Geri git   Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.Name.Tr > Aşk > Aşk Sms Sözleri

Aşk Sms Sözleri Sevdiginize gönderebileceginiz birbirinden duygusal aşk sözleri ve SMS Mesajlarına ulaşabilirsiniz.

Seçenekler Stil
Alt 06-14-2010, 09:48 AM   #1
olivya
Süper Üye

Tecrübe Puanı: 0 olivya İyi
Standart Kızların hoşlandığı sözler

Birazda beyler için konu açıp, onları sevindirelim istedik Bilmem iyi ettik mi))) Şimdi iyiyi, kötüyü bırakıp sadede geliyoruz ve beylerin kız tavlarken kullanacağı işe yarar, kızların hoşlandığı sözleri açıklıyoruz

*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
#
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir…

*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım *Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi.. *Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye.. *Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler…
#
*Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
#
*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
#
*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..
#
*Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
#
*Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM! *Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa.. *Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor…
#
*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında… Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!
#
*Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..
#
*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında…
#
*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir…. *Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir. *Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!
#
*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir. Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı? Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor…
#
*Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun
#
*Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum
#
*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!
#
*gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.
#
*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!
#
*Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!! Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
#
*Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum *Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir. Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.
#
*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur. *Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılar****alana git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere yakışır…
#
*Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.
#
*Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş.Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demiş.Adamlarda ;”Abi biz Fenerbahçeliyiz uluslararası ne işimiz olabilirki?”demiş.
#
*GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..
#
*DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE *seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın yetermi

olivya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-14-2010, 09:49 AM   #2
KraLice '
Aşк-ι Łαl

KraLice ' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 KraLice ' İyi

yok artık

KraLice ' isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-14-2010, 09:51 AM   #3
olivya
Süper Üye

Tecrübe Puanı: 0 olivya İyi

dimi ama yok artık teşekkürler cankuşumm
olivya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-15-2010, 11:05 PM   #4
Chaw Rhes
Dert Deryası

Chaw Rhes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 Chaw Rhes İyi

*gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.

Güzel Paylaşım Ellerine Sağlık

Chaw Rhes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-15-2010, 11:07 PM   #5
Avuntu
Gönül Yolcusu

Avuntu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 Avuntu İyi

böyle laflara kanan kızlar varmı hala
Büyük sevmeyeceksin bazen... Sek Olmalı aşk dediğin, yalanla içmeyeceksin. Yanına kavun gibi tatlı sözler koyacaksın.Sarhoş olmayacaksın ve de saçmalamayacaksın aşkta.. Ayık olacaksın, neyine senin zil zurna! Bileceksin sevmeyi, yanaklarını hissetmediğini anlayana kadar seveceksin Abartmayacaksın, kalbin kadar seveceksin, gerek yok öyle büyük bir aşka, bir ufak 35;lik yeter…
Ama Seveceksin…!!!
Avuntu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-15-2010, 11:32 PM   #6
by_musa_01
Yeni Üye

by_musa_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 by_musa_01 is on a distinguished road

kızlar genelde böle sözlerden çok Kendilerini gıcık eden sözleri severler ,)

Kız : bir cümlenin içinde '' Alla Alla '' derse..
Erkek: göbeğini salla derse mesela kızlaırn nieyse çok hoşuna gidiyor

bunun gibi sözlerden hoşlanıyorlar benim kanaatim.
Yanlış yapanı tanımam... bu senin içinde geçerlidir gülüm
Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam..!

Yılmaz Güney..

--------------------------------------------------

Deniz , Mahir , Ulaş Kurtuluşa Kadar savaş ! ! !
by_musa_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil