Geri git   Sevgi ve Aşk Forumları Sevgi.Name.Tr > Aşk > Aşk Sms Sözleri

Aşk Sms Sözleri Sevdiginize gönderebileceginiz birbirinden duygusal aşk sözleri ve SMS Mesajlarına ulaşabilirsiniz.

Seçenekler Stil
Alt 06-12-2007, 06:11 PM   #1
Qè¢èM_胧µÑ
Gerçek Aşık

Qè¢èM_胧µÑ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 197 Qè¢èM_胧µÑ is on a distinguished road
Standart SiiRLi GuZeL SmS SoZLeRi ...

SUSKUNLUGUMUN SEBEBI ISEN SEVGIMIN ANLAMI OLMALISIN. HAYAT AKLI BASINDA YASAMAK ICIN COK KISA.ZOR OLANI DEGIL.KOLAYI VE YANIDA OLANI ARA SENI SEVIYORUM...

BIRAK KENDINI AKISINA ZAMANIN,INSAN YASAMAK ICIN DERIN NEFES ALMALI HADI,DUYMADIGIM SOZLER FISILDA BANA, DUDAKLARIN NEMLI, SESIN SEVDALI

GUN BIRGUN SEVDALANMIS GECEYE. GECEDE YAKAMOZ DUSURMUS DENIZE. OGUNDEN BUGUNE GECEYLE GUNDUZ AYRILMAZ OLMUS, TAKI GUNES TUTULUP GOLGE DUSURENE DEK SEVDALARINA.

KIYMETIMI BILMEN ICIN GITMEM MI GEREK!SEVDIGINI ANLA ARTIK BUYUDUN BEBEK!MASAL DEGIL KI BU ASK OGRENMEN GEREK!GITMESI KOLAY OLUR ZOR OLAN SEVMEK

RUYALARINI PAPATYALARLA YATAGINI GUL YAPRAKLARI ILE SUSLEDIM UZERINI SEVGIMLE ORTUP KABUSLARIN BEN ALDIM KI EN TATLI RUYALARI GORESIN!

ADINI YAZMISIM KALBIME SILMEYE KIMIN GUCU YETER.SEVIYORUM SENI YASAKTA OLSA AYIRMAYA KIMIN GUCU YETER.AKLIMDAN CIKARSALARDA KALBIMDEN CIKARMAYA KIMIN GUCU YETER

ASKI BIR TIYATRO DEDILER HERKEZE BIR ROL VERDILER,EN ZORU BANA NASIPMIS ONCE SEV SONRA UNUT DEDILER, BENSE ROLUMU IYI OYNAYAMADIM, SEVDIM AMA UNUTAMADIM!

KORKUNC UCURUMLARA BIRAKMAK KENDIMI, UCSUZ BUCAKSIZ DENIZLERE ATMAK ISTERDIM BEDENIMI. AMA ICIMDE SEN VARSIN... YA SANA BISIY OLURSA!

YAGMUR GOKTEN DEGIL YERDEN YAGARSA GUNES DOGUDAN DEGIL BATIDAN DOGARSA KAN KIRMIZI DEGIL BEYAZ AKARSA ISTE OZAMAN UNUTURUM SENI...

OYLE BIR YUREKKI YANMAZ YUREK DENIRMI ONA OYLE BIR GOZKI AGLAMAZ GOZ DENIRMI ONA OYLE BIR INSANKI ISYAN ETMEZ INSAN DENIRMI ONA OYLE BIR VOLKAN KI PATLAMAZ VOLKAN DENIRMI ONA SOYLEYIN BANA....

KULLENMIS GONLUME SEN KOZU VERDIN DARGINKEN HERKEZE BARIS GETIRDIN ASKIN ATESIYLE COLE CEVIRDIN TUTUSUR BU GONLUM GORDUKCE SENI. HER GECE YALVARIRIM YUCE ALLAHIMA GONLUNU SEVGIME ACMASI ICIN NEFESIN YAPISIR BENIM BAGRIMA HER GECE RUYEMDA OPTUKCE SENI

GUL BAHCESINDE GECSEDE OMRUM, INAN USTUNE GUL KOKLAMAM GULUM , SENI KOKLAMAK OLSADA OLUM, UGRUNDA OLMEYE DEGER GULUM...

SEVGIM SINIRSIZ AMA ANLIYABILENE DOSTLUGUM SONSUZ AMA PAYLASABILENE, SEN HARIKASIN AMA BENIM OLDUGUN SURECE

DUNYADA 2 RENK GUL OLSUN,BIRI KIRMIZI DIGERI BEYAZ,SEN BENI UNUTURSAN KIRMIZILAR SOLSUN,BEN SENI UNUTURSAM BEYAZLAR KEFENIM OLSUN.

