşıksın...

bu 3 mesajı almak benı mutlu ederdı tesekkurler emeğine sağlık

Comment

Umutlarının bittiği yerde duşlerine sarıl; duşlerini paylaşacak birini ararsan ben burdayım.

Comment

eline sağlık ablam

Comment

[COLOR="Red"][B]Gonlume taht kurdun, Gonlumun sultanı oldun, Gece gokyuzunde parlayan yıldızım, Sabah ise ruhuma doğan guneşim oldun ..

Damdan duşer gibi hayatıma girdin, beni deli divane ettin, sucum neydi ki, beni kendine bu kadar aşık ettin

Her gun sevda cekipte, Gulunmuyor değil mi, Bir guzelden başkası, sevilmiyor değil mi, Seni asla unutamam, Sensiz olamam diyordun, Hani bensiz olurdun, Olunmuyor değil mi??

Sen seni ozleyenin ozleminden habersiz ozlemle ozlenmektesin
                  sen var ya sen, ozlemlerin icinde en cok ozlenensin!!

KIZ DEDİğİN İSTANBUL GİBİ OLMALI FETHİ ZOR FATİHİ BİR TANE OLMALI

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama donupte kendi peşlerinden koşanlara hic bakmazlar

Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı goren insanlardan biri olurdun...

BİR SABAH UYANDIğINDA GuNEşİ GoREMEZSEN YANINDA SAKIN GoZLERİNİ KAPATMA YILDIZLARI DA KAYBEDERSİN SONRA.

Yaşamın kaynağı sevgi ise eğer, sevgi bir tutku.
                  amac bir şeyleri paylaşmaksa, paylaşmak dostluk.
                  dostluk hatırlamaksa eğer, hep aklımdasın!!!

Gulu bir gun, Seni her gun, Gulu soluncaya kadar, Seni olunceye kadar seveceğim...

Beni terk ettiğin gun saclarından bir tel koparıp asacağım kedimi beni terk ettiğin gun kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime ve beni terk ettiğin gun oleceğim

Dava: Bir aşk hikayesi
                  Davacı: Yalnızlık
                  Davalı: Ayrılık
                  şahit: Yeminler
                  Suclu: Sevgilim
                  Ceza: Sonsuza dek seveceğim

ONUN uZuNTuSuNu PAYLAşIP.. ONUN İcİN AğLIYORSANIZ BU AşKTIR... O OLMADAN ONU DuşuNuP AğLADIğINIZ OLDUYSA .. O DA AşKTIR.

SANA BİR şEY SoYLEYECEM AMA SAKIN uZuLME; DuN DR,gittim bobreğimde kum,kalbimde seni buldular!!!!!

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup ucarsım gelir, bakınca o guzel gozlerine hasreti bir anda silisim gelir ama ne care bir tanem ne care ne kuş olup ucabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana bir tanem inan seni bir omur boyu Sevebilirim...

Diyorsun bana yaren sis yasa . yaşar mı bu beden ruhu olmasa..

Comment

[COLOR="Red"][B]Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz gunlerin, senli gunlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar cok ama cok seviyorum....

Comment

&#214;zlem Mesajları..

MERHABA HUZUN ADASI..BEN DUYGU GEMISI...GECENIN KAT-RANLIGINDA YANASTIM LIMANINA...YUKUM MUTLULUK...KULAK VER BAK NE DIYOR GEMIDE KI SES:OZLEDIM SENI....BIRICIGIM...

USANDIM YESERMEMIS UMUTSUZ BAHCEYI BEKLEMEKTEN,USANDIM,TARLA KUSUNUN SESINDEN USANDIM BU YUREKTEN KENDIMDEN USANDIM DURUP DURUP SENI OZLEMEKTEN:-((

HASRETIM RENGINE SIYAHMI DESEM AGARMAK BILMIYOR SONSUZ GECELER YA GULERDIM YA OLURDUM GORSEM OMRUMDEN UZANSA SENSIZ GECELER...

KAYBETME KORKUSU TAA ICIMDEYKEN, BEKLE DIYORSUN, DONECEGIM BIRGUN. BEDEN BEKLEMESINE BEKLIYOR AMA YUREK KAN AGLIYOR SENSIZ GECEN HERGUN...

