Duyuru

Duyuru Module
Collapse
1 of 2 < >

Merhaba

Merhaba, öncelikle Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.name.tr sayfamıza hoşgeldiniz. Lütfen daha çok özellikten yararlanmak için bir üyelik alınız.
2 of 2 < >

Duyuru

Merhaba, Sevgi ve Aşk Forumları tekrar uzun bir aradan sonra yayın hayatına başladı. Eski mesajlarınızı görebilir ve bu mesajlara cevap yazabilirsiniz.
See more
See less

AŞka YÖn Veren SÖzler

Page Title Module
Move Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

• Unutmak zor anlatmak imkansiz sen unuttukca ozlenen anlattikca bitmeyensin sen vazgecilmezim sen herseyimsin bi tanem

Olmaz hic kederin olmaz hic tasan sasirir kalirdin aski tanisan beklemez gelirdim yerinde olsam geliver yanima guldur yuzumu

Dusunmek bazen yaninda olmaktan daha fazla zevk verir insana. Dusunursun ozlersin Deger bicersin kisacasi seviyorum dersin.

Sen Gokyuzunun aya olan askini duydun mu hic? Geceleri Milyonlarca Yildizi birtek onun icin serermis. Ay gibi sevil ve milyonlar icinde bile tek gecil.

Gunesi seviyorum diyorsun Gunes acinca golgeye kaciyorsun. Yagmuru seviyorum diyorsun Yaginca semsiyeni aciyorsun. Korkuyorum Birtanem cunku; beni de Sevdigini Soyluyorsun...

Umudun icinde yasayip giden anilarin altinda ezik buzuk bir mor menekse. Sevginin bulutunda yasanilipta gidilen yolun en agir damgasidir ayrilik.

Dun gece yildizlara baktim onlarda belki seni gorurum diye Ama onlarin bile senin kadar parlak ve guzel olmadigini anladim

Ne haz var senden ayri ne bir tat senden otebir an yuzunu gormek deger bin zahmeteverecegin aci gonulden kabulumdur sendeki cehennemi degismem bin cennete....
    cııoocşBeni bir ben bilirim birde beni yaradan bana bir ben lazim birde beni anlayan gunesin dogdugu gercek battigi da askimin oldugu gercek kalbimin attigi da ne cikar butun gercekleri saymisim tek tek ama seni sevdigim en buyuk gercek

Buz gibi mezar taslari bile senden daha yakin bana! Onlar hic degilse senin gibi aldatmiyorlar seviyorum deyip kandirmiyorlar.Ama olsun sende anlayacaksin sende yanacaksin ama gec kalmis olacaksin. Beyaz bir mermerde adimi bulacaksin!!!

Bilseydim sana ben delice baglanmazdim.. bilseydim omrumu yoluna harcamazdim.. bilseydim hasretten her gece aglamazdim bilseydim birtanem bilseydim

Gunler Duygusuz Bilmezki Sevgiyi Anlamazki Bizleri Tipki yureksiz Taslar gibi.

Yoklugun yagmura yazi yazmak kadar zor sensizlik olum kadar aci sen nefes kadar onemli canim kadar degerlisin...

Ask'i Sevene degil; Sevipte ayrilana sor. Benim askimi ona degil gelde bana sor.

Iki gozum seneler geciyor gonul ektigini biciyor bir selam lutfet bu ne cok hasret gel kavusalim artik...seni cok seviyorum bitenem askerim...

Yalnizlik; Ne Okyanusun ortasinda tek basina kalmaknede colde tek basina olmaktir. Yalnizlik bu koca sehirde bu insan kalabaliginda seni arayip bulamamaktir.

Bak agliyorum kaderime. Yeniden yazamam gunahim ne. Dusuyor cig gibi ustume yarali kirgin umitlerim. Can ozum soyle adaletin ne veremem seni kimselere olmuyor gulusunu gormeden son dilegim koynunda oleyim.

Unuttuklarini animsa Kaybettiysen ara ozlediysen git bul Kirdiysan af dile Kirildiysan affet. cunku hayat cok kisa...

Serseriyim sokaklar evim serseriyim adam gibi severim bana bir adim gelene ben on adim giderim.Dinle cici kiz dinle zannedersinki serseri aglamaz serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz simdi anliyorsunya sehirlerin asi kizi hic kimse serseri gibi sevipte asik olamaz

Gozlerin aklima geldi yildizlarla avundum sozlerin aklima geldi siirlerine sarildim sensizlik aklima geldi yapayalniz kaldim yerine hicbirseyi koyamadim...

olum sana degil bana gunah ask sana degil bana yasak sevmek benim icin degil senin icin ve ben hic asik olamam sana inat

Dunya da iki cesit gul olsun biri kirmizi digeri beyaz sen beni unutursan kirmizi guller solsun ben seni unutursam beyaz guller kefenim olsun

Islakti sokaklar karanlikti kis omrumuz gibiydi sonra bahar gelirdi ansizin.Baharda savrulurduk yaz gelince karanliktan icimiz usurdu.Kisin birbirimize sokulur isinirdik birbirimize yaralarimizi gosterirdik.Acilarimiz gibi kesik konusurdukkesik kesik aglardik cunku biz herseyi kesik kesik yasardik...

Bu sevda degil bir buyuk azap. Bezdim canimdan huzur bana uzak. cektimcektim acilari topladim koydum bavuluma. Bu deli isyankar basimi sana egdim kul oldu yoluna.

Sensizlikte bir gulus olmekten muskulmus gulum

Hic kimsenin adini bilmedigi bir duygudur yuregimde sana karsi beslediklerim bu duygu seni tanimakla basladi ve sonsuza dek surecek bitanem..

En buyuk dostluklar buyuk okyanuslardaki dev dalgalarin altindadir. Bir gun issiz bir adanin bir parcasina carpipta milyonlarca parcaya ayrilmis olsa dahi birlesmeye mahkumdur.