YALNIZLIK GECELERIN,UMIT BEKLEYENLERIN,HAYAL CARESIZLERIN,YAGMUR SOKAKLARIN, TEBESSUM DUDAKLARIN, SEN ISE YALNIZ BENIMSIN BIRTANEM...

EN BUYUK OKYANUSTA BIR SU DAMLASI OLMAK,UCSUZ BUCAKSIZ SAHILDE BIR KUM TANESI OLMAK AMA EN ONEMLISI MILYONLARCA INSANIN ICINDEN SENIN SEVGILIN OLMAK...

KALBIMDE 3 CICEK YETISTIRDIM.SEVMEK,SEVILMEK VE BEKLEMEK.SEN BUNLARDAN IKISINI KOPARDIN.BANA SADECE BIRI KALDI BEKLEMEK BEKLEMEK BEKLEMEK

KOCA BIR OKYANUSTA BIR SU DAMLASI OLMAK YADA UCSUZ BUCAKSIZ BIR SAHILDE BIR KUM TANESI OLMAK,AMA EN GUZELI, MILYONLARCA ADEMOGLUNUN ICINDE SENIN SEVGILIN OLMAK.

BIRGUN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETIRIRIM SANA AKSAM AYAZINDA TITRERSEN GUNESI GETIRIRIM SANA EGER GONLUN BIR SEVGI ARARSA KALBIMI SOKUP GETIRIRIM SANA...

BENI OZLERSEN GOKYUZUNE BAK.YILDIZLARIN KUYRUGUNA KALBIMIN PARCALARI TAKILI.YALNIZLIK SENI UZERSE ELINI KALBINE KOY GOZLERINI KAPA.RUHUM ORADA CAKILI.

ASKIN YOLUNDA TAM YIRMI YIL GECTI...AMA YOLUN HARITASI HALA CIZILEMEDI.BAZEN MUZAFFER OLDUM,COGU KEZ FETHEDILDIM.YIRMI YIL GECTI,HALA BIRINCI SAYFASINDA ASK DEFTERI...

SENI BULMAKTAN COK ARAMAK ISTERIM SENI SEVMEDEN ONCE ANLAMAK ISTERIM, SENI BIR OMUR BOYU BITIRMEK DEGIL SANA HEP YENIDEN BASLAMAK ISTERIM,,,

BEN SENI DUN SEVMEDIM CUNKU DUN BITTI BEN SENI BUGUN SEVMEDIM CUNKU BUGUN BITECEK BEN SENI YARIN SEVDIM CUNKU YARINLAR HIC BITMEYECEK.

BILIRIM SONU YOK BU ASKIN SENSIZ GECEN GUNLERIN ERIYIP GUZE DONDU OMRUM USTUSTE KAC OLUM NE ZAMAN BIR BEN DUSUNSEM BOYLE SERE SERPEYIM NE ZAMAN BIR BIR SEN DUSUNSEM NEZAMAN BIR YAR DUSUNSEM YUREGIM SIZLAR HER AKSAM GEL...

O BIR YOLCU SEN BIR HANCI,GORDUGUN EN SON YALANCI ICINDEKI DERIN SANCI GITMEZ DEDIM,KALDI GONUL.. SEN ISTEDIN BWN DINLEDIM,SENDEN AYRI OLMAZ DEDIM,EN SONUNDA BEN DE SEVDIM.SIMDI BENI KURTAR GONUL..

ONUN GUZELLIGINI HERKES GORUYORSA O BENCE AZ GUZELDIR.HERKES BILIYORSA O BENCE HIC GUZEL DEGILDIR.ONUN GUZELLIGINI YALNIZ BEN GORUYORSAM BU SEVGIDIR.ONUN GUZELLIGINI YALNIZ BEN BILIYORSAM BU ASKTIR.HIC KIMSE BILMIYORSA BU YANLIZLIKTIR.

GONLUMDE BIR CICEK ACTI ADINI MUTLULUK KOYDUM KOPARDILAR.. GONLUMDE BIR CICEK ACTI ADINI ^^ASK^^KOYDUM SOLDURDULAR.. GONLUMDE SON BIR CICEK ACTI ADINI IZDIRAP KOYDUM NE KOPARAN NEDE SOLDURAN OLDU...
OYLE HUZURLUYUM KI SENIN YANINDA SEN DERTLERIN BITTIGI NOKTA KUSKU BULUTLARINI DAGITAN HUZUR MELTEMI SEFKATIN SONSUZ UFKU RUHUMUN SUKUN LIMANI ...

BEN KUCUCUK BIR BEBEKTIM "SEN" KOCAMAN BIR SEVDA..."BEN" SENIN ELLERINDE BUYUDUM "SEN" BENIM YUREGIMDE...

AYRILIK ADINI NEREDEN CIKARDIN,BIR DEFA DEGIL BIN DEFA CANIMI ALDIN,BU BEDENIMI SENSIZ YASAR MI SANDIN,HATA YAPTIN SEVGILIM,BURDA YANILDIN...

