Geri git   Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.Name.Tr > Aşk > Aşk Sms Sözleri

Aşk Sms Sözleri Sevdiginize gönderebileceginiz birbirinden duygusal aşk sözleri ve SMS Mesajlarına ulaşabilirsiniz.

Seçenekler Stil
Alt 03-28-2009, 08:42 PM   #1
İsyanlı Sükut
-inziva-

İsyanlı Sükut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 421 İsyanlı Sükut is on a distinguished road
Standart Aşkı anlatmaya yarayan sözler....

Sen Gökyüzündeki o milyonlarca yıldızdan en parlak olansın.Akşam olduğunda bana ışık tutar,yol gösterir ve hep benim yanımda olursun…Sabah olunca Gökyüzünde görünmesende biliyorum hala oradasın ve seni görebilmem için sabah olmasını bekliyorsun…

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı…

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yasamımızın her anında birlikte olmamız dilegiyle sevgilim…

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar…

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”…

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır…

Nasil ki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,uzakta oldugun icin tutkunum sana!hani en guzel asklar imkansiz gelirya insana,imkansiz oldugun icin tutkunum sana

Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajları okuyor.

Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Kaçmaya çalıştığın gerçek, Birgün karşına çıkacak. Ve işte o gün Kaçacak yerin olmayacak. Ben senin varlığını seviyorum, Yokluğunu seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda.

seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim…

Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.

Aşk hatalara karşi daima kördür,daima mutluluklara meyillidir.kanun tanimaz,kanatlidir.ve tutuklanamaz.kafalarin bütün zincirlerini kirar gaÇer.aşkim

Hayatta iki kör tanıyorum; 1.’si senden başkasını görmeyen ben, 2.’si beni göremeyen sen…

Beni karanlıktan aydınlıga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler… Seni seviyorum!

Ne mutlu şimdi yanında olanlara,sana dokunup sesini duyanlara,seni tanımadan yanından geçenlere…hepsi sana yakın ama hiç biri kokuna hasret değil…

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem…

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin…

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın…

Önce düstügümde kalkmayi,sonra aleve dokundugumda aciyi,sevmeyi örgendim, sevilmeyi.herseyi ögrendimde yalniz seni unutmayi ögrenemedim .!

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir…

Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin…

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım…

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

Allah’ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın…

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun…

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki…

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim…

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur…

Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim…

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı…

Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen…

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır…

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine de bir tane ?sen? edemediler. Önceleri hasreti hiç tatmadım, yarimden hiç ayrı kalmadım, biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alışamadım.

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış? Seni çok seviyor ve özlüyorum. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getiriyorum?

Hevesleri beklentileri, erteledikleri, kursağında kalmış kelimeleri,
kaçırılmış bakışları,gizledikleri, bitirilmemiş mektupları,
susuşları ve istemsiz veda edişleriyle tamamlanmamış bir cümledir insan…
İsyanlı Sükut isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-28-2009, 08:43 PM   #2
İsyanlı Sükut
-inziva-

#

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar…
# Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim…

# Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın…

# Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”…

# Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım.

# Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem…

# Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

# Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin…

# Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin…

# Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım…

# Allah’ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın…

# Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir…

# Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir…

# Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim…

# Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun…

# İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim…

# Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki…

# Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur…

# Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

# Tek başıma değilim, ben ve ümitsiz aşkım var…

# Ayrılık küçük sevgileri öldürür, ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını körüklediği gibi…

# Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana…

# Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin…

Alt 03-28-2009, 08:45 PM   #3
İsyanlı Sükut
-inziva-

* Dün çiçekcinin önünde bir gül gördüm, dünyanın en güze lgünü benim diye haykırıyordu… O gülü aldım, ama en güzel gül olduğu için değil… Seni görüp utansın diye

* seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranyzda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin

* insanlar kirmizi güllerin pesinde kosarken ayaklari altinda ezilen papatyalarin farkina bile varmazlar

* Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kyskansyn. Gözya?laryn yana?ynda nem de?il dadaklarynda kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

* Seni Seviyorum” derken asla yalan söylemedim. Yalan söylerken de asla “Seni Seviyorum ” demedim

* Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

* Karanlık gecelerde tek beyazım Bunaltıcı sıcaklarda sevda ayazım ol Göğe martı kadar yaraşmaz ki başka kuş Gönlüme senden başkası yaraşsın Sen kanat çırp ki gök kubbemde Sevda gülüm hicabımla kızarsın

* Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde… Seni , senden uzakta , sensiz ,seninle yaşıyorum.

* biliyorum seviyorsun büyülü denizigel beraber kesf edelim ufuklartin ardindaki gizemi.

* Sevgililer opusurken neden gozlerini kapatırlar bilir misin? cunku gozleriyle degil de kalpleriyle gormek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim cunku seni cok seviyorum.

* Her aşkin gökyüzünde bir meleği varmış. Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlarmış… İnan ki bizim meleğimiz hiç ağlamayacak. Seni çok seviyorum aşkım…

* Her yağmur damlası seni seviyorum demek olsaydı her yeri sel götürürdü…

* Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı ?

* Askin ilk solugu mantigin son solugudur.

* Bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalyn, okyanus kadar derin, kelimelere sygmayacak kadar büyük bir sevgymyz oldugunu sakyn unutma !