GEL DESEM SEVIYORUM SENI DON DESEM SENI NASIL OZLEDIM BIR BILSEN...

YUREGIM UMULMAYAN YARALARLA BASEDEMEZKEN BIR TATLI ASK GULUSU OZLEDI GOZLERIM VE SEN HANGI ALEMDE HANGI DUSLERDE ISEN GEL CUN KI GULUSUNU "COK OZLEDIM"

SESINE MEVSIMLERIN EGILDIGI,GOZLERINE BAHARIN AGLADIGI,AGLAR GIBI GULMENI,DOKUNUSLAR GULECEK GIBI DURAN YUZUNU OZLEDIM.

ANSIZIN BIR DUYGU KORUKLENIRSE YUREGINDE AKLINA TAKILIRSA UZAKLAR, VE BIRDE KULAKLARIN CINLARSA AMANSIZ , BILKI! BIRYERLERDE OZLENMISSINDIR...

SENI HER OZLEDIGIMDE KALBIME BI YILDIZ CIZIYORUM,ARTIK BENIMDE BIR GOKYUZUM VAR...

BU AKSAM YINE SENSIZLIK DUSTU ICIME,BU AKSAM GOZLERIN DOGDU YUREGIME,CEKILMEZ OLDU HASRETIN BEDENIME,AGLADIM ANILARA SESSIZCE BU AKSAM OLMEK ISTEDIM YINE HABERSIZCE...

SEN HASRETIMSIN,KADERIMSIN,YASAYAMADIGIM GUNLERIM SEVGISINE DOYAMADIGIM AKSAM GOZLU YARIMSIN. SENI COK SEVIYORUM ASKERIM!!!

BENDEN COK UZAKTA OLSANDA SANA SARILIP DOKUNAMASAMDA SANA SESIMI DUYURAMASAMDA KALBIMIZIN BIR OLDUGUNU VE SENINDE BENI BEN KADAR OZLEDIGINI BILIYORUM.

YORGUNUM OZLEMEKTEN HAYALINI AGLARIM GOZLERIMDE YASLAR SELI BIR SENI UNUTMADIM YILLARDIR BIRDE BEN AGLARKEN GITTIGINI DAYANAMAM INAN DAYANAMAM BUNA UNUTAMAM BIR AN DOKUNAMAM SANA HARCANIRIM UGRUNA ALDIRMADAN ZAMANA DIYEMEM DILIM VARMAZ DIYEMEM ELVEDA...

AKSAMIN MATEM RENGINE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKI KANDILLER TEK,TEK YANMAYA BASLADIGINDA ICIMDE SESSIZ BIR CIGLIK...OZLEMEYI OZLEDIM.OZLEMEYE DEGER NE KALDIYSA...

SENINLE DOLU RUYALARDAN UYANDIM. GECENIN ILK TATLI UYKUSUNDAN. RUZGARLARIN ALCAKTAN ESTIGI, YILDIZLARIN PARLADIGI SAATLERDE...

HAVANIN SERINLIGI TENINI URPERTMESIN,BEDENIM YANINDA OLMASA BILE,RUHUM HEP SENIN YANINDA...

BEN SENIN KULUN MUYUM BENI SEN MI YARATTIN KESKE SENI GORMESEYDIM SENINLE YASANMIYOR SENSIZKEN DE OLMUYOR KESKE SENI SEVMESEYDIM...

DENIZLERDE YAKOMOZ SENIN GULEN GOZLERIN.MEHTAP,DENIZ,DALGALAR BIRDE SIRIN GOZLERIN.FIRTINALAR KOPSADA BENIM DELI GONLUMDE INAN KI NE YAPSAM YINE SENI OZLERIM...

BILEMEZSIN SEVGILIM SENI NE COKOZLERIM.GELECEKSIN DIYEREK YOLLARINI GOZLEDIM.SENI ILK GORDUGUM GUN GONLUMILE SOZLEDIM.NICE GUNLER UYKUSUZ BEKLEDIM GECELERI...