Bu gece dudaklarimdan dokulen her kelimede sen varsin ve yine sen varsin yarim kalan sevdamin eksik taraflarinda...SENI cOK SEVIYORUM...
    cııoocşGorusememek Konusamamak Unutmak Degildir.Maksat Uzaktan Sevmekse. Unutmak Kolay Olsaydi. Ne Tarih Kitaplari Olurdu Nede Tarihe Mal Olmus Muhtesem Aslar...

Bu ask siiri yazarken seni sevdigimi nasil soylerim cesaret edemezken oyle asik oldumki derdimi soyleyemezken sayfalarca yazarim ask siirini sen okumayinca.

En issiz collerde en yuce dagda.. Ister gercek olsun ister ruyada.. Bir tek sey ogrendim bu sanaldan.. Seninle gulmek seninle olmek canim

Bu Dunyada Enbuyuk Gunah Seni UnutmakEn Aci Eyvah senden AyrilmakEn Guzel Silah Gozlerinden Vurulmak ve En Tatli Sabah Kollarinda Uyanmak ^^Bitanem...^^

Comment

• Seni ne zamana kadar sevecegimi soyleyemem cunku ne zaman olecegimi bilmiyorum askim

Ne sen bir baskasindan boyle bir ask goreceksin ne de bir baskasi benden. SENI SEVIYORUM ASKISI

Seni ilk gordugum gun gozlerimden gonlume aktigin o an dun gibi hatirimda.Yuregim daima coskulu ve kanatliysa bilki sana olan tutkumdan ve sevdamdandir.

Su duvarlar hickirigimi duysa belki beni anlardi beni unutana soyle beni unutani ben unutmadim gonlumde bir isik kalbimde bir umut onu bekliyorum bekleyecegim elbet donecek ya donecek yada bu beden onsuz olup gidecek

Bana seni tarif etmemi isteseler inan anlatamam cunku dunyanin tum dillerini bilsem bile buna gucum yetmez

Bir yurek nelere yeterse bir can bir cani nekadar severse damardan nekadar cok kan gecerse yasam bir olume nasil degerse sende benim icin okadar degerlisin..

Sen benim kaderimsin benim canimsin Sen benim unutulmayan tek animsin Her zaman kalbimdesinkader bagimsin Alnimdan silinmeyen alin yazimsin...

Ben aglarken sen guluyorsanbilki askimiz bitmis demektir.Eger sen aglarken ben guluyorsambilki bir tanem ben olmusumdur..

Bu mesaji aldiysan bana hayransin umrunda degilse beni seviyorsun cevap verirsen bensiz yapamiyorsun cevap vermessen bana asiksin BIRTANEM

Comment

• Senin Sevgin Altin olsaydi Onu eritip icimde kan diye dolastirirdim.

colunsuya ozlemibenim sana olan Askimin yaninda HIc KALIR

Basa gelen cekilirmis kime dert yanacaksin ask dustugu yeri yakar agla gonul yine agla sevmek yurek ister sende ne o yurek nede cesaret var!!!

Ne sen bir baskasindan boyle bir ask goreceksin ne de bir baskasi benden

Sevmek ellerini tuttugumda dertlerimi unutmaksa Dizlerine yattigimda mutlu olmaksa Seni optugumde heyecan duymaksa O zaman seni seviyorum.

Karanlik gecede onemli degildir yildizlari gormek. Gunduzleri yildizlari gormek marifet asik olmak onemli degil bir omur boyu sevebilmek marifet.

Ey ademoglu rizkin her gun sana muntazam geliyor ve sen uzuluyorsun her gun omrunden biraz eksiliyor ve sen seviniyorsun sana kafi olan sey verilmistir oysa seni azdiracak seyi istiyorsun ne aza kanaat ediyorsun nede cokla doyuyorsun
        cııoocşHer aya bakisinda beni hatirla yildizlar gozlerine takilirsa gozlerine baktigimi sakin unutma bir yaprak duserse avuclarina ellerimdir sakin unutma hayatta hicbir seyin zamanini gecirmeyin yoksa hayatiniz boyunca pismanlik duyarsiniz siz siz olun sevdiginize adam gibi soyleyin ha kabul etmedimi o zaman B PLANINI uygulayin

Deli bir ruzgar olsam estigim yer kadar severdim seni! Deli bir yagmur olsam yagdigim yer kadar severdim seni! Ama ben sadece deliyim; aldigim nefes kadar SEVIYORUM SENI!!!..

Gul dedigin nedirki solar gider gun dedigin nedirki yasanir gider alev dedigin nedirki kul olur gider bizim dostlugumuz sonsuzdur taki o mezarda biter.

Insani ikisey oldururmus Birincisi Sevmedigi insanin silahindan cikan mermi Ikincisi sevdigi insandan gelmeyen ilgi

Saat gece yarisini gosterdiginde yildizlarin bile kayboldugu zaman gokyuzune bak ismini goreceksin sakin kendini arama cunku sen kainata sigmayacak kadar guzelsin

Seni sevmek benim icin en guzel seydir ama sana seni seviyorum demek agri dagina ulasmak gibidir.kanatlarim olsaydi oraya ulasabilseydim avazim ciktigim kadar bagirirdim seni seviyorum derdim.

Bulut gibidir benim kalbim Baska yureklerle carpisir. Yagmurlar yagdirir ama bu yagmurda sadece vazgecemediklerim islanir. Simdi dokun bak saclarina mutlaka islaktir.

Uykularin kacar geceleri sabah olmayi bilmez. Bakarsin tavanda bir noktaya deli eden bir ugultu baslar kulaklarinda. Sevmek neymis o zaman anlarsin. cunku yalnizsin...

Sen hep guluzuntu nedir bilme. Gulmek kime yalkisiyor sorusuna milyon kere cevapsin. Simdi sebepsiz sadece benim icin gulermisin.

Comment

• Birgun seni bana sorarlarsa o benim icin oldu diyecegim nicin terk etti deseler basimi one eyecegim. adi neydi sorsalar unuttum diyecegim onu nekadar seviyorsun deseler yuce daglari gosterecegim.zalim. sevildigini bilmedin.