* Bugün ağlamayı düşünüyorsan sakın yapma çünkü bir yerde senin bir gülüşün için yaşayan biri var

* Ne seni unutmak için bir çabam var içimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne de seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm,ne de seni görmeye dayanacak bir kalbim var

* Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

* Gel, bir bestem de sen ol Sevda şiirim, aşk erim Ben seni güftesiz de söylerim Çünkü ben Güftelenmemiş aşkların talibiyim Gel, bir martı da sen ol omzumda

* Aci ve hüzün bir yildiz kadar uzak,mutluluk gozbebegin kadar yakin olsub.umutlarin gercek,gerÇeklerin mutluluk,mutluluklarin sonsuz olsun..

* Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askın icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni cok sevmeye devam edecegim…

* Hani uzakta yıldız parlak gelir ya insana uzakta olduğun için tutkunum sana… Hani en güzel imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana…

* Acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür. Hoşgörü sevgi değidir, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. Sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır. Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır…

* En surekli ask karsiligi olmayan asktir

Alt 03-28-2009, 08:46 PM   #4
İsyanlı Sükut
-inziva-

* Ben hergece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere rüzgar olup esiyorum sessizce sen uyurken yüreğim geliyor üstünü örtmeye bensizken üşürsün diye…

* aşk bir çay sevgi ise seker bizim gibi garipler cayi sekersiz icer

* Yarınlar hep guzel olacak derler, oysa bugunlerde dunlerin yarını degil mi?

* Bulutlara Yükledim özlemimi.. Rüzgarlarla yolladım sevgimi..Yagmur yağdirdim göz yaslarımla..Kücük melekler yolladım seni opmeye geldilermi.

* nasilki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,uzakta oldugun icin tutkunum sana!hani en guzel asklar imkansiz gelirya insana,imkansiz oldugun icin tutkunum sana

* Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

* aşk bir havuzdur içine aptallar düşer. ama beni ittiler

* Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yasamımızın her anında birlikte olmamız dilegiyle sevgilim…

* Kaçmaya çalıştığın gerçek, Birgün karşına çıkacak. Ve işte o gün Kaçacak yerin olmayacak. Ben senin varlığını seviyorum, Yokluğunu seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda.

* seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim…

* Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.

* aşk hatalara karşi daima kördür,daima mutluluklara meyillidir.kanun tanimaz,kanatlidir.ve tutuklanamaz.kafalarin bütün zincirlerini kirar gaçer aşkım.

* Beni karanlıktan aydınlıga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler… Seni seviyorum!

* Ne mutlu şimdi yanında olanlara,sana dokunup sesini duyanlara,seni tanımadan yanından geçenlere…hepsi sana yakın ama hiç biri kokuna hasret değil…

* önce düstügümde kalkmayi,sonra aleve dokundugumda aciyi, sevmeyi ögrendim, sevilmeyi.herseyi ögrendimde yalniz seni unutmayi ögrenemedim .!

* Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları asla gönül kapınızdan içeri sokmayın.

* aşkimi dağlara yazacaktim ama aşkimdan büyük dağ bulamadim..

* Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ısıgım sensin, gunesimsin… Bil ki cok ozlendin…

* Hiçbir şarkı tercümanı olamaz aşkımın.Hiçbir çiçek hislerimin rengini taşıyamaz yapraklarında.Hiçbir yürek sevdaya bu denli yanamaz,imkanı yok!beni tanısaydı eğer sevdasının acizliğinden utanırdı mecnun…

* 7 ayrı iklimden 7 ayrı arı gelse 7 arı 7 ayrı bahçeye girse 7 bahçede 7 ayrı çiçeğe konsa 7 ayrı çiçekten 7 ayrı bal yapsa yinede SENDEN TATLI OLAMAZ !!!!

* hayata niye geldim diye düsünmeye ba?lamistim 19 umdan sonra seninle tanysynca anladim dünyaya gelis sebebimi..

* Bal deyip versende zehiri gülüm Seven ceker bunca kahırı gülüm Gelsede ömrümün ahiri gülüm Sana asık olan yanım var benim Ardımsıra bir damla yas akmasa Ahirette kimse sahip çıkmasa Tanımasa yuzume de bakmasa Sen gibi sultanım hanım var benim…

* ay isiginin aydinlattigi bir kumsala kucuk bir dal parcasiyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hircin bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum

* Bir erkekle mutlu olmak icin onu cokca anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak icinse onu cokca sevip, anlamaya hic calısmamak gerekir.

* Beni yildizlara benzet : sana olan sevgim yildizlar kadar parlak,birgun sana olan yildizim kayarsa bilki sana olan sevgim kaymistir,bitmistir !!!

* bir gül olmak isterdim neden mi? beni koparip kokladyginda vücudunun derinliklerine girip bi daha oradan çikmamak için

* bataryası zayıflamış hayellerimin kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası yüzünden ulaşamadım oysa şimdi yüreğimde full çeken hattımla seninleyim

Alt 03-28-2009, 08:47 PM   #5
İsyanlı Sükut
-inziva-

* Baharimin solmayan tek gülü eğer birgün beni sevdiğini hatirlarsan o zaman sen bende solmuş olacaksin

* Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye… Biraz zaman istedim dusuneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskası ile, kulagına fısıldadım ask ızdıraptır diye.

* Gül filizlendigi günden beri Günese Asiktir, her ne kadar Günes her gece ayin görkeminde kanip Gülü biraksada.. Gül asla Yildizlara kanip Günesi birakmaz…

* Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni…

* başkasina kendinden fazla değer verme.ya onu kaybedersin yada kendini mahfedersin.

* Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim icin ve ozellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tuketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle…

* Yanında benden başka biride olsa, her şeyi inkar etmiş inandırmış olsanda ve ona duygulanmış sevdalanmış olsanda, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

* Bakakalırım giden geminin ardından atamam kendimi denize. Serde erkeklik var ağlayamam.

* Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.

* ben seni sevmek için degil sevmenin nasil oldugunu gör diye sevdim sen benim alin yazimsin

* Insanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dagıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara asık olurlar

* İkimizde cehennemde yanacagiz,sen kalbimi caldigin için bense tanriyi birakip sana taptigim için…

* Elimde denizden çıkardığım bir midye kabuğu var.Denizden o kadar uzakki.Tıbkı benim sana uzak kaldığım gibi.

* Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız.

* benden seni seviyorum dememi istiyorsun.ben ise seni sevmekle yetinmek istemiyorum. seni olunceye dek hayatimin her aninda yasamak istiyorum

* Husranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamıs olmakta.

* İsmini duvara yazdım kötü kalpli insanlar sildi,ismini kumsala yazdım deniz sildi,kalbime yazdım onuda senden başkası silemez dedim.

* Geçen günleri unut,geleceğe bağlanma!Umduğun boş çıkarsa,kırılıp tasalanma!İçinde bulunduğun günü kıymetini bil,Yele verme ömrünü,zamanı güzel harca!..BİRİCİK AŞKIMA

* Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere…

* beni birkez aldatirsan yaziklar olsun sana,ikinci kez aldatirsan yaziklar olsun bana

* Unuturum desem de inanma sakın, omrumce kalbimden silinmez adın. Bir sızı icimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

* Sen Hayatimsin Tek Varligimsin Sen Benim BELALIM… Vazgecememki Senden Canima Cansin Sen Kara Sevdamsin..

* sen sahra çöllerinde bir gül olsan seni kurutmamak için göz yaslarımla sulardım seni

* Yüzyıl oldu yüzünü görmeyeli belini sarmayalı Gözünün içinde durmayalı Aklının aydınlığına sorular sormayalı Dokunmayalı sıcaklığına karnının… Yüz yıldır bekler beni Bir şehirde bir kadın Aynı daldaydık aynı daldaydık aynı daldan düşüp ayrıldık Aramızda yüz yıllık zaman, yol yüz yıllık Yüz yıldır alaca karanlıkta koşuyorum ardından

* Aşk bittikten sonra arkadaş kalalım dediler.. Güle başka isim versen değişik kokar mı ???

* Sen sevgi nedir bilmezsin ki… Hiç sevmedin. Ağla ağlayabildiğin kadar, bütün güzellikler sende aşk bendedir.Ayrılık bile ağlardı, ayrılığı yaşasaydı

Alt 03-28-2009, 08:48 PM   #6
İsyanlı Sükut
-inziva-

* Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

* Beni terk ettigin gün saçlarından bir tel koparıp asacağım kedimi beni terk ettigin gün kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime ve beni terk ettiğin gün öleceğim

* Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev… Bir yıl degil on yıl degil bin yıl mesut olurum.

* Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin…Seni seviyorum.. Hem de çok…

* Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

* benim gibi seni kimse sevmedi, uzgunum gittigin gunden beri… gelseydin bana herşeyin en başinda bir daha başlasa da farketmez boşuna…

* Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizligi, haber saldım ruzgarlara, fısıldasınlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi…

* Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir,bakinca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare birtanem ne çare ne kuş olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana birtanem inan seni bir ömür boyu Sevebilirim…

* En buyuk okyanusta bir su damlasi olmak,ucsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak ama en onemlisi milyonlarca insanin icinden senin sevgilin olmak…

* Sevgim karşılıksız çaresi var mı?.. Yeter ki varlığın benden uzak olmasın. Yarınlar hep seni getirsin bana, sensiz bir günüme güneş doğmasın..

* Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun…

* benim için insanlar ikiye ayrilir.sevdiklerim ve diğerleri.sevdiğim insanlar da ikiye ayrilir.Çok sevdiklerim ve diğerleri.Çok sevdiğim insanlar da ikiye ayrilir.sen ve diğerleri.

* Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi… Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi… Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi…

* Şarkılar senin için türküler senin için bilmem başka ne yapsam SEVGİLİM SENİN İÇİN saçına güller taksam az gelir anlatmaya bendeki AŞKIN için!..

* Bugünlerde nereye baksam, Seni hatırlıyorum sevdiğim inan. Dün, iniyorken Kazdağı’ na akşam; Seyre dalınca ben O’nu, İki yaşlı zeytin ağacı arasından, Hatırladım gene ben seni. Geçerken beyaz bulutlar, Yeşil doruğun uzağından, Sıra, sıra yelkenliler sanki, Şişirip yelkenlerini Birbirleriyle yarışıyorlar. Dalınca, mavinin derinliğine; Hatırladım bu kez senin Yeşil hareli mavi gözlerini.

* ıÜüHani bazı gözler vardır sözleri anlatır,hani bazı sözler vardır gözleri ağlatır,hani bazı anlar vardır değeri geç anlaşılır,hani birde aşk vardır seni hatırlatır

* Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum.

* bir çiçeğim vardi, adini aşk koydum; kopardilar, bir çiçeğim vardi, adini sevgi koydum; soldurdular, şimdi yine bir çiçeğim var, adiniizdirap koydum; ne koparan var, ne solduran..

* Gozleriyle gozlerine goz koyanın, gozlerimle gozlerini oyarım. Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım.

* Gece midir insanı hüzünlendiren,yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ?