BIR COCUGUN BIR MASALA KANDIGI GIBI!.GULUM SENIN GOZLERINE KANMISIM, GUNESIN YERYUZUNU YAKTIGI GIBI, GULUM SENIN GOZLERINE YANMISIM, GEL YAGMUR OL GOZLERIMI ISLANDR, BASIMI DIZLERINE YASLANDIR, DELIRMISIM SENDE BENI USLANDIR...

NEDEN SONRA FARKINA VARIYORSUN ETRAFINDAKI ISSIZLIGIN ARKADASMIS, DOSTMUS,NE ARIYORSUN ,ADRESI BELLIMI VEFASIZLIGIN...

GITMEZ..GOZLERI OYLECE PARLAR YILDIZLARDA!!! SINMISTIR KOKUSU SACLARININ. HER SABAH GOZLERINI ONUNLA ACAR,HER GECE ONUNLA KAPARSIN... UNUTULMAZ..UNUTAMAZSIN ...

SEN "ICERIDEYKEN" BEN "DISARIDA" SENI BEKLEYECEGIM,KARANLIKTA SIRIL SIRIL AKAN BIR SUYUN GOLGESI GIBI.....SURATINDAN AKAN SAFLIK DERINLIK OLACAK BELKI DE GORUNMEYEN ICIMDE...

ON GUNESI YAN YANA KOYSAM BIR CEMBER YAPSAM. ON CEMBERI UST USTE KOYSAM BIR CUBUK YAPSAM. ORTASINA DA SENI KOYSAM BIN DEFA YANSAN DA CANLANSAN: BANA YAPTIKLARIN ICIN CEHENNEMDE CEKECEKLERINE DENK OLMAZDI...

TENIMI SUREMEDIM BEN AL YANAKLARINA, BUSEMI KONDURAMADIM BAL DUDAKLARINA, GAMZELIM, GULUVER BANA, AL CANIM SANA FEDA, SEVDALIYIM BEN SANA SEVDALI...

ANILAR IGNELER HER GECE YUREGINI...OLMAYACAGINI BILE BILE DILERSIN ESKI GUNLERI. AMA SENDE BILIRSIN SUAN GECEN SANIYENIN BILE BIR DAHA GERI DONMEYECEGINI...

GECE YALNIZDI ONA BAKAN SADECE YILDIZLARDI...ONU IZLEYEN VE ONU ISTEYEN... BU YUZDEN SEVGI DOGDU. YILDIZLARLA GECE SESSIZCE BULUSTU. VE SONUNDA ASK BULUNDU... OLUNDU...

YASAMAK GECENIN TUM KARANLIGINA RAGMEN BUGULU BIR CAMA GUNESI CIZEBILMEKTIR YASAMAK DIRENMEKTIR

DUDAKLARIN GIBI SICAKTI..KAHVEYI BIRAKTIM.. DUMANINDA HAYALIN VARDI..SIGARAYI BIRAKTIM.... RUYALARIMDA SEN VARDIN , UYUMAYI UNUTTUM BIR SENI UNUTAMADIM

BIR KELIMENIN YANINA BIR KELIME GELINCE BIR SESIN YANINA BIR SES GELINCE BIR INSANIN YANINA BIR INSAN GELINCE BUYURLER BUYURLER OLUMDEN ONCE

BIR MASAL KUSU KONARSA DUSLERINE,DUSLERIN HUKMEDERSE YUREGINE DUSERSEN SAHRA COLLERINE ARADIGINI BULAMAZSIN SEVDA CEMBERINDE

AMA COSKUN AMA YORGUN BIR YIL DAHA GECIYOR YASAMDAN TUM MUTLU YARINLAR SENINLE OLSUN SEVGILERIN GUZELI ILE YOGRUL DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN

BIZ ISYANKAR SOKAKLARDA BUYUDUK ANLAMAYIZ BAZILARI GIBI BALLI EKMEK YEMEKTEN BIZ 15 YASINDA DUNYAYA 18 YASINDA KASIP KAVURMAKTA OLAN ASKLARA ISYAN EDIYORUZ.BILMEYIZ KAYGAN PISTTE DANS ETMEYI ,SATMAYIZ 10 KURUS ICIN SEVDIKLERIMIZI

HER SEFERINDE KALBIM BASKA BIR ISYAN CIKARIYOR... ELIMDE OLSA KALBIMI YERINDEN SOKER AYAKLARIMLA CIGNERDIM... AMA ELIMDE DEGIL NE SENI SEVMEMEK NEDE KALBIMI SOKUP CIGNEYE BILMEK... YAPABILDIGIM TEK SEY SENI SEVEBILMEK

YASAMAK ICIN BIR SEBEP DEMISTI.DENIZ DEMISTIM.OLDU DEMISTI.BENSE MAVILIGI KASTETMISTIM

BIR ASKI PAYLASMAK ICIN COK GEC,BIR PAYLASIMA ASIK OLMAK ICINSE ERKEN.BIR SEVDA YERIMDEN VURDU ZAMAN.SIMDI SANA SOYLENECEK TEK BIR CUMLEBENDE SANA YETECEK KADAR BEN KALMADI..