Sen uzaktasin ama yanimdasin yanimda oldugun yer kalbimin atisindasin her atis seni sevdigimi ispatlar cunku her atis sensin kalbimdesin o kalb yanimda olmasa yasayamam cunku icinde sen varsin

Hayatin pembeliklerinden uzak diyarlari goruyorum mutsuzluklar icinde mutluyum cunku beni hayata baglayan kisiyi yani seni dusunuyorum

Bir can iki sayilamaz bizi kimse ayiramaz sevda dersen sevda bizde yurek dersen yurek bizde beraberiz son nefeste bir can iki sayilmaz bizi kimse ayiramaz

Asigim sana doyamiyorum Ne de guzelsin bakamiyorum seni sevmeye kiyamiyorum bu ne buyuk ask Allah'im anlamiyorum...

Dunyadaki en guzel seyi sana vermek istedim ama seni sana veremedimki.

Birgun beni unutmayi denersen oyle biriyle unutki sana savuracagim kussunlarin onune gececek kadar cesaretli o gun seninle olecek kadar seni seviyor olsun

Sorarlarsa bir gun benide sana Anlatirken sakin sakin aglama Sigmadi de aski bu dunya ya Deki benim icin deli olurdu resmime bakipda aglar dururdu Sonunda careyi gitmekde buldu Yalnizin biriydi goc etti dersin...

Dunyayi verseler seni unutamam ki oyle alistim sana sensiz uyuyamam ki ben dogdum dogali senin sarhosunum bunlari kimseye anlatamam ki

Yikilip kalmissin bir ask yuzunden yaslar misali akar gozunden seni unutani sil at gonlunden yoksa benim gibi yanarsin arkadas bende senin gibi yillarca sevdim vefasiz birine gonlumu verdim birakipta gitmeyi ondan ogrendim unut seni unutani sevme arkadas

Nezaman duslere dalsam aklimda hep sen uyumaya baslasam aklimda hep sen birturlu bilemiyorum bildigim tek sey var seni sevgilerin en guzeliyle seviyorum
          cııoocşGiderim buralardan sormayin beni yardan sevdanin sakagindan vurur giderim aglamasin arkamdan yalnizlik benim sevdam ceker giderim

hasretinden olsem kapini calan olmazdim bir damla yas olsam gozunden dolar akmazdim adin sevgi olsa kalbimden soker atardim

Bir yolcu bekliyorum birgun gelecek bir kader ciziyorum herzaman gulecek bir hayal kuruyorum hic bitmeyecek ve bir kalp tasiyorum senden baskasini sevmeyecek

Sevgini Tasimak Degil Hasretini cekmek Zor Gulmeyi Unutmak Degil Aglamaya Alismak Zor Yasamak ya da olmek Degil ozleyipte Gormemek zor....

Hoyrat esen ruzgarlarda suzulen Yapraklarin Birbirlerini oksadigi gibi Kalbimin Derinliklerinide Sen Oksuyorsun Bi tanem...

Sen yol aldigim ilk gemidurdugum son limansinsen kokladigim ilk cicek yapraklari titreten son ruzgarsinsen duydugum ilk heyecan beni aglatan son sevdamsin.

Senin guzelligin denizin guzelliginden daha da guzel...ama seninle bulusmamiz gece gunesin cikmasi kadar zor... ZaLiM...!!!

Her aya bakisinda beni hatirla. Gozlerin yildizlara takilirsa gozlerine baktigimi sakin unutma unutma bir yaprak duserse avuclarina ellerimdir sakin birakma

Bir gun bana soracaksin dunyami ben mi diye ben ise dunya diyecegim ve sen kusup gideceksin oysa bilmeyeceksin ki benim butun dunyam sensin

Sensizlige Giden yolda Seni Sensiz Yasiyorum. . .

Bir sevgi var icimde lekesiz tertemiz..Bir ozlem var icimde ucsuz bucaksiz..Birde sen varsin icimde unutulmasi imkansiz.

Yurek umutlara gebe oldugundan beri sevgiler ayriliklara yenik dusmedi ve biz daragacindayken bile olume kusup sadece sevdigimizin degerini bildik..

Yildizlara bakarmisin geceleri ve sayarmisin kayip gidenleri insan sayisinda yildizlar varmis olunce insanin yildizida kayarmis sende bir yildiz tut o ben olayim sen sarkilar soyle ben parliyayim bir gece ansizin yildizim kaydigi zaman sen hayatina devam et aglama ardimdan

Yoktur dunyada senden baska sevdigim her dusuncemde sen varsin sevgilim...

Deli sormus deliye ASK nedir diye deli gulmus deliye ben neden deliyim diye

dun yine aklimdaydin saatlerce once olumu sonra sensizligi dusundum birseyler tikandi bogazima AGLAYAMADIM!acaba sensizlik mi olum mu daha korkunctu ayirt edemedim olum sensizlikse sensizlik zaten oLuMDu!!!

Bana seslenisini duyar gibi oluyorum..Askinin verdigi heyecani hissediyorum..Her ani seninle yasamayi arzuluyorum..bilemezsin seni ne cok seviyorum..!

Sevmek sevilmekten daha guzel...Bir guzellik olsun istiyorsan sende sevmelisin.

Beni unutana soyle beni unutani ben unutmadim kalbimde bir isik gonlumde bir umut onu bekliyor bekleyecek elbet bir gun geri donecek ya donecek yada bu beden onsuz olup gidecek.....

Ayrilik vakti aglamaktan korkmayin.cunku ayrilik bile aglardi ayriligi yasasaydi...
          cııoocşDeli bi ruzgar olsam seni estigim yerler kadar severdim deli bi yagmur olsam seni yagdigim yerler kadar severdim ama ben sadece deliyim seni aldigim nefes kadar seviyorum...!

Gunes batarken ayriligi sen istemistin birtanem simdi gunes doguyor ve barisalim diyorsun.Unutma!o dogan gunes elbet birgun gene batacak!

