Duyuru

Duyuru Module
Collapse
1 of 2 < >

Merhaba

Merhaba, öncelikle Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.name.tr sayfamıza hoşgeldiniz. Lütfen daha çok özellikten yararlanmak için bir üyelik alınız.
2 of 2 < >

Duyuru

Merhaba, Sevgi ve Aşk Forumları tekrar uzun bir aradan sonra yayın hayatına başladı. Eski mesajlarınızı görebilir ve bu mesajlara cevap yazabilirsiniz.
See more
See less

Kuantum DÜŞÜnme Teknikleri

Page Title Module
Move Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

• Kuantum DÜŞÜnme Teknikleri

R.şanal.. Bu isme tesadufen internette dolaşırken rastladım.. Araştırdım ve yazara ait 3 kitap olduğunu buldum..

Sizlere onerim;

1) Kuantum Duşunme Teknikleri
    2) Kuantum Olumlama

Kişisel gelişim ile ilginen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim..

ise yarayabilir valla

Comment

KUANTUM OLUMLAMA : 1O yTL ( merak ettim arastırdım )

Evrenin Tanrı'nın "Ol" emriyle varolduğu soylenir efsanelerde. Soz, bir enerji paketciğidir ve duşuncenin somutlaşmış bir orneğidir.

"Ben" dediğinizde, icinizdeki guc ayağa kalkarak emret diyecektir. Bu nedenle ben dedikten sonra, bunun arkasından ne soylediğinize cok dikkat etmeniz gerekir.

Kuantum Olumlama, hayatınıza yon vermenizi sağlayacak olan sihirli sozcukleri kullanma tekniği'ni anlatıyor.

Sonsuz kaynak benim icimdedir ve ben onu herekete geciriyorum.

En birinci sorumluluğum, kendim olmaktır.

Bilin ki sandığınızdan daha akıllı, sandığımızdan daha guzel ve sandığınızdan daha beceriklisiniz her zaman.

İnsanın bir konuda karar vermesi, Tanrı'nın karar vermesinden pek de farklı değildir. cunku her ikisi de olur!

Comment

Firari_Sevdam Mesajı gÖster
        KUANTUM OLUMLAMA : 1O yTL ( merak ettim arastırdım )

Evrenin Tanrı'nın "Ol" emriyle varolduğu soylenir efsanelerde. Soz, bir enerji paketciğidir ve duşuncenin somutlaşmış bir orneğidir.

"Ben" dediğinizde, icinizdeki guc ayağa kalkarak emret diyecektir. Bu nedenle ben dedikten sonra, bunun arkasından ne soylediğinize cok dikkat etmeniz gerekir.

Kuantum Olumlama, hayatınıza yon vermenizi sağlayacak olan sihirli sozcukleri kullanma tekniği'ni anlatıyor.

Sonsuz kaynak benim icimdedir ve ben onu herekete geciriyorum.

En birinci sorumluluğum, kendim olmaktır.

Bilin ki sandığınızdan daha akıllı, sandığımızdan daha guzel ve sandığınızdan daha beceriklisiniz her zaman.

İnsanın bir konuda karar vermesi, Tanrı'nın karar vermesinden pek de farklı değildir. cunku her ikisi de olur!
        Soz, bir enerji paketciğidir ve duşuncenin somutlaşmış bir orneğidir.
        kesinlikle katılıyorum ve (kuantum yaşam)hepimizin hayatında olmalı diye
        duşunuyorum,en azından en basiti,ki bununla sınırlı değil
        ama kişi icsel temizliğini,tum organlarına nasıl
        hukmedebildiğini gorecek akla zarar bir olumlama...
        bilgi icin teşekkurler..

Comment

Evet SaHrA..konu bunlarla sınırlı değil,bilgin olduğunun farkındayım,
          bende senin yazını devam ettirmesi acısından bu paylaşımı eklemek istedim...

Kuantumsal yaklaşımın; ‘Bilim ve Ruhsallık , Gercek ve Duş,
          Beden ve Zihin, Başkaları ve Biz, Burası ve Orası ..’
          kısacası tum evrenin birbiriyle olan eşsiz birleşiminin butunluğune odaklandı.

Kendi araştırmaları ve calışmaları ile birleştirerek ozgun bir teknik oluşturan
          R. şanal KUANTUM DuşuNCE TEKNİğİ uygulamaları ile
          Turkiye’de bir ilke imza attı.

Geleceğin bilgisiyle geleceğinizi oluşturun
          Hayatınızdaki hicbir şey istediğiniz gibi gitmiyor. İşinizden, ilişkilerinizden, yaşamınızdan surekli uğraşmak zorunda kaldığınız dertlerden artık cok sıkıldınız
          ama bir cıkış yolu da bulamıyorsunuz.

Acaba, zihinsel matrikslerin esiri olmuş ve hep aynı donguyu tekrar ediyor
          olabilir misiniz? O zaman doğru yerdesiniz…
          KUANTUM DuşuNCE TEKNİğİ ile hakkınız olan mutluluğu elde etmek, sahip
          olmak istediğiniz her şeyi kazanmak ve tum bunları kalıcı kılmak sizin elinizde…

Hakkınız olan mutluluğu elde etmek artık
          ‘‘Kuantum Duşunce Tekniği’ile mumkun...
          Sizi engelleyen, sınırlayan duşunce ve inanclarınızdan
          kurtulup,başarı,bolluk ve sevgiyle dolu bir hayata yelken acmak icin
          şimdi tam zamanı…

Gercek kişiliğinizle buluştuğunuzda mucizelerle dolu bir dunyanın kapılarını
          aralamış,
          Kuantum Duşunce Tekniği metotlarını uygulayarak, bu kapıdan iceri girmiş olacaksınız..

Kuantum Duşunce Tekniği, bilinc altından başlayarak hucresel duzeyde tum
          negatif duşunce ve inanclarınızı değiştiriyor.

Benzer değişimleri yaşamış ve hayallerini gercekleştirmiş yuzlerce kişinin
          deneyimlerine siz de ortak olun

Fakirlik, korku, yalnızlık, ofke ve sucluluk asla kaderiniz değil.
          Butun bunları değiştirmekse sadece sizin elinizde.

Bu ozel deneyimi siz de yaşayın ve kendi hayatınızın efendisi olun…

Comment

ah be poyraz birşeyide bilmesen ya)))))))
            neyse kendi yok allahı var şimdi yemeyelim hakkını,iyi paylaşımcıydın

R. şanal KUANTUM DuşuNCE TEKNİğİ uygulamaları ile
            Turkiye’de bir ilke imza attı.

kesinlikle oyle...

Comment

Kuantum mantığı bana biraz tuhaf ve biraz nesnel geliyor.Bence okadarda ii olduğunu savunmuyoırum.Bazı şeyleri mantık olarak oturtuyor fakat oturtamadığı bir cok şeyde var.İsmi bile bazen korkutuyor.ne inanc, hic bir şeyi taktığı yok. bana tuhaf geliyor.

Comment

tuhaf olması onu canlı kılıyo zatennn

Comment

olumlama....

Comment

Vayy vayy bak neler biliyor karakıs :P

Comment

Working...
                    X