Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Kuantum DÜŞÜnme Teknikleri
Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.Name.Tr-
Üst boşluk sağlandı
+ Yeni Konu aÇ
1 den 10

Konu: Kuantum DÜŞÜnme Teknikleri

Wink Kuantum DÜŞÜnme Teknikleri

R.şanal.. Bu isme tesadufen internette dolaşırken rastladım.. Araştırdım ve yazara ait 3 kitap olduğunu buldum..

Sizlere onerim;

1) Kuantum Duşunme Teknikleri
    2) Kuantum Olumlama

Kişisel gelişim ile ilginen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim..

KUANTUM OLUMLAMA : 1O yTL ( merak ettim arastırdım )

Evrenin Tanrı'nın "Ol" emriyle varolduğu soylenir efsanelerde. Soz, bir enerji paketciğidir ve duşuncenin somutlaşmış bir orneğidir.

"Ben" dediğinizde, icinizdeki guc ayağa kalkarak emret diyecektir. Bu nedenle ben dedikten sonra, bunun arkasından ne soylediğinize cok dikkat etmeniz gerekir.

Kuantum Olumlama, hayatınıza yon vermenizi sağlayacak olan sihirli sozcukleri kullanma tekniği'ni anlatıyor.

Sonsuz kaynak benim icimdedir ve ben onu herekete geciriyorum.

En birinci sorumluluğum, kendim olmaktır.

Bilin ki sandığınızdan daha akıllı, sandığımızdan daha guzel ve sandığınızdan daha beceriklisiniz her zaman.

İnsanın bir konuda karar vermesi, Tanrı'nın karar vermesinden pek de farklı değildir. cunku her ikisi de olur!

Alıntı Firari_Sevdam Mesajı gÖster
    KUANTUM OLUMLAMA : 1O yTL ( merak ettim arastırdım )

Evrenin Tanrı'nın "Ol" emriyle varolduğu soylenir efsanelerde. Soz, bir enerji paketciğidir ve duşuncenin somutlaşmış bir orneğidir.

"Ben" dediğinizde, icinizdeki guc ayağa kalkarak emret diyecektir. Bu nedenle ben dedikten sonra, bunun arkasından ne soylediğinize cok dikkat etmeniz gerekir.

Kuantum Olumlama, hayatınıza yon vermenizi sağlayacak olan sihirli sozcukleri kullanma tekniği'ni anlatıyor.

Sonsuz kaynak benim icimdedir ve ben onu herekete geciriyorum.

En birinci sorumluluğum, kendim olmaktır.

Bilin ki sandığınızdan daha akıllı, sandığımızdan daha guzel ve sandığınızdan daha beceriklisiniz her zaman.

İnsanın bir konuda karar vermesi, Tanrı'nın karar vermesinden pek de farklı değildir. cunku her ikisi de olur!
    Soz, bir enerji paketciğidir ve duşuncenin somutlaşmış bir orneğidir.
    kesinlikle katılıyorum ve (kuantum yaşam)hepimizin hayatında olmalı diye
    duşunuyorum,en azından en basiti,ki bununla sınırlı değil
    ama kişi icsel temizliğini,tum organlarına nasıl
    hukmedebildiğini gorecek akla zarar bir olumlama...
    bilgi icin teşekkurler..

Evet SaHrA..konu bunlarla sınırlı değil,bilgin olduğunun farkındayım,
    bende senin yazını devam ettirmesi acısından bu paylaşımı eklemek istedim...

Kuantumsal yaklaşımın; ‘Bilim ve Ruhsallık , Gercek ve Duş,
    Beden ve Zihin, Başkaları ve Biz, Burası ve Orası ..’
    kısacası tum evrenin birbiriyle olan eşsiz birleşiminin butunluğune odaklandı.

Kendi araştırmaları ve calışmaları ile birleştirerek ozgun bir teknik oluşturan
    R. şanal KUANTUM DuşuNCE TEKNİğİ uygulamaları ile
    Turkiye’de bir ilke imza attı.

Geleceğin bilgisiyle geleceğinizi oluşturun
    Hayatınızdaki hicbir şey istediğiniz gibi gitmiyor. İşinizden, ilişkilerinizden, yaşamınızdan surekli uğraşmak zorunda kaldığınız dertlerden artık cok sıkıldınız
    ama bir cıkış yolu da bulamıyorsunuz.

Acaba, zihinsel matrikslerin esiri olmuş ve hep aynı donguyu tekrar ediyor
    olabilir misiniz? O zaman doğru yerdesiniz…
    KUANTUM DuşuNCE TEKNİğİ ile hakkınız olan mutluluğu elde etmek, sahip
    olmak istediğiniz her şeyi kazanmak ve tum bunları kalıcı kılmak sizin elinizde…

Hakkınız olan mutluluğu elde etmek artık
    ‘‘Kuantum Duşunce Tekniği’ile mumkun...
    Sizi engelleyen, sınırlayan duşunce ve inanclarınızdan
    kurtulup,başarı,bolluk ve sevgiyle dolu bir hayata yelken acmak icin
    şimdi tam zamanı…

Gercek kişiliğinizle buluştuğunuzda mucizelerle dolu bir dunyanın kapılarını
    aralamış,
    Kuantum Duşunce Tekniği metotlarını uygulayarak, bu kapıdan iceri girmiş olacaksınız..

Kuantum Duşunce Tekniği, bilinc altından başlayarak hucresel duzeyde tum
    negatif duşunce ve inanclarınızı değiştiriyor.

Benzer değişimleri yaşamış ve hayallerini gercekleştirmiş yuzlerce kişinin
    deneyimlerine siz de ortak olun

Fakirlik, korku, yalnızlık, ofke ve sucluluk asla kaderiniz değil.
    Butun bunları değiştirmekse sadece sizin elinizde.

Bu ozel deneyimi siz de yaşayın ve kendi hayatınızın efendisi olun…

ah be poyraz birşeyide bilmesen ya)))))))
    neyse kendi yok allahı var şimdi yemeyelim hakkını,iyi paylaşımcıydın

R. şanal KUANTUM DuşuNCE TEKNİğİ uygulamaları ile
    Turkiye’de bir ilke imza attı.

kesinlikle oyle...

Kuantum mantığı bana biraz tuhaf ve biraz nesnel geliyor.Bence okadarda ii olduğunu savunmuyoırum.Bazı şeyleri mantık olarak oturtuyor fakat oturtamadığı bir cok şeyde var.İsmi bile bazen korkutuyor.ne inanc, hic bir şeyi taktığı yok. bana tuhaf geliyor.

tuhaf olması onu canlı kılıyo zatennn

Vayy vayy bak neler biliyor karakıs :P

Forum Uyarı
Sevgi.Name.Tr Sevgi ve Ask Forumlari.
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.

Theme Design by Mahmut YUM

Bir forum sitesi olan sitemizde, forum kullanıcıları 5651 sayılı kanun'un ilgili maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı bazlı herhangi bir durumdan sitemiz sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimlerde bulunmak için İletişim linki ile bizimle iletişime geçebilirsiniz bu çerçevede, forum yönetimi gerekli kontrolleri yapacaktır.