* Hiç aşık olmamış kadınlar bulunabilir ama, hayatında bir kez aşık olmuş kadın pek azdır

* Bir yudum mutluluk, Pesinden kosuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, Sevmisim seni bir kere, Doyamadan gidiyorum …

* Merhaba hüzün adası Ben duygu gemisi Demir attım kıyılarına Haydi uyan aç gözlerini Bak ne diyor gemideki ses ”Seni Özledim”

* Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi… Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

Alt 03-28-2009, 08:49 PM   #7
İsyanlı Sükut
-inziva-

* Bir deniz düsün (susuz)bir insan düsün (mutsuz)bir gece düsün (uykusuz)bir bahar düsün (çiceksiz)birde ben düsün,,sensiz

* Hani en guzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız oldugun icin asıgım sana!..

* ıÜüBir insanin idealleri olmalı sonsuzluk gibi,bir insanın özlemi olmali özlemle acan çiçekler gibi,bir insanın birtanesi olmalı oda senin gibi..

* Her gun sevda cekipte, Gulunmuyor degilmi, Bir guzelden baskasi, sevilmiyor degilmi, Seni asla unutamam, Sensiz olamam diyordun, Hani bensiz olurdun, Olunmuyor degilmi??

* kestane renkli gözlerin, seni hep severim, eğer istesem bana bir öpücük verirmisin, verirsen sevinirim…

* BIR GUN MELEKLER SENI CAGIRDIGI ZAMAN BUNUN ERKEN OLDUGUNU HISSEDERSEN BIL KI BOYLE DUSUNMENIN TEK NEDENI BENIMLE COK AZ SEY PAYLASMIS OLMANDIR…

* DOSTLUGUMUZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM…

* HIC YALAN YOKTUR SOZUMDE DOGRUDUR FIKRIMDE OZUMDE BURCU BURCU TUTERSIN GOZUMDE SENSIZ YASANMIYOR YERYUZUNDE…

* CAN O GUZEL YUZUNE VURGUN NEYLEYIM ,GONUL TATLI DILINE TUTKUN NEYLEYIM CAN DA GONUL DE SIR INCILERIYLE DOLU AMA DILE KILIT VURMUSUM NEYLEYIM…

* SANA DOKULEN DILLERLE ZALIM BILE YOLA GELIRDI SEN DE DUY ARTIK SESIMI ARDINA DOKTUGUM GOZYASLARINA NE CAN DAYANIYOR NE DE TOPRAK GEL DE DINDIR ASKA SUSAMIS GOZLERIMI…

* BURUK BIR DUYGU YUKLENIRSE YUREGINE GOZLERIN ZAMANSIZ DALIVERIRSE UZAKLARA,HELE KULAKLARIN DELI GIBI CINLARSA BIL KI BIR YERLERDE OZLENMISSINDIR…

* MAZIYI ANIMSADIGINDA,ICLI BIR SARKI DUYDUGUNDA OZLEM DUYDUGUN ASKI ARADIGINDA GECE YATARKEN KULAGINA SENI HALA SEVIYORUMLAR FISILDANDIGINDA BULURSUN BENI HAYASIZ DIYARLARDA…

* PARAMPARCA DUYGULARIMLA SU DAMLASI KADAR UFAK BIR UMITLE DE OLSA SENSIZ YASIYORUM ADINA YASAMAK DENIRSE URKEK,GIZLENMIS DUYGULARIMI NASIL DA YIKTIN…

* DELICE SEVEN BENDIM SENI, TERK EDIP GIDEN SENDIN BENI, ARDINA HIC BAKTIN MI KI ? ISTE SEVGI ISMINI KAZIDIGIM MASALARDA HEYYY SAKI BIR SISE DAHA AC, SEVDIGIM ARTIK COK UZAKLARDA…

* SENINLE OGRENDIM SEVMESINI ASKINLA TATTIM ACI CEKMESINI CARESIZIM KALBIMIN DERINLIKLERINE GOMDUM SENI VE GUZEL GOZLERINI…

* BITMEK BILMEYEN DUYGULARLA SEVDIM SENI ASKIN KALBIMDE SONMEYEN KOR GIBI SARMASIKVARI SARIYOR BEDENIMI YALVARIYORUM SANA ILK ASKIMSIN UNUTTUM DESEM DE UNUTAMAM SENI…

* SU KARANLIK GECEDE HERKES SEVDIGIYLE BIRLIKTE BENSE YALNIZLIGIMLA BAS BASAYIM YASTIGIMIN ALTINDAKI RESMINI BILE COKTAN KALDIRDIM TAVAN ARASINA…

* YOLLARIMA DOKULEN GULLERDEN YILLARIMI VERDIGIM ACILARDAN VE SENDEN KURTULUYORUM MUTLULUGA DAIR NE VARSA HEPSINDEN BIR DAMLA DA BEN ISTIYORUM BELKI INANMAYACAKSIN AMA ARTIK SENI HIC SEVMIYORUM…

* BEN BU SOZLERI YAZIYORUM AMA SAIR DEGILIM BIR KIZ SEVDIM AMA EMIN DEGILIM SENI DUSUNMEKTEN PERVANEYIM BU KIZLAR YUZUNDEN HEP AVAREYIM…

* SON OLSUN ARTIK BU ACILAR KALBIME BICAK GIBI SAPLANAN KOR SANCILAR BIR GUN GELIR UNUTULUR TUM YASANANLAR HATIRLARSAN BURDA UGRUNDA OLMEYE HAZIR BIRI VAR…

