Duyuru

Duyuru Module
Collapse
1 of 2 < >

Merhaba

Merhaba, öncelikle Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.name.tr sayfamıza hoşgeldiniz. Lütfen daha çok özellikten yararlanmak için bir üyelik alınız.
2 of 2 < >

Duyuru

Merhaba, Sevgi ve Aşk Forumları tekrar uzun bir aradan sonra yayın hayatına başladı. Eski mesajlarınızı görebilir ve bu mesajlara cevap yazabilirsiniz.
See more
See less

DoĞum GÜnÜn Kutlu Olsun OĞlum...

Page Title Module
Move Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

• DoĞum GÜnÜn Kutlu Olsun OĞlum...

arkadaşlar bu gun benim biricik oğlumun doğum gunu.nerden aklıma geldiyse işte siz değerli dostlarımla paylaşmak ve burada bir kez daha oğlumun doğum gununu kutlamak istedim...

iyiki doğdun oğlum ve iyiki hayatıma girdin.seninle bir cok şey değişti.sen bana mutluluk ve neşe getirdin.bir insanı gercekten ve karşılık beklemeden sevmenin ne demek olduğunu senden sonra oğrendim...

şimdi yeniden hoşgeldin oğlum...daha nice senelere mutlulukla ve beraberce erişmek dileğimle.doğum gunun mutlu olsun canım...
    seni seviyorum.....

nice sağlıklı ve uzun yaşlar diliyorum Oğlunuza,Allah omur versin.
    ve daha nice uzun yıllar sevgiyle huzurla kutlamanız dileğimle.

Doğum gunu kutlu olsun...

Comment

iyi dileklerin ve ilgin icin teşekkurler sahra...

Comment

nice senelere tum sevdikleriyle beraber sağlıklı huzur dolu mutlu yıllar dilerim oğlun icin dostum rabbim sizi hic ayırmasın

Comment

oğlunuzun doğum gununu kutlarıım ayaz abicim...
          sağlıklı ve nice senelere sevgiyle erişmeniz dileğimle...

Comment

oğlunuzun doğum gunu kutlu olsun ayaz abi(:

Comment

Sevgili TUğRA bebek doğum gunun kutlu olsun
              bebeğim

Last edited by BiNNuR; 11-25-2010, 12:29 PM.

Comment

arkadaşlar bu gun benim biricik oğlumun doğum gunu.nerden aklıma geldiyse işte siz değerli dostlarımla paylaşmak ve burada bir kez daha oğlumun doğum gununu kutlamak istedim...

ne mutlu size ayaz,bizle paylaştığınız icinde teşekkurler.

miniğimize bizde nice mutlu yaşlar dileriz,Allah Analı-Babalı buyutsun.

Comment

iyiki doğdun oğlum ve iyiki hayatıma girdin.seninle bir cok şey değişti.sen bana mutluluk ve neşe getirdin.bir insanı gercekten ve karşılık beklemeden sevmenin ne demek olduğunu senden sonra oğrendim...

şimdi yeniden hoşgeldin oğlum...daha nice senelere mutlulukla ve beraberce erişmek dileğimle.doğum gunun mutlu olsun canım...
                  seni seviyorum.....
                  Abi Allah bağışlasın.ben de isterdim beeee bi oğlum olsun

Comment

rabbim sağlıklı buyutmeyi nasip etsin size de hayırlı bir evlat olsun

dilerim nice bu mutlu gunlerini hep birlikte kutlarız

Comment

ilgisini esirgemeyip oğlumun doğum gununu kutlayan tum canlara canı gonulden teşekkurler...

Comment

Working...
                      X