AGLADIGINDA GOZLERINDEN AKAN YAS OLMAK ISTERDIM,YANAKLARINI OPMEK ICIN. GUNES HER SABAH DOGUYOR BEN ISE SENSIZ HERGUN BIRAZ DAHA BATIYORUM.

BEN ALISILMIS SEYLER SEVMEM, BILIRSIN. YASAMAKSA DILEDIGIM GIBI YASAMALIYIM SEVMEKSE GONLUMCE SEVMELIYIM. KENDI ELLERIMLE YAZMALIYIM ALINYAZIMI OLMEKSE ISTEDIGIM ANDA OLMELIYIM..

YALNIZ ACIGA CIKAN ISIGI GOREBILIYORSAN, YALNIZ SOYLENEN SOZU DUYABILIYORSAN, NE GOREBILIYORSUN NE DE DUYABILIYORSUN... KAYBOLAN UMITLERE BAGLANMAMALISIN DOGACAK UMITLERI HENUZ KAYBETMEDIK KI.

BIR GUN KIRLARDA GEZERKEN ELINE BIR PAPATYA AL VE SEVIYOR SEVMIYOR YAPMAYA BASLA.SEVIYOR CIKARSA INAN AMA SEVMIYOR CIKARSA INANMA.CUNKU O SADECE BIR PAPATYA

GOZLERIN DALSA BILKI DUSUNDUM SENI KULAGIN CINLARSA BILKI ANDIM SENI GECE UYANIRSAN BILKI RESMINI OPTUM YASLAR DOKULURSE GOZLERINDENBILKI SENSIZ OLDUM!!!!

BAHCELERDE SEFTALI KAYISI YEDI ASKIN UGURLU SAYISI YEDI YILDIR HASRET KALDIM SEVDAYA YETER ARTIK YALVARDIGIM MEVLAYA

Qè¢èM_胧µÑ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2007, 06:13 PM   #2
Qè¢èM_胧µÑ
Gerçek Aşık

Standart Şarkı Sözlerinden Mesajlık Bölümler...

BİR GÜN BİR ÇILGINLIK EDİP,
SENİ SEVDİĞİMİ SÖYLESEM.
ALAY EDİP GÜLER MISIN ?
YOKSA SEN DE SEVER MISIN ?

SORANLARA UNUTTUM DİYORUM,
ADI NEYDİ HATIRLAMIYORUM,
BEN ARTIK SEVMİYORUM,
AMA ÖYLE DEMİYOR İÇİM,
SUSMUYOR SUSMUYOR KALBİM,
HALA DELİ DİVANEYİM

BEBEĞİMSİN KIYAMAM
HASRETİMSİN KOPAMAM
İÇİMDEKİ ASKIMSIN
BEN SENSİZ YASAYAMAM

SEN GİTTİN GÜNEŞ DOGMADAN,
SARI GÜLLER KOKLADIM SENİN TENİN DİYE,
DOKUNDUM ONLARA GÖZLERİMLE;
SEN DİYE SENİN GİBİ KANATTILAR GÖZLERİMİ,
SENİN GİBİ ACITTILAR KALBİMİ

SENİN ALEV GÖZLERİN ERİTSE SU RUHUMU BUZ OLUR KESİLİRİM YANARKEN İÇİM
SESİN BİR UÇURUM ÇAĞIRIRSA BENİ KUS OLUR UÇARIM YANARKEN İÇİM
SEVDAN BİR ATEŞ OLDU BENDE GÖNLÜM BİR DELİ COŞTU SENDE

SACLARIN RÜZGARINDAN SAVURURKEN GÖNLÜMÜ SÜRGÜN OLUR GÖÇERİM BU DİYARLARDAN
KİME DOKUNUR ELLERİM KİME DOKUNUR GÖZLERİM OLUM ÇIKAR KARSIMA YİNE SEN DERİM
SEVDAN BİR ATEŞ OLDU BENDE GÖNLÜM BİR DELİ COŞTU SENDE

HASRETTEN ÖNCE NE VAR DANSEDIYOR İÇİMİZDE
MIZRAP OLMUŞ VURUYOR GECENİN GAM TELİNE
GİDİYORUZ YENİDEN O KAHREDEN UZAKLARA
DUDAKLARIM MATEMDE GÖZLERİM AĞLAMAKTA