* GECELERIM UZUN GUNDUZUM YOK ARKAMDA BIR AGLAYANIM YOK MASAMDA IKI KADEH VAR BIRI BENIM BIRI SENIN ICIN BIR ONDAN BIR BUNDAN ICIYORUM SENI COK AMA COK SEVIYORUM…

* USUDUGUMDE HEP SEN OL ISTERDIM YANIMDA,HASTALANDIGIMDA SOGUK TERLEMELERIM GIBI,KIRK DERECE SICAKTA TERLEYEN TENIM GIBI MEGER SENDEYMIS DUNYANIN TUM GUZELLIKLERI…

* SANMISTIN DIVANE OLUR,PESIMDE DONER BENIM GONLUM TASI BILE DELER ,SANMA KI SADECE SENI SEVER GUN OLUR BENI DE BENIM GIBI BIRI SEVER…

* HER BAKISTA AKLIMI BASIMDAN ALIYOR DUNYADAN UZAKLARA DALIYOR,ALEMDE BIR TEK BANA BAKIYOR YILDIZLARA ODAKLASIP AKIYOR,KARA DELIKLERI DELEN GOZLERIN…

Alt 03-28-2009, 08:50 PM   #8
İsyanlı Sükut
-inziva-

* UZANMIS YATAGIMA SENI YAZIYORUM BAKMA BANA BELLI KI AGLIYORUM KALBIM ASK ATESINDEN AGLIYOR HANI ERKEKLER AGLAMAZDI ISTE AGLIYOR…

* BULBUL BILE HASRET TOMURCUK GULE YANIK SARKILAR GETIRDI BIZI DILE,SENI BULMAK ICIN DOLASTIM TUM CADDELERDE SENINLE OLAN ASKIM BUTUN DILLERDE…

* KIZGIN COLLERDE YALIN AYAK GEZMEK GIBI LAPA LAPA KARIN ALTINDA YURUMEK GIBI SENIN VARLIGINDA KALDIRIMDIR UCURUMUN DIBI YOKLUGUNDA HAYATA SARILMAK DARAGACINDA CIRPINARAK OLMEK GIBI…

* MAHALLENIN ARKA SOKAGINDA BASLAYAN KOVALAMACA BITER SABAHIN EZANINDA GELIRSEM KAPINIZIN ONUNE KURSUN YAGMURLARI ALTINDA CAN VERIRSEM KOLLARININ ARASINDA OMRUMUN EN GUZEL CAGLARINDA DOYAMADAN SANA OMRUMUN BAHARINDA HATIRLAR MISIN? NEFES ALDIGIN HER ANINDA.

* BAKMAYIN YASIM BELKI KUCUK,DOGDUGUMDAN BERI GORDUGUM DERTLERIN HEPSI BUYUK,OMUZLARIMDA HER ZAMAN AGIR BIR YUK ,ASKTAN YANA ALDIM PAYIMI,KALBIM HEP PARAMPARCA KIRIK DOKUK…

* DAGLARDAKI RUZGARIN ESINTISI NASIL INSANIIN ICINDE BIR HEYECAN YARATIYOR ISE ISTE BENDE SENINLEYKEN O HEYECANI YASIYORUM BITANEM…

* EGER BIR UCURUMUN KENARINDA DUSMEK UZERE OLSAM, ASAGIDA BIR DAL OLSA VE O DALIN SEN OLDUGUNU BILSEM,OLMEKTEN DEGIL BITANEM SENI KIRMAKTAN KORKARIM…

* SENI SEVDIGIMI SOYLUYORUM AMA BU YALAN,CUNKUSANA OLAN DUYGULARIM O KADAR USTUN VE YUCEKI ASKIM ONLARA ISIM BULAMADIM…

* BIR MEZARCI OLSAYDIM SENI TOPRAGA DEGIL KALBIME GOMERDIM SEVGILIM…

* GECENIN IZINDE IZ SURDUM SENI ARADIM. AY SAHIDIM,KARANLIKLAR ISE ISIGIMDI.SABAHI YAPACAK GUNESE ANT OLSUNKI SENI BULACAGIM VE BENIM OLACAKSIN,BIR SEHER VAKTI.

* DUNYANIN EN AGIR ISCISI BENIM, NEDENMI? CUNKU 24 SAAT SENI DUSUNUYORUM…

* KIMLER ICIN DOKMEDIMKI GOZYASI,SENIN ICIN DOKUYORSAM NE CIKAR.OMUR TEMELINDEN HER BIR TASI,SENIN ICIN SOKUYORSAM NE CIKAR…

* GUL DALINDA NASILSA,SIIR SAIRIN DILINDE NE ISE SEN YUREGIMDE OYLESIN.. BUNU BILSENDE BILMESENDE…..

* GIT TABI GIT.KIRPIKLERIME BIR KARA DIKEN DE SEN EKLE.HENUZ SOKAKLARINA BILE ALISAMADIGIM BU KENTE VER BENI VE BAKISININ TALAN ETTIGI YERLERIMI AL OYLE GIT….

* SENI SEVDIGIM KADAR ALLAHI SEVSEYDIM CENNETIN EN GUZEL KOSESI BENIM OLURDU

* SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..
BIR DUAM VAR INSALLAH OLUR HAKTAN,KURTULDUM KURDUGUN KAHPE TUZAKTAN,UNUTMADIM SANMA UNUTTUM SENI COKTAN HAYALIN ACITSA DA CANIMI OMRUMU HARCAYAMAM ,YAPTIKLARINDAN BEN DEGIL SEN UTAN…

* BIR INSAN OLUNCE UNUTULMAZ, UNUTULUNCA OLUR!