Rahatsiz ediyorsa bakislarim Kaparim gozlerimi bir daha bakmam Kiriyorsa sozlerim Susarim bir daha konusmam Varligim rahatsiz ediyorsa olurum de bir daha karsina cikmam Ama rahatsiz eden sevgimse uzgunum buna engel olamam

Yarin dunyayi istedigin renge boyayip bu rengi insanlara butun sevginle dagit kendini sevginin rengi diye tanit senin varligin sevgiye en buyuk kanit...

Ask bir bilgisayar virusudur ve beynini yemedikce asla gitmezanti-vurusunu arasan daha malesef icat edilemedi.

Seni sen oldugun icin degil seninle beraberken kim oldugumu anladigim icin seni seviyorum...

Sev seni seveni daglarda coban olsa bile..Sevme seni sevmeyeni misirda sultan olsa bile

Senden uzak olmak onemli degil guneste benden uzak ayda ama hicbir gunum gunessiz hicbir gecem aysiz gecmiyor

Burasi Erzurum gulum gunu gununden kara bir sana hasretim bir de gelmeyen o bahara

Bir romanim var okuyupda bitiremedigim hayallarim var hukmedemedigim birde sen varsin merhaba deyipde elveda demek istemedigim.

sen tanriya diledigim dilek goklere uzanan ellerimsin sen anlatmak isteyipte anlatamadigim kelimelerle ifade edemedigimsin askim?

Artik her mevsim sonbahar gibi.Dunyada dokulen butun yapraklar gibi sevdim seni

Tetik cabuk duser amakursun asla donmez gerio zaman parcalarsin sevgi dolu kalbimikanlarimyere duseryazar senin ismini birakin acik kalsinsevdigim kapatsin gozlerimi!...

Ben hergece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere ruzgar olup esiyorum sessizce ve sen uyurken yuregim geliyor ustunu ortmeye bensizken usursun diye...

gulum sen benden bir kum tanesi iste sana kumsallari gondereyim

Comment

• dun kara denizi dusledim bazen deli dolu bazen bir cocuk kadar masum ama bir farkimiz vardi karadeniz kiyilarina bende sana mahkumum

Hayatta kimse icin aglamaya degmez.aglamaya degen insan zaten aglatmaz.olur da aglarsan basini dik tut basini dik tut ki gozyaslarin agladigin insan kadar alcalmasin.

yanagina suzulen bir kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o damla serinligini biriyle paylasmak istersen yuzunu ruzgara don yeter.ben o ruzgar da olurum.

eger bir gun benden gururun icin ayrilirsan sakin geri donme cunku senin gururunun bittigi yerde benim gururum baslayacak...

saatlerin deyilde dakkalarin gecmedigi aksamlari bilirmisin insanin usudugunu hissedip sessiz satirlarda usulca kaymayi gozunden akan iki damla yasi sevince donusturmeyi becerebilirmisin bitanem
            cııoocşHayatimin tek anlami ve varligi sensin Icimdeki bu deli sevdam hic bitmeyecek Senin bir gun beni unutacagini bilsem bile Inan kalbim seni sevmekten vazgecmeyecek.

sevilenin suclari gorulmez oysa sevilmeyenin goruntusu suctur.

oyle guzel yaratmis ki Mevlam bu ne guzellik Zarif bakisli onda bir ozellik Lutfetmis Allah vermis sirinlik En derin sevgilerimle Manidar degilmi siirimin bas harfleri

Adini kurutulmus bir gul gibi yuregimde sakliyorun. Bu sevgiyi senden uzakta sensiz yasiyoru.Ne sesin var nede kokun!hangi gunahin bedeli bu yoklugun?

Adini kurutulmus bir gul gibi yuregimde sakliyorum... Bu sevgiyi senden uzakta sensiz yasiyorum... Ne sesin var ne de kokun! hangi gunahin bedeli bu yoklugun?

bilmiyorum senden sonra bir daha sever miyim.. hep hazanmis bana kalan bahara erer miyim.. biraz dusun ardimizda cok seyler biraktik.. bize ne oldu da hasrete baglandik .. biraz gam biraz keder dert degil bu da gecer herseye katlanirdim ayrilik olmasaydi...

Aysel'im senin icin oluyorum.Unutmaya calisiyorum ama bilinc altimdan sokup atamiyorum seni.Tam unuttum derken ruyamda goruyorum ruhumu titreten
            o guzel gozlerini...Ama arayamiyorum.Cesaretim yok...Aslinda her yerde seni ariyorum.cok aci cekiyorum...

Bana dunumu geri getirin... Ben size yarinlarimi vereyim.

Bazen hatiralar olur gozde nem. Dokulur yapraklar mevsim guz olur... Sana nasil anlatayim bilemem! Unutulmayanlar olumsuz olur! Seni asla unutmayacagim!...

seni seviyorum

bir insanin idealleri olmali sonsuzluk gibi.bir insanin ozlemleri olmali ozlemle acan cicekler gibi bir insanin birtanesi olmali bendeki sen gibi.

Seni ozlemek gece gibidir karanlik uzun ve yalniz. Seni sevmek gunduz gibidir aydinlik mutlu ve sicak. Seni unutmak ise olum gibidir sonsuz mutsuz ve soguk birtanem...

Ne seni unutacak kadar zaman gececek Ne de gecen zaman seni unutturmaya yetecek Birakip gitsemde unuturum sanma Zaman alismayi ogretir unutmayi Asla...!

Gunes herkes icin dogar ay ise gece uyumayanlar icin. Bu gece uyuma yumma gozlerini bu gece ben ay olacagim ve yalniz senin icin parlayacagim...!

Arkadas dedigin matemetiksel olmalisevinci carpmaliuzuntuyu bolmeligecmisi cikartmali yarini toplamalikalbinin derinliklerindeki ihtiyaclari hesaplamali ve herzaman butun parcalardan daha buyuk olmali...