BİR ŞARKI BU NE HİCAZ NEDE CAZ
YAŞANIR MATEMİ KAYBOLAN UFUKTA
AĞLAMA SEVGİLİM BU SENİN ESERİN
SİYAHIN MATEMİ AĞLAYAN GÖZLERİN

SİYAH BEYAZ BİR FİLM GİBİYDİN HERKES UYURKEN İZLEDİĞİM SEVGİLİM BENİM ÇOK ÖZLEDİM
HER ZAMAN GİTMEK İSTEDİĞİM TATİL YERLERİ GİBİYDİN DERGİ SAYFALARINDA HİÇ GİDEMEDİĞİM
BU BİR MASAL BASI İYİ MUTSUZ SONU SENLE BEN BATI DOĞU AMA DÜNYA YUVARLAK
EN ÇOK SEVDİĞİM ŞARKIYDIN HERKESTEN ÇOK SEVİLDİN SEVGİLİM BENİM ÇOK ÖZLEDİM
BEN KÜÇÜK BİR KIZ HEYECANLI OYUNCAKLARIM TAHTADANDI HEPSİ KIRILDI HEPSİ YAPIŞTIRDIM
KALBİM ELLERİM KADAR KÜÇÜK DEĞİL

BU GÜN RESMİNE DOKUNDUM BEN ÖPTÜM YİNE YİNE
SESİNİ ÖZLEDİM ÖZLEDİM ÇOK
SENİNLE BİRLİKTE KAYBOLANLARI ARIYORUM BAŞKA ŞEYLERDE
AŞK ŞARKISI DEĞİL BU GELDİ İÇİMDEN
GÜLÜMSE BIRKEZ BENİM İÇİN EĞER DUYUYORSAN
NEHRİM OL GEL AK YİNE
KELEBEK OL GEL UÇ YİNE
ÇİÇEĞİM OL GEL AÇ YİNE
RÜZGAR OL

Sar beni ben sana kendimi feda etmişim sev beni
Bu cani uğruna heba etmişim sevgilim herselim
Gönlüme taht kuran dilberim

Sevdalar aşka doymak için vuslatlar sana kanmak için
Denedim gitmiyor dertlerim bitmiyor bu sizi dinmiyor
Ne doyarım ne kanarım ben sana dilberim

Vur beni o gözler o kaslar ne ise yarar yor beni
Feryatlar figanlar beni oyalar sevgilim herselim
Gönlüme taht kuran dilberim

Seni ilk gördüğüm an kalbim duracaktı inan
Kor alevler içinde yanıyordum heyecandan
Seni ilk öptüğüm an dudaklarım kalbimde
Seni beklemiş inan ölüyordum heyecandan
Beni yakan aşkın kurşun mu denizde yediğim vurgun mu
Ben aşık olmazdım ama senin aşkın bir başka

Yıktın duvarları yaramı sardın
Yalnızca bildiğim bir şarkı var
Ne iz ne söz eski bir şey kalmasın
İsmi bilinmez bir yerlere yolcuyum
DİKENSİZ GÜL OLMAKTANSA KARDELEN OLURUM !!!

Nerede sözler,nerede yüreğim
Bende sevdim,sevmedim bilenim
Ver elini sonsuza,al beni dünyadan
KALMADI SEVENİM !!!

Sakaklar sakin geceler kara basan
ellerim titrer kim bu ben kim bu susan
ne soran var ne bilen sebebim yok bana kıyan
kadınım sendin vazgeçtim rüyalardan
beni sevmezsen yağmurları sev
bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden
Gidiyorum gözüm yaşlı hatıran var yüreğime
sen sev yağmurları yağmurlar yağsın üzerime

Herkes bilsin istedim nasıl sevdim ben
Herkes duysun istedim neye direndim ben
Neler gördü gözlerim neler duydum dinledim
AŞK BÖYLEYSE SEVMEYİN SEVMEYİN !!!

Ay ışığına vuruldum ben
Çok uzaklarda olsa da
sonumuzu bile bile seviştim ben
artık gece hiç olmasa da

Ay ışığına vuruldum ben başka dünyaya yansa da
çok zor geçen günün ardından uyurken ben
odam hep ışıksız kalmışsa da
bu ev artık yuva değil bütün eşyalar üst üste terk etmeden önce...

Denize açıldım sevmeye sevilmeye Anladım sevmek gibisi yok
Yağmura soyundum yavaş yavaş yağar diye Damlalarda yüzmek gibisi yok
Yokluğun varlığın bir Dünüm yok yarınım sır
Nasıl inanırım sana Bu yürek ağır bana
sevgin öyle uzaklarda Nefes alsam da yanında
BU AŞK FAZLA SANA !!!

Alt 06-12-2007, 06:14 PM   #3
Qè¢èM_胧µÑ
Gerçek Aşık

Standart Sevgİlİye Özel Sms'ler

Dünyada bir çok insan var.. Kimi mutlu kimi mutsuz. Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da şu an mesajımı okuyor...

