Duyuru

Duyuru Module
Collapse
1 of 2 < >

Merhaba

Merhaba, öncelikle Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.name.tr sayfamıza hoşgeldiniz. Lütfen daha çok özellikten yararlanmak için bir üyelik alınız.
2 of 2 < >

Duyuru

Merhaba, Sevgi ve Aşk Forumları tekrar uzun bir aradan sonra yayın hayatına başladı. Eski mesajlarınızı görebilir ve bu mesajlara cevap yazabilirsiniz.
See more
See less

kızların dikkat etmesi gereken 5 erkek tipi:)

Page Title Module
Move Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • kızların dikkat etmesi gereken 5 erkek tipi:)

  İnek tipli
  İnek tipli erkeklere en cok okulda, dershanede, kutuphanede, panelde ve seminerde rastlarız. cok okumaktan gozleri bozulduğu icin genelde gozluk takarlar. Modayla uzaktan yakından ilgileri yoktur. Her gun aynı kıyafeti giyerler desek yeridir, tercihleri de suveter, gomlek ve kumaş pantolondan yanadır. Her buldukları fırsatta bir şey okurlar, cevrelerinde kız var mı yok mu farkına bile varmazlar.

  Onlarla neden cıkılmaz?
  cunku onunla sadece kitaplardan ve derslerden konuşabilirsin. Sosyal yonleri zayıftır, partiler, konserler hic onlara gore değildir. Doğum gunlerini bile fotoğraftaki gibi tek başlarına kutlarlar...

  Maco erkekler
  Maco erkekler her an her yerde karşımıza cıkabilir. Hatta o cok kibar olarak bildiğin erkek arkadaşın bile bir anda macolaşabilir. Ne de olsa her erkeğin icinde biraz macoluk var! Uzak durman gereken profilse her hareketiyle macoluğunu ortaya koyan erkekler... Bu erkekler genellikle erkek arkadaşlarıyla takılır, fazlasıyla dayılanır, futbol maclarını kacırmazlar. Kufur etmek kişilikleriyle ozdeşleşmiştir. Kibar olmak onların asla başaramayacakları bir ozelliktir. Fotoğraftaki gibi klasik giyinir, en demode gozluğu takarlar.

  Onlarla neden cıkılmaz?
  Maco erkekler giyimine, hareketlerine, makyajına, arkadaş ilişkilerine, kısaca her şeyine karışır. Sana kısıtlamalar getirir ve surekli kendisine hizmet etmeni bekler. İlk gunlerde bu hareketlerine goz yumabilirsin ama kısa sure sonra seni rahatsız etmeye başlar. Ayrıca seni eve kapatıp, kendisi capkınlık yapabilir!

  capkın erkekler
  Onlarla kızların coğunlukta olduğu ve capkınlık yapabilecekleri her yerde karşılaşabiliriz. ozelikle de spor salonlarında, barlarda, gece kuluplerinde, havuz başlarında... Onları capkın bakışları ve fotoğraftaki gibi muzip guluşleri ele verir. Genellikle yakışıklı ve havalı olurlar. Kendilerinden emin gozukurler, burunları havadadır.

  Onlarla neden cıkılmaz?
  Onların yakışıklılığına kapılmamak gerek! cunku seni cok uzer! Etraftan gelen Seninkini gordum, yanında bir kız vardı gibi soylentiler seni bunalıma surukleyebilir. "Aynı anda kim bilir kac kızı idare ediyor!" duşuncesiyle yaşayamazsın herhalde, değil mi?

  İmaj adamı
  İmaj adamının adresi tabii ki kalabalık ve populer mekanlar... En buyuk zevki bir akşam populer bir mekanda, başka bir akşam ise marjinal bir eğlence kulubunde gonlunu eğlendirmek... Onu ilk goruşte tanımak biraz zordur aslında. Modayı takip etmeye calışırlar, ama pek başarılı oldukları soylenemez. Her konuda soyleyecek sozleri vardır, ama genellikle boş konuşur ve yuzeyseldirler.

  Onlarla neden cıkılmaz?
  Onlarla uğraşmak aslında cok zordur. Kişilikleri oturmamıştır, kompleksleri vardır. Bakışlarından bile kompleksli olduğunu anlarsınız, tıpkı fotoğraftaki adamın bakışları gibi... Kompleksli olduğunu size yansıtır, kendini kotu ve yetersiz hissetmene neden olur.

  Kıro erkekler
  Her an her yerden fırlayabiliriler. Luks otellerde, gece kuluplerinde, otobuslerde, plajda, vapurda... Onu tanımak icin fazla caba harcamana gerek kalmaz, giyimi ve davranışlarıyla hemen kendini belli eder. Genellikle beyaz corapları, boynundaki altın zinciri ve elindeki tespih onu ele verir. Ama artık modern gorunuşlu kırolar da var. Yine de onları fark etmek cok kolay!

  Onlarla neden cıkılmaz?
  cunku girdiğin her ortamda seni rezil eder. Onunla konuşacak fazla ortak konu bulamazsın. Aynı zamanda macodur, seni sahiplenir ve her hareketinden haberdar olmak ister.
 • #2

  anlaşılan sen bu erkeklere takıksın
  hadi hayırlısı bakalım...
  teşekkurler değerli paylaşım icin.her ne kadar bayanlara ozelde olsa bakmadan edemedim

  Comment

  • #3

   geneline olmasada bi kısmına takıntılıyımbu arada yorumun icin teşekkurler

   Comment

   Working...
   X