Comment

• ilk ask hicbir zaman unutulmaz ne olursa olsun....

gizli numaradan caldirma sen oldugunu biliyorum!....

ne zaman umitsizlige duser caresiz kalirsan ve hicbir sey istedigin gibi gitmiyorsa gozlerini kapat ve sadece beni dusun birtanem...!

seni benim kadar seven varsa sana benim kadar hasret kalsin
              cııoocşHayatta uc seyi sevdim. Senikalbimi ve umit etmeyi.. Seni sevdim sensin diye.. Kalbimi sevdim seni sevdi diye.. umit etmeyi sevdim belki seversin diye..

son defa bebegim gozlerinde kaybolayim....son defa basimi gogsune bastirayim... son bir kez yanima gelsen... son defa sarilayim cunku seni cok seviyorum.

kapiyi ac ve gel gir kalbime ardindan kilitle tam yuz milyon kere istemem senden baskasini kalbimde senin varligin yeter gonlume

elimde eski bir asktan kalma tutku damlaciklari arkamda bir omur boyu hatiralarin cigligi

sen ne kadar istersen isteistemediklerinin en iyisiyim.cunku ben istediklerinden de iyiyim.Belki istememekte cok isteklisin ama bende seni istemekte cok istekliyim.

Her ne kadar denizler kadar ozgur de olsan ben hava olup isina etki edecegim. Benden izinsiz kimse acilamiyacak sana........

yuregimin kiyisina vurdu minicik bir dalga. susmaliydim tutamadim kendimi bin canim var feda etsem sevdami bilemezsin bir acim var anlatsam onunu goremezsin herkes unuttu gitti bende unuttum herseyi bari sen unutma beni...

Sair bensem siirim sensinDeli bensem zincirim sensinSarhos bensem sarabim sensinAsik bensem askim sensinben hala yasiyorsam: Sebebi Sensin

Icimde sana sonsuz bir sevgi besledim
              Gozlerin o kadar korduk icimdeki seni goremedin
              Gidisine suskun kaldim ama .....................
              Canimdan canimi alip gidisine suskun kalamam
              Bugun anneler gunu ve biz babamizdan nefret ediyoruz
              Sakin sen bizden nefret etme
              Bizim nefretimiz sevgimizden

Tanri hic kimseye hakketmedigini vermez sevme sevilebilmenin verdigi bir oduldur.Herkes sevdigi tarafindan sevilmeyebilir ama her seven elbet biri tarafindan sevilir

Babamdan ogrendim yerde ekmek bulunca yuksege koymayikuslar yer derdi ama ben hic gormezdim ve yine de koyardim. Sonra seni buldum ve bildigim en yuksek yere koydum simdi yoksun ne oldu kuslar mi yedi dersin?

bu can bedenden cikmayincabeden candan cikmayinca senin olmaya kararliyim.iste bu beden sende kalsin doner arkami da giderim INCI TANEM.

hadi gokyuzunden senin icin tuttugumuzerine tum duygularimi yukledigim yildizi al yuregimden yuregine yollar var hadi benim icin uzaklardan bir tebessum yolla seni seviyorum

yurudugum yollar bitmiyoranlatamam kalbim cok aciyor senin icin bir can oluyor soyLe NERDESIN....

Dag yollari gibiyizdir uzaga duseriz... ararsan siirin gurbetinde ara beni.. belki ruzgarimiz ses verir bir dizeden belki bir imgeye vurur duslerimiz...

Depremle girdin gonlume fay hatti cizdin yuregimde artcilar hala devam etmekte ozlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz siddetinde.

soyle kuslara bana sitem etmesinler
              gokyuzunu ben vurmadim ki...

sen hayatimin anlami biricik sevdamsindonersin veya donmezsinistedigim tek sey bu can hep seni sevsincunku sevmezse zaten olur gidersin

beklenen gun gelecekse cekilen cile kutsaldir

Resim tablolarina benzemez gecenin rengi icimde acayip bir his var bu aksam ya ben fazlayim bu sehirde yada birileri eksik
              cııoocşSeni sevdigimi sadece gokyuzu bilsin cunku oranin sahitleri sayilamayacak kadar cok ve sen o kadar ozelsin ki sana ancak yildizlar sahitlik edebilir ASKIM

Sevipte sevdigine seni seviyorum diyememek ne kadar aci ben onlardan biriyim iste sevipte sevdigime seni seviyorum diyemiyorum seni seviyorum ama soyluyemiyorum

Yari dalgali olmaz deniz ya hep dalgalanmali yada hep durmali yari umit verilmez sevgiye ya hep sevmeli yada arkana bakmadan cekip gitmeli!!!asi Lid€r

Ayriligin acisini bende ogrendim aglamayin ben sizden de beterim eger iciniz de dertli yoksa ben dert liyim hepinize yeterim!!

Ask baskasinda degil kendimizdedirve onu biz uyandiririz ama uyanmasi icin bir baskasina ihtiyac duyariz evren sadece duygularimizi paylasacak biri oldugunda anlam kazanir Uyuyan Guzele

Sevmekten korkmadigimizsoylemekten utanmadigimizsayginin degerlidusuncenin onemliumudun sonsuz oldugu nice yillar.

Ne etsem degismez aglarim aksam lambalari yandigi zaman gel artik hasretin beni yikmadan icimde sevgiden bir deniz icimde sen hangi ruzgar saclarinda esen neyini en cok seviyorum bir bilsen hani sol yaninda tiktik atan biline ozgurluk dusmanlarina ok gibi batan bir kalbin varya anahtari bende iste en cok onu seviyorum

Zannetmeki gozlerim sana baktikca bikacak.olsem ruhum daima seninle kalacak.kapanirsa gozlerim hayata.inan ki son sozum 'seni seviyorum' olacak.

Ne hasta bekler sabahi ne yeni oluyu mezar ne de seytan bir gunahi bekler benim seni bekledigim kadar (bu kadar bekletme

Comment

• Hayatta hic kimse icin aglama eger birgun aglarsan basini dik tut ki gozyaslarin agladigin kisi kadar ALcALMASIN...