Bu dünyada 6 milyar insan var, 2.999.999.999 milyonu uyuyor, 1.000.000.000'u yemek yiyor, 2.000.000.000'u uyuyor, 1 güzel kız da mesaj okuyor..

En ağır işçi benim. Çünkü 24 saat seni düşünüyorum.

Seni sevecek kadar yaşasaydım ölümsüz olurdumm...

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki; en masum anında sana kimseler zarar veremesin.

Umutlarının bittiği yerde düşlerine sarıl; düşlerini paylaşacak birini ararsan ben burdayım.

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek, bırakıp gitsemde unuturum sanma, zaman alışmayı öğretir, unutmayı ASLA...

Sen; Bailes's kadar tatlı, Tekila gibi çarpıcı, Dhmple kadar asıl, Kanyak gibi sıcak, şampanya gibi özel, Malibu kadar egzotik, Kokteyl kadar karmaşıksın...

Yabancı binalar önünden geçiyorum sessiz, içimde bir ses var benden sessiz...
Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebiyle ulaşamadık. Şimdi yüreğimde full çeken hatlarımla seni çoook seviyorum...

Bir kelebek uçurdum sana doğru. Dağları denizleri aştı, seni buldu. Sana mutluluk sundu. Hisettin mi söyle öylesine derinden öylesıne içten??

Sen çölde tek bir çiçek olsaydın seni kurutmamak için ömür boyu ağlardım prensesim....!!!

O boncuk gözlerini izlemek, Ortaköy'den boğazı izlemekten bin kat daha iyi.
Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..

Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........

Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun...

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun, ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun. Düştüğüm o yer dudakların olsun...

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin birtanem...

Bir gün cehennemde karşılasabiliriz. Sen kalp hırsızı olduğun için. Bense Tanrıyı bırakıp sana taptığım için.....

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: geçip giden zaman.

Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsin.
Alt 06-15-2007, 02:34 PM   #4
zorlu_sevdam
Gönül İnsanı

Tecrübe Puanı: 0 zorlu_sevdam is on a distinguished road

Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun...

vayy bu güzelmiş

Ellerine sağlık canısı
zorlu_sevdam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-15-2007, 03:27 PM   #5
MeVSiMSiZ_KaR
Emektar

MeVSiMSiZ_KaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 178 MeVSiMSiZ_KaR is on a distinguished road

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek, bırakıp gitsemde unuturum sanma, zaman alışmayı öğretir, unutmayı ASLA...

Birgün Beni Nasıl Paslı Bir Makasla
Nasıl Derinden Budayıp Gittiğini Farkettim...
Yenibir Filiz Veremeyecekkadar Derindi Kesip Attıkların
Sensizlikle Oluşmuş Hastalığıma
Senin Bile Çare Olamayacağını
Benim İçin Çok Gecikildiğini Anladım....

MeVSiMSiZ_KaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-16-2007, 01:55 AM   #6
guvenc
Gönül Yolcusu

Tecrübe Puanı: 109 guvenc is on a distinguished road

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki; en masum anında sana kimseler zarar veremesin

---------------------------------

O boncuk gözlerini izlemek, Ortaköy'den boğazı izlemekten bin kat daha iyi.
Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..

--------------------
Sen; Bailes's kadar tatlı, Tekila gibi çarpıcı, Dhmple kadar asıl, Kanyak gibi sıcak, şampanya gibi özel, Malibu kadar egzotik, Kokteyl kadar karmaşıksın...

bu 3 mesajı almak benı mutlu ederdı tesekkurler emeğine sağlık
guvenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-16-2007, 10:05 AM   #7
Qè¢èM_胧µÑ
Gerçek Aşık

Umutlarının bittiği yerde düşlerine sarıl; düşlerini paylaşacak birini ararsan ben burdayım.
Üsküdar'daki martının kanadına aşkımız yazılır
Alt 06-16-2007, 02:13 PM   #8
MeVSiMSiZ_KaR
Emektar

MeVSiMSiZ_KaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 178 MeVSiMSiZ_KaR is on a distinguished road

eline sağlık ablam

Birgün Beni Nasıl Paslı Bir Makasla
Nasıl Derinden Budayıp Gittiğini Farkettim...
Yenibir Filiz Veremeyecekkadar Derindi Kesip Attıkların
Sensizlikle Oluşmuş Hastalığıma
Senin Bile Çare Olamayacağını
Benim İçin Çok Gecikildiğini Anladım....

MeVSiMSiZ_KaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-17-2007, 05:50 PM   #9
Qè¢èM_胧µÑ
Gerçek Aşık

Gönlüme taht kurdun, Gönlümün sultanı oldun, Gece gökyüzünde parlayan yıldızım, Sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun ..