SENSIZ GECE SENSIZ GUNDUZ OLMUYOR SENSIZ ZAMAN GECMEK BILMIYOR SEN OLKI YANIMDA DUNYAMI KARARTMA ASKIM BEN SANA VURULMUSUM BU DIYARDA ANLAMIYORSAN BENI ELVEDA...

BURUK HASRET DOLU GECELERI OLDURECEGIM! BIRGUN BU AYRILIK SARKISINI KURSUNA DIZECEGIM, VE SENI BENDEN SU ANDA UZAK TUTAN KADERIMI MAHKEMEYE VERECEGIM!

OZLEMEK BIR DAMLA GOZYASI ISE, OZLEMEK HERYERDE SENI HISSETMEKSE, OZLEMEK YUREGINDEKI BURUKLUGU SOKUP ATAMAMAKSA "OZLEDIM" SENI O ZAMAN!!

ELIMDEN CEKIP ALDILAR SENI CEKILMEZ ACILARA SALDILAR BENI, DUSUNDUKCE SENI ICIM AGLADI DONERSIN DIYE GOZLERIM YOLLARA DALDI,HAMD OLSUN AZRAIL DOSTUM CANIMI ALDI.

EN BUYUK GUCUM SENDIN, SENI YUREGIMDE TASIMAMDI, SENSIZLIGE DAYANACAK GUCUMDE BUGUNE KADARMIS, AFFET BENI.

BELKI BIRGUN BENI UNUTTURACAK BIRI CIKACAK KARSINA, BELKI OZLEMEYECEKSIN BENI, GOZYASIDA DOKMEYECEKSIN BELKI , AMA BIL KI BU GECE YUREGIMDESIN, HER ZAMANKI GIBI.

Comment

Beklemek guzeldir guzelim Donecekse eger beklenen.... ozlemek guzeldir guzelim ozluyorsa eger ozlenen..

Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gercek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya ciksa keske...

ozledigim ne sensin ne de bir baskasi... ozledigim gercekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

Hani insan aglamak ister, Gozlerinden yas gelmez ! Hani gulmek ister,yurekten gulmez! Hani birini bekler o hic gelmez! Iste o zaman olmek isterde ECEL gelmez!

Gozlerimi kapattigim an gozumun onunde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim golgem gibisin peki ya ben senin icin neyim soylermisin ?

ozlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence icten ice aglayis yada senden ayri yasayis...

Yasamak ozlemsiz, ozlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yurekte yasatabilmektir...

Ilik bir ruzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim ozlenen heryere dedi aklima sen geldin cunki ozlenen sendin. birtanem
                        Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yureklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum cunku sen hep yuregimdesin.

Bir gun bir sevda calar kapinizi... Sasirirsiniz, beklemiyorsunuzdur... Bu gune kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir... Ancak, bu sevgi asktan ote olarak yerini alir gozlerinizden kalbinize !

Biraz buruk bir duygu yuklenirse yuregine gozlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin cinlarsa bilki bir yerlerde delice ozleniyorsun.

Comment

Birine sevginizin tumunu sunmak, asla sizi de aynı şekilde seveceğinin garantisi değildir. Sevgiye karşılık beklemeyin; sadece sevginin karşınızdakinin kalbinde buyumesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde buyuduğune emin olun.

Birine carpılmak icin bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak icin bir saat, ve birini sevmek icinde bir gun yeterlidir, ama birini unutmak ise bir omur surer.

Aşk bir gulucuk ile başlar, bir opucuk ile gelişir, ve bir gozyaşı ile son bulur.

Ucurumdan duşerken tutunacak son dalım sen olsan, olmekten değil seni kırmaktan korkarım.

Değer verdiğin insan sana değer vermiyorsa, bırak kendi değeriyle kalsın.

Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağac, bir tohumla başlar. En uzun yolculuklar bir adımla başlar.

Gercek sevgiler ise kucuk bir tebessumle başlar.

Dal ruzgarı affetmiştir, ama kırılmıştır bir kere.

Hayatın en guzel anı her şeyden vazgectiginiz zaman sizi hayata bağlayan biri olduğunu duşunduğunuz andır.

Sevgiye burun kıvırma sakın; o col ortasında yemyeşil bir bahcedir. O bahceye layık bahcıvan olmak icin; her birinin surekli bakıma ihtiyacı olduğunu unutma...