Gozlerimi kapatmak istemiyorum cunku o zaman seni goremem hayir aslinda gozlerimi acmak istemiyorum cunku bir ruyadayim...

Butun mevsimleri bir gunde butun yillari bir mevsimde yasamaya raziyim seninle... Bir tutam sevinc bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gonderiyorum sana. Bir gul olmak isterdim! Neden mi? Beni koparip kokladiginda vucudunun derinliklerine girip bir daha oradan cikmamak icin? Seni bulmaktan cok aramak isterim! Seni sevmeden once anlamak isterim! Seni bir omur boyu bitirmek degil de sana hep yeniden baslamak isterim.

Guzel gozlum bebisim ben seni bir gordum ellerim uyustu bir gordum felegim sasti sen benim olsan kimbilir bu kalbim senin benim yanimda olmana dayanamaz kimbilir..

Bir gun duyulur olum haberim etrafa dagilir kanli bedenim bir ibret olsun herkese kaderim pismanim sevgilim birakmiyorlar BaY BeLa K.F.K.S

Eger bir gun sensiz olursem Biraksinlar gozlerim acik kalsin cunku bu gozler sonsuza kadar seni ariyacak

Yuregimin derinliklerine akittim sevgini usul usul yerlestirdim tum benliginle seni yuregimin ta derinliklerine.. adini adimin yanina yazdim SEVDIGIM bir daha silmemek uzere.. herseyde biraz sen varsin baktigim her yerde gozlerin.. bir seni sevdim birde bana actigin yuregini.. seni senle yasamak beni sana yasatmak asklarin en yucesi herseyde biraz sen varsin DELIKANLIM SEVDIGIM...

Dunyanin nefsi icimde olsa guzeller toplanip bir arada olsa iclerinden en guzeli benim olsa donupde bakmam sen olmayinca

Bekliyorum; oyle bir havada gel ki; vazgecmek mumkun olmasin...

Yikilip kalmissin bir ask yuzunden yaslar misali akar gozunden seni unutani sil at gonlunden yoksa benim gibi yanarsin arkadas bende senin gibi yillarca sevdim vefasiz birine gonlumu verdim birakipta gitmeyi ondan ogrendim unut seni unutani sevme arkadas

Her sabahin bir aksami vardir her dogan gunesin bir batisi vardir her omrun bir sonu vardir her sevdanin bir bitisi vardir ama bizimkisi sonsuza kadardir
                cııoocşSevgililer guzellige zamanla alisip onu kalpleriyle gormeye baslarlar...

Hasrete yar olup gittigin yolda bosuna bekleme don doneceksen yillardir cektigim yetiyor bana birak su inadi sev seveceksen

Guzel yuzune hasret kaldigim neredesin biliyorum baktigim degil daldigim yerdesin

Gul olup dokulsem yere Egilip toplarmisin Mezarimin basina Sevdigim yazarmisin

Comment

• [B]Sen de birgun seversen Allahindan bulasin.Sen benim askimi sen duygularimi calan bir yalancisin.Hani sen benimdin hani gozbebegimdin hani en cok beni sevmistin? Hani ben canindim ekmegin asindim? Nerde sozlerin yalanci? Ben aglarim; sen de agla!Y aptiklarin yanina kar kalir sanma!!!...olsem de mahserde nefretimsin sen artik...(gulguzelinden Sedat'a nefretlerimle...)

opem goncagul kokulu dudagindan gulsen kokulu yanaklarindan. kulagimda sesin hayalimde cemalin hapsetmisim dusunceme seni seni cok seviyorum hemde deliler gibi SuREREYYAM biricigim

Seversem sonuna kadar severim silersem mahsere kadar silerim seveni bastaci sevmeyeni yolcu sayarim simdi soyle itirazin varmi seni seviyorum

HIRSIZ araniyor AD:bitanem soyad:sevgilim yer:kalbim adres:ask.cad.seni seviyorum.sokak no:SEN VE BEN kat: KALBIMDEKI TAHT

Gormeden gormek yasamadan olmek ve..... sevilmeden sevmek En aci sey olmali...!

Seni sensiz yasamak en kotu kader olsa gerek ey benim hasret kokan sevgilim bu ayriliga dayanirmi yurek! gel desem gelemezsin biliyorum ama ben seni yasiyorum seninleyim ve tek...!

Sensiz yuruyorum bu gece caddelerde sensiz bakiyorum bu gece resimlere sensiz dinliyorum sessizligi caddelerde atesin sondu bak bu gece duy feryadimi ta icinde ask bu olmak zorundami gozler bakamaz durumdami soyle bebegim gumusum boynundami.

Hani hatirlarmisin seninle gokyuzunu seyrederken bir yildiz kaymisti sen bir dilek tutmustun bense tutacak bir dilek bulamamistim cunku benim dilgim coktan gerceklesmisti benim dilegim sendin

Seni sensiz senden uzakta yasamanin zorlugunu bilemezsin cunku sen hep seninlesin ama unutmaki sevdigim seninle oldugun kadar

Comment

• [B]Gelin olmus gidiyorsun bana veda ediyorsun sus aglama diyorsun aglamamak elde degil!

Asik olmanin ne demek oldugunu ogrenmek istiyorsan once seveceksin asik olmayacaksin!!!

Ilk ve son sevgilim gercek askimsin bugunum yarinim derdim kahrimsin degismez kaderim alin yazimsin ecel olsun bana senden baskasi

Dalgalarca dalgalandim.. Ruzgarca estim yuregimi sana getirdim sen can istemissin candan da ote dostum yuregimi sana getirdim...

