Duyuru

Duyuru Module
Collapse
1 of 2 < >

Merhaba

Merhaba, öncelikle Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.name.tr sayfamıza hoşgeldiniz. Lütfen daha çok özellikten yararlanmak için bir üyelik alınız.
2 of 2 < >

Duyuru

Merhaba, Sevgi ve Aşk Forumları tekrar uzun bir aradan sonra yayın hayatına başladı. Eski mesajlarınızı görebilir ve bu mesajlara cevap yazabilirsiniz.
See more
See less

bir kısım nick

Page Title Module
Move Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

• bir kısım nick

[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="Purple"]Donerim deseydin birqun beklerdim seni hergun..

~Bensiz mutLuysan..Hep oyLe kaL..

~Ne kara kaşına ne kara qozune..Ben tek bir sozune tutuLup kaLdım ..!!

~Biqun bi cılqınlık edip seni sevdiğimi soylesem..alay edip quler misin ? Yoksa sende sever misin ?..

~Yureğime qozlerini olene dek muhurlesem..!!

~CesareTin vaR Mı aşqa ??

~Acı veriyor..Yeni baştan sevmesi..Birqun benLe birqun ayrı qezMesi !..

~Tanrıya yaLvarmışTım..yıLLar once..Dedim ki onu aLma yanına !! Benden once..

~aYRıLmaMız cok qereKsiz..şimdi uzaKtan sebepsiz !!..

~İkimizde aşık..Bi tek farKLa benim ki senden biraz fazLa..!

~Bu şaRKı bizim oLsun..Aşkıma son soz oLsun !..

~HoşcaKal..Aşkların en quzeLi..Kavuşur eLim sana qunun biriNde..

~Soz verdim sana..olene kadar..ayrıLmam !!

~HayaTına uzaKtan bakmak yarDımcı oLmuyor..!!

~HayaTında herşeY dumenden..

~Sana koyuLdu ''den..den''...

~Ben bana kendim icin Lazımım !!

~Belkide qunahLarını yıKayacak aKıttığın damLa yaşLar..

~Beni sevMek icin proqramLanma devreLerini yaKarım..

~YolcuLuğun bi kundak bi topraK !!..

~Ucurumun oNunde oLume kafa tutarCasına saRKmaktaYım..

~Kimse mukemmel değiL ki..

~Her dişi qeyiKLe muhabbette yaNar doNersin..

~Kazı kazan kazaNdığım 1 adam ve 1000 kedeR..

~Bendim en asiL teK kişiLik haRemm !!

~Azrail meLekten korKma o bir emRi yerine qeTiren..

~Ey benim başımı alıp duvarLarı vuran qonuLum..

~Kucuğum cunku qaLbim buyudukce beden qucuLdu..!!

~Bunu masaL Mı $anDıNnn ??
    EtqiLemez oLum beNi inAn hicc !!!
    Omuzumdaqi yuKLeri $aL dunYa..
    Yan qonuL yaNn !!

~Sahte tufeği kafaMa dayaMış korKmamı beKliyosun..

~HeVesim qursaıMda takıLı qaLdı..!!

~Pervasız t

[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="Purple"]yaLanLarınızı harmanLayıp icine benide katarak yoğurmaktan..
    sonrada oLuşturduğunuz bu karışımLa beni ve kendinizi zehirLemeye caLışmaktan..
    vazgecebiLme ihtimaLiniz % kac?

Duzensiz intiharlar var, aynanın arkası var
    Kesilen ve kesildikce guzelleşen damarlar var, acı var.

Tutulmuş bir dileğin tutulmadan onceki hali gibi.

__

Comment

[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="Purple"]yaLan soL

Comment

[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="Purple"]'Dipsiz bir ucurumun icine baktığınız zaman oda sizin icinize bakar.''

kar erir bağrından yarılır ciceker merhaba der yeni gune giden gider ama yol bitmez olsekte geri de adımız kalır yenıden bahara dirilişe merhaba ozgurluk yakın...

beLki cocuğum haLa...tek dei$en $ey artık "inqaaa" die ağLamıorum...

yaLAnmı biz deişTik uctu butun bunyemiz ..yalanMı biz yeniLdik seweRken taşlaştı kaLbimiz ..

''onemli olan
        hayatta en cok seye sahip olmak degil
        en az seye ihtiyac duymaktir.''

koLay değiL roL yapsamda bazen beni hicbişey guLdurmuyor..sorun değiL cunku artık zaten beni hicbi dert oLdurmuyor

ciDDiys

Comment

[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="Purple"]Ey UmUdU gokTe ArAyAn YuReK..
          ?GencLiğiN KaL

Comment

[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="Purple"]Benim gozumde bir hicsin artık, Nefretim aşkımı aştı bu gece

İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dunyayı zindanda ederim. Biz nabza gore şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı cıkartana yediririm..

Ben son sozumu soylersem eğer geri donuşu yoktur senin gibi şerefsizlere k.hpeler coktur!

Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana olan herşeye lanet ettim

akLım aLmıyor senden geriSini.. Bir sen varSın birDe sevdan..

ya kaBuLLeniR

Comment

[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="Purple"]Hislerimi dile doksem,Sevgimden korkarsin,Senin icin ben olmasam bile,Sen benim icin herzamn varsin

Bakarsan uzaktayım,duşunursen aklındayım,hissedersen kalbindeyim,ozluyorsan yanına geleyim seviyorsan bir omur boyu SENİNLEYİM...

Baksaydın gorebilirdin, her şey gozlerimdeydi gozlerimde bir damla yaş vardı ağlayamadım; o bir damlada sen vardın anlayamadın!!!

Hani insan aglamak ister, gozlerinden yas gelmez....
              Hani gulmek ister icinden gulemez....
              Hani birini bekler o hic gelmez....
              Iste o zaman olmek ister,Ama ECEL gelmez

Comment

Bir soluk kadar yakin, yildizlar kadar uzak derler sevgi icin. Uzanirsin yetisemezsin, yetisirsin dokunamazsin,Dokunursun vazgecemezsin, vazgecersin ama unutamazsin

Hayat benim anLamı sensin. yıLdız benim diLek sensin. buLut benim yağmur sensin. guneş benim ışığım sensin. kor benim aLev sensin. ben sendeki benim, sen bendeki sensin: omur deniLen mechuL bizimLe tukensin
                ----------------
                [..Bu deli sevdaya neredende bulaştım gulmeyi unttum ağlamayla barıştım ]
                ---------------------------
                CEsaret korkmamak değil,korkuya rağmen bişeyler yapabilmektir...
                ------------------
                Ne alcalıcak kadar gunahkarım ne goklere cıkacak kadar masum ne yaşadıklarımdan huzursuzum ne şuan yaptıklarımdan mutlu sırlar icinde bir dunyam var bir SEN varsın ne seni kaybedecek kadar cesurum nede kazanacak kadar guclu ama seni kazandım ve kaybedemem
                ---------------
                esaret bağlarında gul olmaktansa hurriyet dağlarında diken olurum.birzalimi sevmektense sevenlerime esir olurum.
                ------------------
                beni sana getirecekse soyle ecelim gelsin...Seni gunduzlerde arıyorum sanma her saatinde Ağladıgım gecelerim sensin..!
                --------------------
                * Kiskanirim seni ben,Kiskanirim kendimden Bu nasil Ask Allah'im,olecegim derdimden.

Eğer bir gun aşkın olurse onu doğduğu yere gom kalbine !!

Geceleri uzaklara cığlık olur sesim
                Dunyanın guneşe ozleminden daha buyuk ozlemim
                Bu sabah sırf senin icin aralandı gozlerim
                Gunaydın HERşEYİM

hayat tiyatrosunda iş buldum rolum sevmek ve unutmak ben rolumu oynayamadım sevdim ama unutamadım...

Hasretin oldurdu beni! Simdi geceler caresiz. Simdi yagmur damlasi gelip konar dudaklarima sessiz. Soylemis miydim hasretin oldurdu beni hic sebepsiz.

Artıq ben vaazqectim, yanlızlıqı sectim...DoKuNMA bAnA!!!

Goremedi qozlerin, qoremedi harbimi, SeVmEsEdE KaLbİn GoRMESEDE SEVGİMİ sİlEmEdİm !sM!n!..!

KucuK kIzıN buYuk a$kı sAdeCe duşmuş..

Hic vAzqEcmEdİm kİ sEnDen

yOrqUn yureqİm sEnsİzlİkteN

aL YuReqİm sEnİn oLsUn

YokLuqUndA choOq şhEy dEişTi Hanİ eSki bEn vaRdı yA SeNi oLuMuNE SEVEN i$tE o qİttİ hEmdE choOq uZaKlArA..!

Bu sOn qİdİ$iM BiR dAhA donMEm, Bu sOn sEVi$İm BirDahA sEvMem Bu sOn $aNstI BİR DAHA oLEMEM..!

Hic kİMsEnİN oLuMu oLuM deqİl, SeNiN qİDİ$iN kAdAr, SeN bİlE bİleMeDiN oLuMu, BeN oLdum q!d!$!n KaDaR..!

GeL sOn dEfA sArıL bAnA, DoNeMeM bElKİ bİrdaHa, GiDiYoRuM uZaKlArA..!

TeDaVİSİ mumKuN qorulMeYeN $izOfRen b!R a$ktI b!zİmk!s1..!

...:::^^^^SiLeMiYoRsAn kArAlAyAcaKsIn^^^^:::...

Yağmur mutluluğuma golge duşurmek icin yağıyorsa aldırmıyorum, maksadı yuzumu ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum...

Her deniz bir martı,her ruya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir olu,her ağac bir kok bulurda ben başka bir sen bulamam

Sakın uzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gun diner giden gitsin aldırma yangınlarda soner sakın bakma arkana krallar onde gider...!!!

Comment

ilgin&#199;

[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="Purple"]havaLı y

Comment

g&#220;zel nickler

[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="Purple"]-?n d

Comment

simdilik bu kadar beni bekleyin anacım bayy

[B][I][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Purple"][SIZE="4"]kaL

Comment

Working...
                      X