* SEN COLDE BIR CICEK OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN GOZ YASLARIMLA BESLERDIM..

* GECEYE INAT GUN AGIRMAKTA,AGACA INAT DAL COGALMAKTA, OLUME INAT INSANLAR COGALMAKTA,BENSE SANA INAT SENI SEVMEKTEYIM.INAT BU YA, HEPTE SEVECEGIM….

* OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN. KEFEN OLUR BEDENINI SARARIM.YAGMUR OLUR UZERINE YAGARIM.CICEK OLUR MEZARINDA ACARIM. OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN

* DUNDE,BUGUNDE,YARINDA, YUREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HISSETTIGINDE ELINI KALBINE KOYBEN HEP ORDAYIM

* BASKASINA KENDINDEN FAZLA DEGER VERME,YA ONU KAYBEDERSIN YADA KENDINI MAHVEDERSIN EGER BU DUNYADA SENI KIMSE SEVMIYORSA BILKI BEN OLMUSUM

* GUZELIM BEBEGIM HERSEYIM NERDESIN NEDEN CEVAP YAZMIYORSUN BANA CIDDEN BITIRDINMI HERSEYI YAPMA NE OLURSUN

* HER YENI GELEN GUNU YENI BIR UMITLE BEKLEMELI HER YENI GUN YENI HAVALARLA GELIR GECE YAGAN YAGMURLA UYURSUN SABAH BIR DE BAKARSIN ODAN GUNESLI

Alt 03-28-2009, 08:51 PM   #9
İsyanlı Sükut
-inziva-

* ASK NEDIR BILIYORMUSUNUZ?ASK: KARSINDAKINI BULUNMAZ HINT KUMASI SANMANLA ENAYI OLDUGUNU ANLAMAN ARASINDA GECEN ZAMANDIR…

* GUNES AYDAN GUCLU OLABILIR AMA AYIN ETRAFINDA YILDIZLAR VARDIR BEN ISE AY KADAR BEYAZ GUNES KADAR YALNIZIM

* IKI GULU SEVDIM BIRI KIRMIZI BIRI BEYAZ ..SEN BENI UNUTURSAN KIRMIZI GUL SENIN OLSUN BEN SENI UNUTURSAM BEYAZ GUL KEFENIM OLSUN….

* SENI HIC UNUTMADIM NE OLUR DON ARTIK. GITMEK NEYI HALLETTI GUZELIM DONMENI INANKI BEKLIYORUM.SON DEFACIK NE OLUR

* GULUSUNE BIN KIRSUN SIKSADA OLUM UNUTMA UMUDA KURSUN ISLEMEZ GULUM

* ASK BIR MUZ KABUGUDUR TEK FARKI BASTIGINDA AYAGININ DEGIL HAYATININ KAYMASIDIR…

* HAYAT BIR TIYATRO DEDILER HERKESE BIR ROL VERDILER. EN ZORUNU BANA VERDILER.ONCE SEV SONRA UNUT DEDILER.

* SEN COLDE BIR CICEK OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN GOZ YASLARIMLA BESLERDIM..

* GECEYE INAT GUN AGIRMAKTA,AGACA INAT DAL COGALMAKTA, OLUME INAT INSANLAR COGALMAKTA,BENSE SANA INAT SENI SEVMEKTEYIM.INAT BU YA, HEPTE SEVECEGIM….

* OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN. KEFEN OLUR BEDENINI SARARIM.YAGMUR OLUR UZERINE YAGARIM.CICEK OLUR MEZARINDA ACARIM. OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN

* DUNDE,BUGUNDE,YARINDA, YUREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HISSETTIGINDE ELINI KALBINE KOYBEN HEP ORDAYIM

* BASKASINA KENDINDEN FAZLA DEGER VERME,YA ONU KAYBEDERSIN YADA KENDINI MAHVEDERSIN EGER BU DUNYADA SENI KIMSE SEVMIYORSA BILKI BEN OLMUSUM

* GUZELIM BEBEGIM HERSEYIM NERDESIN NEDEN CEVAP YAZMIYORSUN BANA CIDDEN BITIRDINMI HERSEYI YAPMA NE OLURSUN

* HER YENI GELEN GUNU YENI BIR UMITLE BEKLEMELI HER YENI GUN YENI HAVALARLA GELIR GECE YAGAN YAGMURLA UYURSUN SABAH BIR DE BAKARSIN ODAN GUNESLI

* ASK NEDIR BILIYORMUSUNUZ?ASK: KARSINDAKINI BULUNMAZ HINT KUMASI SANMANLA ENAYI OLDUGUNU ANLAMAN ARASINDA GECEN ZAMANDIR…

* GUNES AYDAN GUCLU OLABILIR AMA AYIN ETRAFINDA YILDIZLAR VARDIR BEN ISE AY KADAR BEYAZ GUNES KADAR YALNIZIM

* IKI GULU SEVDIM BIRI KIRMIZI BIRI BEYAZ ..SEN BENI UNUTURSAN KIRMIZI GUL SENIN OLSUN BEN SENI UNUTURSAM BEYAZ GUL KEFENIM OLSUN….