Hic asik olmamak askini soyleyememekten iyidir

Zaman durdu bir gurbet olmusken ankara yuregimde ellerim tutuldu sanki dudaklarim kendime kilitlendi hoscakal sevgilim yuregim durdu ne de heyecanla carpardi sana dokunurken ellerim tenin beni orterken sevgiyle hoscakal sevgilim yasam durdu kapaniyor gozlerime dunya nerede mavi mutluluklar nerede sevdamiz ve yarin ve umutlarimiz hoscakal sevgilim

Inandigin gibi yasayamazsanyasadigin gibi inanmaya baslarsin

YALAN dogrudan karanlik aydinliktan kacar. gunes yalnizda olsa etrafina isik sacar.UNUTMA dogrularin kaderidir yalnizlik. kargalar suruyle KARTALLAR yalniz ucar

ASK aci saraptir.kadehi dudaktir icersen izdiraptir. goz yasin silinmez kiymetin bilinmez sonun bir AYRILIKTIR

HEPIMIZIN hayati iki kelime; bir varmis bir yokmus su alemde...NAZAR degmesin sana eller degmesin sana sensizlik olum bana..

Degmezmis sana verdigim degerler yazik ettin o gulen yuzune kendini kahrettin beni degil olsun ama yinede ben senle degil kahrolmaya olume bile gelirim.oLuMuN YIKTI BENI.

Yurudum dun gece yine yanliz karanlik sokaklarda ..esen ruzgara dondum yuzumu ve kosmaya basladim belki sana ulasirim diye ...ama arkama baktim sen yoktun...birakmistin beni senden ve askindan yoksun!....

Birgun seni benden koparirlarsa minik kusum sensiz yasayamayacagimi bilmeni istedim o zaman anlarsin beni seni ne kadar cok ama cok sevdigimi belki o zaman hatirlarsin bu yaziyi okuduktan sonra seni sevdigimi hem kalbime hem buraya kazidigimi g-f

Uyuyorum uyuyorum gunler cabuk gecsin diye bekliyorum bekliyorum bu sensizlik bitsin diye benim ozledigim kadar sende beni ozluyormusun sende ruyalarinda beni goruyormusun oyle zorki ayri kalmak oyle dayanilmazki unut beni sevgilim ben unutmuyorum
                    Yalnizligin otesinde yine seni dusunuyorum Gozlerim SENi ariyor ellerim ise tenini Dokunmak istiyorum ama olmuyor Varligini Yalnizca Kalbimde Hissediyorum Aglamak istiyorum Anlatmak istiyorum Duygularimi SENi SEVDiGiMi Soylemek Istiyorum Bu uzun gecelerin Bosluguna Iste Soyluyorum BiRTANEM SENi cOOOK AMA cOOOK SE Vi YO RUM...

Tek dilegim SENi SENLE Yasamakti Elinden tutup sahilde dolasmak Saclarini Oksayip Dudaklarindan opmekti Adimizi yazmakti SEVGi AGACINA ASK ATESI ile yanmakti TEKDILEGIM Bir Gunbatiminda kumsalda SANA SENi SEVDiGiMi soyleyebilmekti TEK istegim SEVDiCEGiM...

Keske yalnizligim kadar yanimda olsan keske yalnizligimla paylastigimi seninle paylassam keske senin adin yalnizlik olsa ve ben hep yalniz kalsam....

Bazi insanlar vardir anlatamazsin.Parcandir onlar senin ne yapsan kopartamazsin. "iyiki varsin" demiyorum cunku yoklugunu dusunemiyorum.....
                    cııoocşYalnizliga dayanirimda birbasinaliga asla yaslanmak hos degil duvarlara baka baka. Bir dost goz arayisiyla saat tikirtisiyla korkmam gecinip gideriz biz mutlulukla Ama gunun aydin aksamin iyi olsun diyen biri olmali. Yoksa zor degil hic zor degil demli cayi bardakta karistirip bir basina yudumlamak doyasiya Ama caya kac seker alirsin diye soran bir ses olmali arasirayada senin gibi bir DOST'u olmali daima yaninda....

Sen hic olumun golgesinde ozgurlugu yasadinmi zalimine ihanetcisine serefsizine kursun yagdirdinmi.bir garibanin elinden tutupta kadere rest cektinmi.basini hic soguk buzlu duvarlara vurdunmu soylesene sevdigim sen hic sevdinmi sen suan sicacik yataginda yatarken ben kahrolmus vucudumla dort duvarimin arasinda gunesimin dogusunu bekliyorum.ama sunu unutmaki duygu ve dusuncelerime karsi cikan karsimdaki babam dahi olsa tetikten sasan parmaklarimi keserim ....!!!!

Ey gozunu sevdigim canina yandigim.Gunduz goz yummadan hayaline daldigim.Canima sarip belki benimdir sandigim.sen umut cicegim sevda turkum canbagim.Ey goznurum yuregine kurban oldugum sevdasina eriyipte sararip soldugum.ustune yemin edipte deli oldugum.Sen gonul islemem goz emegim SONSUZLUGUM!!!!!!

Bilemesin guzelim bazen yagmur olur saclarina duserim suzulurum ta ayak uclarina sonra topraga duser ezilirim.bazen ucsuz bucaksiz yemyesil bir cayirda zavalli bir cicek olurum koparirsin beni dalimdan bilemezsin bazen bir dal olurum turtarsin dikenimi fark etmeden eline batarim bilemesin bazende iste boyle siir yazarim delicesine kelimeler dizerim sizin icin sizin icin ya bilemezsin...

Birbiri ardina geliyosa mutsuzluklar keskin bir bicak gibi saplaniyorsa acilar ve kose baslarini tutmussa umutsuzluklar AYRILIK GuZELDIR..en kalabalik yerde buyuyorsa kimsesizligin binlerce kahkahaya karisiyorsa goz yaslarin son civiyi cakiyorsan yorgun ve bitkin sabrina dilinin ucundaysa en cilgin kufurler iste o zaman YALNIZLIK GuZELDIR..

Sen gokyuzunden bana hediyesin. once gozume sonra gonlume dustun. Ve ilmik ilmik isledin bu yuregime soylesene sen nasil bir cIGTANESISIN.