Yedi kez cağıracağım seni; altısında gelme... Ama soz ver yedincisinde; tek sozumle geleceksin...

Seninle olmak varken sensiz kalmak, yaşamak dururken olmek demektir...

Birisine seni seviyorum deme fırsatını asla kacırma..

İnsanlar, gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler; gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.

Dun gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, ucurumdan attim sessizligi, haber saldim ruzgarlara, fisildasinlar kulagina seni ne kadar cok ozledigimi... Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha bir sonuk olur, yakamozlar baska cizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan eger!

operim dudaklarindan gul kokulu yanaklarindan her dem gozlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin...Seni seviyorum.. Hem de cok...

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tuketircesine kucakliyorum...

Eger seni nasil ve ne kadar sevdigimi ogrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalisin, cunku sana olan sevgimi anlatmak icin kelime bulamiyorum.

Hayatta hicbir sey ilk askin yerini tutamaz insan sevse bile o ilk ask hic unutulmaz.

Beyaz bir guvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yureginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tuylerinde umut ve gagasinda iyi geceler opucugu, yanagini uzat. Dunde, bugunde, yarinda... Yuregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Her seven adsiz bir kahramandir ve insan sevebildigi kadar insandir.

Sanma ki ismini bir baskasi silecek seninle basladim seninle bitecek...

Icine dusen her huzun damlasi sana seni ne kadar cok sevdigimi hatirlatsin.

Seni tahmin edecegin kadar degil, tahammul edemeyecegin kadar cok seviyorum.

Bir demet gul vermek isterim sana. Gullerden guzelsin aslinda. Gulu bir gun, seni sonsuza dek seviyorum.

Bazi asklar okyanus gibidir gormesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Gormesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

Hep kalanlara gidenleri kattim! Bir gun yerine gecemediler. O kalanlara gidenleri kattim yine bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrilik alisamadim.

An gelir insan gulerken aglarmis. Gozyaslari sel olup kalbine akarmis...

Ben seni unutmak icin sevmedim ama ne icin sevdigimi unuttum.

Yasamak ozlemsiz, ozlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Simdi yaninda degilim belki ama ozlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!

Kalbimde arama eski yerini sen gozumden akan sele karistin.

Sen en buyuk sevgiyi hak edecek kadar mukemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyecegi kadar ozelsin.

Seni denizdeki kumlar, gokteki yildizlar, ormandaki agaclar, dunyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve gunesin isiklarindan daha cok seviyorum. Birlikte daha guzel gunlere...

Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha sonuk olur, yakamozlar baska cizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan... Beyaz bir guvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yureginde sevgi ve sadakat, kar beyaz tuylerinde umut, gagasinda iyi geceler opucugu, yanagini uzat... Muuckk!!!

Maviler giyer bulut olurum, yesiller giyer bahar olurum, bakarsin bir gun beyazlar giyer senin olurum.

Hep beni kimse sevmiyor ki derdin! Usulcacik sokulup yuregine ...ben seviyorum demek isterdim.

Bir omur boyu seninleyim desen de istemem artik. cunku sen ruzgarin costurdugu bir toz bulutusun, bugun bana esersin ...yarin ellere...

Hasretin oldurdu beni! Simdi geceler caresiz. Simdi yagmur damlasi gelip konar dudaklarima sessiz. Soylemis miydim hasretin oldurdu beni hic sebepsiz.

Kapinin onunde ask yapma askin gozu kordur ama komsularinki asla.

Gidenler yokluklariyla degil giderken soyleyemedikleri sozler yuzunden huzun verirler!

Sana sarap verecegim, ic ama sarhos olma. Sana bir gul verecegim, kokla ama soldurma. Sana kalbimi verecegim, sev ama incitme!...

Bazi asklar okyanus gibidir gormesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Gormesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

Yasamak ozlemsiz, ozlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Simdi yaninda degilim belki ama ozlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!

Bir aptalin sizi opmesine izin verin ama bir opucugun sizi aptal etmesine asla!

Sevgi basittir, karmasik olan bizleriz. Sevgi guven verir, insanlar aldatir. Sevgiye her zaman guvenilir, insanlara asla!

Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askin icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni cok sevmeye devam edecegim...

Gozleri uzakliklar degil, bazen de goze alamadigimiz yakinliklar acitir.

Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin...

Yeryuzunde biten her ask icin gokyuzunde bir melek aglar.

Sen gunesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin...

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydi eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdi.

Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

Bu gece ruyama gir gizlice, beni simsiki sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra cek git kahrolasi hayatimdan sinsice!..

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

Yarinlar hep guzel olacak derler, oysa bugunlerde dunlerin yarini degil mi?

Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yasamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim...

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler... Seni seviyorum!

Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanin denizinde huzur gibisin, isigim sensin, gunesimsin... Bil ki cok ozlendin...

Bir erkekle mutlu olmak icin onu cokca anlayip az da olsa sevmek; bir kadinla mutlu olmak icinse onu cokca sevip, anlamaya hic calismamak gerekir.

Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim dusuneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskasi ile, kulagina fisildadim ask izdiraptir diye.

Arzular goz acip kapayincaya kadar gecer biter. Oysa seninle aramizdaki sevgi ve ask asla bitmedi. Ne kadar kotu sey yasamis olsak da tum bildiklerimi icimde yasayan sana ayirdim. Emin ol ki kendimi yuceltecek bir sey yaparsam bil ki bu artik senin gozunde deger kazanmak ve daha mutlu etmek icindir. Seni seviyorum.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim icin ve ozellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tuketircesine kucakliyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...

Insanlar gelmeleriyle yanlizliklarini dagitanlari severler, gitmeleriyle kendilerini yalniz birakanlara asik olurlar.

Husrani bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamis olmakta.

Unuturum desem de inanma sakin, omrumce kalbimden silinmez adin. Bir sizi icimde senden de yakin kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yil degil on yil degil bin yil mesut olurum.

Dun gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, ucurumdan attim sessizligi, haber saldim ruzgarlara, fisildasinlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi...

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi... Bir insanin ozlemi olmali, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanin birtanesi olmali, o da senin gibi...

Sevgililer opusurken neden gozlerini kapatirlar bilir misin? cunku gozleriyle degil de kalpleriyle gormek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim cunku seni cok seviyorum.

Gozleriyle gozlerine goz koyanin, gozlerimle gozlerini oyarim. Gozlerini gozlerden sakin, gozlerin gozlerime lazim.

Hani en guzel asklar imkansiz gelir ya insana, imkansiz oldugun icin asigim sana!..

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi... Bir insanin ozlemi olmali, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanin birtanesi olmali, o da senin gibi...

Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alip onlarin yerine simdiye kadar kimsenin basaramadigi o sicakligi koymayi basardigin icin...

Seni ve sensizligi dusundukce, esen ruzgarlarin ardindan yagan yagmurlar gibi sana ve sensizlige aglamak istiyorum.

Seni ne kadar sevdigimi merak ediyorsan, yagan yagmurun her damlasini tutmaya calis, tutamadigin her yagmur damlasi kadar seviyorum seni.

Sana dalgalardan kalem yaptim ve kiyiya seni seviyorum yazdim, sen de inandin degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandim sana taptim...

Ayrilik kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir. Tipki ruzgarin mumu sondurup yangini guclendirdigi gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim. Nice gunlere birlikte olmak dilegiyle...

Dun gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, ucurumdan attim sessizligi, haber saldim ruzgarlara, fisildasinlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi

Butun mevsimleri bir gunde, butun yillari bir mevsimde yasamaya raziyim seninle... Daha nice sevgililer gununu beraber gecirmek dilegiyle..

Insanlar tanidim yildizlar gibiydi, hepsi parliyordu. Ama ben seni, gunesi sectim, bir gunes icin bin yildizdan vazgectim. Sevgililer gunumuz kutlu olsun!

Bu sevgililer gununde beyaz bir guvercin yolluyorum sana kanatlarinda mutluluk, yureginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tuylerinde umut ve gagasinda iyi geceler opucugu, yanagini uzat.

Comment

tskler ablam

Comment

cok guzeller cok sağol

Comment

Working...
                              X