* SENI HIC UNUTMADIM NE OLUR DON ARTIK. GITMEK NEYI HALLETTI GUZELIM DONMENI INANKI BEKLIYORUM.SON DEFACIK NE OLUR

* GULUSUNE BIN KIRSUN SIKSADA OLUM UNUTMA UMUDA KURSUN ISLEMEZ GULUM

* ASK BIR MUZ KABUGUDUR TEK FARKI BASTIGINDA AYAGININ DEGIL HAYATININ KAYMASIDIR…

* HAYAT BIR TIYATRO DEDILER HERKESE BIR ROL VERDILER. EN ZORUNU BANA VERDILER.ONCE SEV SONRA UNUT DEDILER.

* ERKEKLER MI DAHA AKILLI YOKSA KADINLAR MI , CEVAP VERMEK COK ZOR AMA SIZ HIC BACAKLARI GUZEL DIYE BIR ERKEGIN ARKASINDAN KOSAN KADIN GORDUNUZ MU?

* SOKAKTA BIR KIZ GORDUM TAKILDI GOZLERIM GOZLERINE, ASIGIM ZANNETTI BENI KENDINE, HALBUKI NE BILSIN, BENZIYORDU GOZLERI GOZLERINE
* SEN UNUTTUN FAKAT UNUTULMADIN BENSE UNUTULDUGUMU BILIYORUM AMA UNUTAMIYORUM INAN UNUTMAYA CALISTIGIM GUN SENI TEKRAR DELICESINE SEVMEMI SAGLIYOR…

* HER SATIRIMA SENI NASIL SEVDIGIMI BINLERCE DEFA YAZMAK ISTERDIM ELIMDEN GELSE “O” GUZEL ADINI ASK BAHCEMIN EN GUZEL AGACINA ALTIN HARFLERLE KAZIMAK ISTERDIM.

* AYRI KALMAK DEGIL BENIM DERDIM YA ELLERINI TUTMAK ISTERSE ELLERIM…OMER SENI HALA COK SEVIYORUM.

* SEN VARYA SEN SIGARAM GIBISIN DUMANI SACLARIN ALEVI GOZLERIN YANLIZ BIR FARK VAR BEN SIGARA YAKTIKCA SEN BENI YAKIYORSUN…..

* SOYLE NERDE YANLIS YAPTIK,INANMAZDIK SOZUNE ,HIC GUCUM YOK ZAMANI CEVIRMEYE,GORMESENDE DUYMASANDA,YASARDIM YINE BU ASKI SESSIZCE…

Alt 03-28-2009, 08:51 PM   #10
İsyanlı Sükut
-inziva-

* BIR CANIM OLSAYDI EGER ONDAN IKI DILEK DILERDIM.BIRI YAGMURLU BIR HAVADA SENIN YANIMDA OLMANI IKINCISI ISE YAGMURUN HIC DURMAMASI.

* SENI SEVDIGIMI DAHA NASIL SOYLEYEYIM,BAGIRAYIM, HAYKIRAYIMDA ELALEME REZILMI OLAYIM,EGER SENDE BENI SEVIYORSAN CEK MESAJINI SOYLE SEVDIGIM…

* GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR…

* GECE OLUP SENSIZLIGI BIR YORGAN GIBI USTUME CEKINCE HISSETDIGIM DUYGUNUN TARIFI YOK.VE ANLIYORUM BIR KEZ DAHA SENI NE KADAR COK SEVDIGIMI.SENI OZLEDIM BEBEGIM…

* GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN…

* SENI SEVIYORUM DERKEN HIC YALAN SOYLEMEDIM, YALAN SOYLERKEN HIC SENI SEVIYORUM DEMEDIM!!!

* ANSIZIN UYANIRSAM GECENIN BIR YAISINDA,GOZLERIN DALARSA SONSUZ KARANLIGA,BIR SICAKLIK DUYARSAN USUYEN AVUCLARINDA,BILKI SENI DUSUNUYORUM

* SAKIN SEVMEKTEN KORKMA,KURSUN SESI KADAR HIZLI GECER YASAMAK,AMA OYLE ZORKI KURSUNU HAVADA,SEVDAYI SICACIK YUREKTE TUTMAK…

* SENI SEVDIGIMI KIMSE BILMIYOR YANLIZ KALBIM ODA DILSIZ

* BASKA BIR RENGI SEVMEYEN RENK OLUR,BEN SENI SEVIYORUM KALBIM GOK KUSAGI

* ARAMIZDAKI MESAFELER NE KADAR UZAK OLURSA OLSUN SONSUZLUGA GIDEN TUM YOLLARA ADINI YAZDIM. HANGI YOLDAN GECERSEN GEC SENI SEVDIGIMI OKUYACAKSIN.

* HIC ASIK OLMAMIS KADINLAR BULUNABILIR AMA,HAYATINDA BIR KEZ ASIK OLMUS KADIN PEK AZDIR..