Bir insan sevdigini: once allahtan Sonra kendisinden Sonra annesinden ve enson babasindan istemelidir.

Sen ruyalarimin kizi. Saclarimi islatan yaz yagmuru ruzgarin alip goturdugu donussuz kuru yaprak gibisin. Hayatta bir cok ask yasarsin. Fakat bir aski hic unutmazsin. Yillar gecse tekrar beni sevse dedigin bir ask. ISTE O SENSIN

Bu kacinci yalnizlik. Bu kacinci haykiris. Yinemi ayrilik var. ozlemekmis kaderim. Icimde caresizlik gozumde cIGTANESI yatagimda sensizlik elimde resmin kaldi. Ruzgarin cigliklari ortak oldu sesime. Ne gelen var ne giden. usuyorum soguk gecem.

Bir cicegin acmak icin sebebler buldugu gibi yasamaya dair sebebler bulmak icin yasiyorum bir gun gelir yasamak icin bir sebeb bulamazsam olmek icin mutlaka bir sebebim vardir...

Beni unutsun demissin ama soylermisin sen HATIRLANMAYA DEGERMISIN!!!...

hayat gordugun gibi guzel olsaydi dunyada dert denen birsey olmazdi sevenler sevilip mutlu olsaydi meyhaneler boyle dolu olmazdi

olum hayatin her kosesinde beni beklerken ecel her sokak basinda pusudayken bile unutmadim ben seni! Ve olum seni elimden alacak kadar gaddarsa bende olume meydan okuyacak kadar cilginim askimmmmm!!!!

hayat yollarda cizilmis olsa bile bu yollardan birini sececeksin sectigin yolda olum olsa bile selam verip gececeksin...

Gokyuzunden dusen bir yagmur damlasi olmayi isterim ama sakin yanlis anlama Seni dusup islatmak icin degil dudagina dusup Seni opmek icin.... cikolata tatlidir ama Senin kadar degil Seni herkes Sevebilir ama benim kadar degil

Donm

Comment

• [B]Gul guzeldir dikeni olmasa. Sevmek guzeldir ayrilik olmasa. Gulmek guzeldir aglamak olmasa sakin aglama. =Birtanem=

Benim icin seni gormek suya benzer seninle yasamak ise nefes almaya susuz uc gun yasarim ama nefes almadan asla canim

Takvimlerden dokulup aktikca zaman maziye dost diye sarilir insan donecektir derler ama inanma yalan fallar vefasiz falcilar vefasiz.

Kunyeme kazidim olu dogmus duslerimi bana dokunmayin ruhum boguluyor geceleri.

Sevgilerin yok olup bittigi gunde sakin sen uzulme cunku sen kalpsizlerin yaninda olacaksin tukenen sevgilerin degil.

Biz senle sevgi duvarinda karsilastik sen kalbime bir gunes gibi dogdun bende bir kole gibi isigini seyrettim askinin golgesinde ezildim gittim...

Aski senden ogrendim baskasini sevemem tukenip gitsem seni kalpten silemem oyle sevdim ki seni nasil desem bilemem canimi al istersen sana hayir diyemem...

Saatlerdir mesaj yazmak icin ugrasiyorum. Yuzlerce mesaj yazdim. Ama ne okumaya zamanin ne de gondermeye kontorum yeter. Bu yuzden kisaca ozetliyorum. SENI SEVIYORUM...

Sevmek doyasiya kadar degil kefeni giyesiye kadardir.

Comment

• adini koyamadigim yalnizliklar icindeyim ne oldugunu hala bilemiyorum bir yandan giderken bir yandan agliyorum ama aglayan gozlerim degil kalbim bunuda iyi biliyorum!

dilimden elveda cikiyor yuregim kal diyor bu dunyaya seni bulmaya gelmistim uygun adim voltalar birbirini kovaliyor dilim varmiyor yuzum tutmuyor sensiz olmuyor…

bu buyuk yalnizlik bitermi bilmem birdaha bu gonul severmi bilmem ziyan oldu gonlum ihaneti gordum.. Benim buna omrum yetermi bilmem..?

Comment

• sen hic birzaman yalniz oldunmuyalnizlik hissedinmi?geceleri aglayarak sabahladinmi? Yalnizligi bilirsin sen be zalimcunku hic yalnizligi yasamak istemedim.

varsin boyle gecsin yalanci gunlervarsin canimi alsin yine yalnizlik.kokunu verirken vazomdaki guller yikarmi sandin beni bu yalanci ayrilik...

gozlerin geciyor gozlerimdenve sensiz gecen her saniyenin hesabini veremedigim kalbimi cikariyorum yerinden. Sensizlik zaten olum ha oyle olmusum ha boyle olmusum...

Comment

• ben oylece kala kaldim ardindan hayin kis sogugunda yarim kalmis bir askin ortasinda tek basima...

sen hersey demek deyilsin biliyorum ama ben herseyi seninle yasamak istiyorum.

ne kadar guzelse teninin kokusu o kadar kotudur yalnizlik korkusu nasil imkansizsa hayaline sarilmak oylesine imkansizdir seni unutmak bebisim

Comment

• bulutlara yukledim ozlemimi ruzgarlarla yolladim selamimi yagmurlarla yolladim gozyaslarimi kucuk melekler gonderdim seni opmeye geldilermi...

sensizlik kor gibi duser yuregime ama yakmaz beni o ates sadece sen beni bir gun terk edip gidersen yakar ...

sevgi uzerine kurulan su dunya'da sevgisiz yasamak bosa yasamaktir bence... Bos bir yurek tasimak kadar aci veren ne olabilir ki...?

Comment

• tablo resimlerine benzemez gecelerin rengi. Icime sigmayan bir aci var. Ya ben fazlayim bu sehirde ya da biri eksik...

ey gonul yine bu gece kederim geceden de yuce gel beraber susalim karayazim boyleynis...

saate ilisiyor gozlerim.artik kendimide kandiramiyorum yalanlarin yalandan oteye gidecegi yok...

Comment

Working...
                                X