* BIR GUN BANA GULEN GOZLERLE SORACAKSIN,BEN MI, DUNYA MI DIYE,BEN DUNYA DIYECEGIM VE SEN CEKIP GIDECEKSIN AMA BILMEYECEKSIN KI TUM DUNYANIN SEN OLDUGUNU…

* BUGUN DUNYAYI ISTEDIGIN RENGE BOYAYIP BU RENGI INSANLARA TUM SEVGINLE DAGIT…KENDINI SEVGININ BIR RENGI DIYE TANIT…CUNKU SENIN VARLIGIN SEVGIYE EN GUZEL TANIK…

* NASILKI UZAKTAKI YILDIZ PARLAK GELIR YA INSANA UZAKTA OLDUGUN ICIN TUTKUNUM SANA HANI EN GUZEL ASK IMKANSIZ GELIR YA INSANA IMKANSIZ OLDUGUN ICIN ASIGIM SANA SENI COK SEVIYORUM HEMDE ISTEMEDIGIN KADAR COK SEVIYORUM…

* SANA OLAN SEVGIM ISTANBUL KADAR BUYUK ANKARA KADAR ANLAMLI ANTALYA KADAR EGZOTIK BURSA KADAR CEKICI DIYARBAKIR KADAR KABADAYI BATMAN KADAR VAZGECILMEZDIR,BITANEM…

* SEN BENIM ICIN VAZGECILMEZSIN.CUNKU SENI SEVMEK NEFES ALMAK GIBIDIR…

* SENI SEVIYORUM DERKEN HIC YALAN SOYLEMEDIM, YALAN SOYLERKEN HIC SENI SEVIYORUM DEMEDIM!!!

* ANSIZIN UYANIRSAM GECENIN BIR YAISINDA,GOZLERIN DALARSA SONSUZ KARANLIGA,BIR SICAKLIK DUYARSAN USUYEN AVUCLARINDA,BILKI SENI DUSUNUYORUM

* SAKIN SEVMEKTEN KORKMA,KURSUN SESI KADAR HIZLI GECER YASAMAK,AMA OYLE ZORKI KURSUNU HAVADA,SEVDAYI SICACIK YUREKTE TUTMAK…

* SENI SEVDIGIMI KIMSE BILMIYOR YANLIZ KALBIM ODA DILSIZ

* BASKA BIR RENGI SEVMEYEN RENK OLUR,BEN SENI SEVIYORUM KALBIM GOK KUSAGI

* ARAMIZDAKI MESAFELER NE KADAR UZAK OLURSA OLSUN SONSUZLUGA GIDEN TUM YOLLARA ADINI YAZDIM. HANGI YOLDAN GECERSEN GEC SENI SEVDIGIMI OKUYACAKSIN.

* HIC ASIK OLMAMIS KADINLAR BULUNABILIR AMA,HAYATINDA BIR KEZ ASIK OLMUS KADIN PEK AZDIR..

* BIR GUN BANA GULEN GOZLERLE SORACAKSIN,BEN MI, DUNYA MI DIYE,BEN DUNYA DIYECEGIM VE SEN CEKIP GIDECEKSIN AMA BILMEYECEKSIN KI TUM DUNYANIN SEN OLDUGUNU…

* BUGUN DUNYAYI ISTEDIGIN RENGE BOYAYIP BU RENGI INSANLARA TUM SEVGINLE DAGIT…KENDINI SEVGININ BIR RENGI DIYE TANIT…CUNKU SENIN VARLIGIN SEVGIYE EN GUZEL TANIK…

* NASILKI UZAKTAKI YILDIZ PARLAK GELIR YA INSANA UZAKTA OLDUGUN ICIN TUTKUNUM SANA HANI EN GUZEL ASK IMKANSIZ GELIR YA INSANA IMKANSIZ OLDUGUN ICIN ASIGIM SANA SENI COK SEVIYORUM HEMDE ISTEMEDIGIN KADAR COK SEVIYORUM…

Alt 04-01-2009, 12:24 PM   #11
İsyanlı Sükut
-inziva-

Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!...

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım,ölümsüz olurdum.... "Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın..."

Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte...

Fırlatmıştım kalbimi uzağa,en uzağa.Denk gelirde rastlar diye bir yıldıza...Yanılıp susturdum,ağrımın çağrısını,çagrimin köhnemiş ağrısını...

Oysa kim bilir ki ,yanağımda yangınlardan çok önce o yarin bıraktığı öpüş izi var... Yüreğimde anılardan kalan bin düş izi var...

Kanmadım aynalara sana kandığım kadar...içimde bir boşluk sana yandığım kadar..

Bir çift yeşil göz yüzünden içimde bir sonbahar acıyor; öyle acıyor ki, acılar acısız kalıyor, mevsimler üstüme devriliyor,kışlar kışsız kalıyor...

Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda...Ardımda bir yürek yükü rüzgar...Ne zaman sevmeye koyulsam,doğrulup çoğaldı ayrılıklar

Seni sildiğimde, anılar defterinden,biliyordum söküp attığımı hayatımın yarısını..

Alt 04-08-2009, 12:54 PM   #12
Murathan
Deli Fişek

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 618 Murathan will become famous soon enough

Kanmadım aynalara sana kandığım kadar...içimde bir boşluk sana yandığım kadar..
Alt 04-08-2009, 01:08 PM   #13
_SaHrA_
**ÇÖL GÜNEŞİ **

_SaHrA_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3 _SaHrA_ has a reputation beyond repute_SaHrA_ has a reputation beyond repute_SaHrA_ has a reputation beyond repute_SaHrA_ has a reputation beyond repute_SaHrA_ has a reputation beyond repute_SaHrA_ has a reputation beyond repute_SaHrA_ has a reputation beyond repute_SaHrA_ has a reputation beyond repute_SaHrA_ has a reputation beyond repute_SaHrA_ has a reputation beyond repute_SaHrA_ has a reputation beyond repute

Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda...Ardımda bir yürek yükü rüzgar...
Ne zaman sevmeye koyulsam,doğrulup çoğaldı ayrılıklar..

yüreğine sağlık canım..

_SaHrA_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-08-2009, 04:43 PM   #14
İsyanlı Sükut
-inziva-

Teşekkür ederim ablam...

Seçenekler
Stil