Damdan düşer gibi hayatıma girdin, beni deli divane ettin, suçum neydi ki, beni kendine bu kadar aşık ettin

Her gün sevda çekipte, Gülünmüyor değil mi, Bir güzelden başkası, sevilmiyor değil mi, Seni asla unutamam, Sensiz olamam diyordun, Hani bensiz olurdun, Olunmuyor değil mi??

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin
sen var ya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin!!

KIZ DEDİĞİN İSTANBUL GİBİ OLMALI FETHİ ZOR FATİHİ BİR TANE OLMALI

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar

Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı gören insanlardan biri olurdun...

BİR SABAH UYANDIĞINDA GÜNEŞİ GÖREMEZSEN YANINDA SAKIN GÖZLERİNİ KAPATMA YILDIZLARI DA KAYBEDERSİN SONRA.

Yaşamın kaynağı sevgi ise eğer, sevgi bir tutku.
amaç bir şeyleri paylaşmaksa, paylaşmak dostluk.
dostluk hatırlamaksa eğer, hep aklımdasın!!!

Gülü bir gün, Seni her gün, Gülü soluncaya kadar, Seni ölünceye kadar seveceğim...

Beni terk ettiğin gün saçlarından bir tel koparıp asacağım kedimi beni terk ettiğin gün kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime ve beni terk ettiğin gün öleceğim

Dava: Bir aşk hikayesi
Davacı: Yalnızlık
Davalı: Ayrılık
Şahit: Yeminler
Suçlu: Sevgilim
Ceza: Sonsuza dek seveceğim

ONUN ÜZÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞIP.. ONUN İÇİN AĞLIYORSANIZ BU AŞKTIR... O OLMADAN ONU DÜŞÜNÜP AĞLADIĞINIZ OLDUYSA .. O DA AŞKTIR.

SANA BİR ŞEY SÖYLEYECEM AMA SAKIN ÜZÜLME; DÜN DR,gittim böbreğimde kum,kalbimde seni buldular!!!!!

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçarsım gelir, bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silisim gelir ama ne çare bir tanem ne çare ne kuş olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana bir tanem inan seni bir ömür boyu Sevebilirim...

Diyorsun bana yaren sis yasa . yaşar mı bu beden ruhu olmasa..¿

ZAMAN GECE YARISI ISLAK GÖZLERİM CAMDA BELKİ GELİR DİYORUM, HANİ BİR ŞARKIMIZ VAR YA ONU SÖYLÜYORUM VE SENİ ÖLESİYE SEVİYORUM

Bir soluk kadar yakın yıldız kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin yetişirsin dokunamazsın dokunursun vazgeçemezsin vazgeçersin ama unutamazsın!!

Bir su gibi Berrak , bir Çiçek gibi sevgi yüklü , Gökyüzü gibi yalın okyanus kadar derin kelimelere sığmayacak kadar büyük bir SEVGİMİZ olduğunu sakın UNUTMA !

Sana olan aşkım sağır bir ressamın kristal bir yüzeye düşen gül yaprağının çıkardığı sesi çizdiği zaman bitecek

Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek,sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı beklemek beklemek beklemek

GÖZLERİN DALARSA BİL Kİ DÜŞÜNDÜM SENİ, KULAĞIN ÇINLARSA BİL Kİ ANDIM SENİ, GECE UYANIRSAN BİL Kİ RESMİNİ ÖPTÜM, GÖZLERİNDEN YAS DAMLARSA BİL Kİ SENSİZ ÖLDÜM..

gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ?

Ben seni sevmek için değil sevmenin nasıl olduğunu gör diye sevdim sen benim alın yazımsın

Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, bir insanin özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi, bir insanın bir tanesi olmalı oda senin gibi

Asla sevme, seversen ihanet etme; ihanet edeni de asla affetme!!

BAŞKASINA KENDİNDEN FAZLA DEĞER VERME, YA ONU KAYBEDERSİN YADA KENDİNİ MAHVEDERSİN

DEMEDİM Mİ BU HASRET BİTİRİR SENİ. AY DOLANIR GİDER,YALNIZ KALIRSIN. HER GÜN YENİ BAŞTAN DAĞILIR, UFALIRSIN. DEMEDİM Mİ YÜREĞİM BÖYLE SEVME DİYE!

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne istiyorum biliyor musun her gün yağmur yağsın!!

AŞK BİR ELMALI ŞEKERE BENZER,, BİTİNCE SAPI KALIR

Ne senden vazgeçerim, ne düşlerimden, nede gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken, inan hayatı seni bana verdiği için, seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum!!

Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küllerimi dağlara denizlere ,yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle

Elimde denizde bulduğum bir midye var denizden o kadar uzak ki tıpkı seninle benim gibi. Ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin.

Yastığımla uykumu baş başa bıraktım,sırf seninle yalnız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım şimdi burada yalnız sen varsın!!!

Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım.Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamazsın

Aşk bir göldür, üstünde kazlar yüzer.

Eğer beni bu sokakta, bu mahallede, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim...

Aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten... Bir gün ne oldu biliyor musun?... Yağmur yağdı...

Sevmek suçsa suç işledim, Ölmek buysa ölümü seçtim

Alt 06-18-2007, 01:48 PM   #10
Qè¢èM_胧µÑ
Gerçek Aşık

Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

» Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum........ Gözlerime bakabilirmisin....

» Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

» Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM...

» Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

» Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

» DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a Kapı*** BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

» İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

» Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak..

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim...

» Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar Özelsin.

» Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

» Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlar.Umut iklimine seni yazsınlar!

» Yıllar Sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun.. Aslında Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Fazla Mecbur Oldum

» Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölene dek seveceğim.

» kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer, kırı*** kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordur.sen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekleeeeeeeee

» Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

» Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

» Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, ulaşılmayacak kadar derin, unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak kadar özeldir.

» BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR. GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN, ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ, GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNU SONSUZA DEK BİTMEYECEK.

» Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

» Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

» Bir rüzgar eserse oralara, sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, cevabını sevgimden ıslandığın yağmurlarla yolla.

» Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

» Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiçkimseye böyle yürekten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım. Yanlızca senin için Aşkım.

» Seni Çok Özledim. Seni Her Özlediğimde Kalbime Bir Yıldız Çizdim. Seni Ne Kadar Özlediğimi Bilmek İstermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

» Seni Cok Özledim. Seni Her Özledigimde Kalbime Bir Yildiz Cizdim. Seni Ne Kadar Özledigimi Bilmek Istermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim...

» İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

» Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

» Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

» Senin sevgini doldurdum gönül kadehime, senin sevgini içeceğim. Senin hayallerini çizdim gözlerime, hep seni seyredeceği. İlkdefa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEĞİM...

» Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılıyorsa uzaklara, kulakların çınlarsa zamansız, bilki bir yerlerde ÖZLENMİŞSİNDiR!!!!!

» YAŞAMAK ÖZLEMSİZ,ÖZLEM SEVGİSİZ,SEVGİDE SENSİZ OLMAZ.UNUTMA SEVMEK DAİMA BERABER OLMAK DEĞİL.SENSİZKEN BİLE SENİNLE OLABİLMEKTİR.

» Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin..

» kimsin sen? yaşamak isteyipte yaşayamadığım umutlarımsın.. yıllardır beklediğimsin belki de... kimsin sen? sen benim sevdiğimsin.. sevdiğimi söyleyebildiğimsin
..
Alt 06-18-2007, 01:52 PM   #11
Qè¢èM_胧µÑ
Gerçek Aşık

Standart Özlem Mesajları..

MERHABA HUZUN ADASI..BEN DUYGU GEMISI...GECENIN KAT-RANLIGINDA YANASTIM LIMANINA...YUKUM MUTLULUK...KULAK VER BAK NE DIYOR GEMIDE KI SES:OZLEDIM SENI....BIRICIGIM...

USANDIM YESERMEMIS UMUTSUZ BAHCEYI BEKLEMEKTEN,USANDIM,TARLA KUSUNUN SESINDEN USANDIM BU YUREKTEN KENDIMDEN USANDIM DURUP DURUP SENI OZLEMEKTEN:-((

HASRETIM RENGINE SIYAHMI DESEM AGARMAK BILMIYOR SONSUZ GECELER YA GULERDIM YA OLURDUM GORSEM OMRUMDEN UZANSA SENSIZ GECELER...

KAYBETME KORKUSU TAA ICIMDEYKEN, BEKLE DIYORSUN, DONECEGIM BIRGUN. BEDEN BEKLEMESINE BEKLIYOR AMA YUREK KAN AGLIYOR SENSIZ GECEN HERGUN...

GEL DESEM SEVIYORUM SENI DON DESEM SENI NASIL OZLEDIM BIR BILSEN...

YUREGIM UMULMAYAN YARALARLA BASEDEMEZKEN BIR TATLI ASK GULUSU OZLEDI GOZLERIM VE SEN HANGI ALEMDE HANGI DUSLERDE ISEN GEL CUN KI GULUSUNU "COK OZLEDIM"

SESINE MEVSIMLERIN EGILDIGI,GOZLERINE BAHARIN AGLADIGI,AGLAR GIBI GULMENI,DOKUNUSLAR GULECEK GIBI DURAN YUZUNU OZLEDIM.

ANSIZIN BIR DUYGU KORUKLENIRSE YUREGINDE AKLINA TAKILIRSA UZAKLAR, VE BIRDE KULAKLARIN CINLARSA AMANSIZ , BILKI! BIRYERLERDE OZLENMISSINDIR...

SENI HER OZLEDIGIMDE KALBIME BI YILDIZ CIZIYORUM,ARTIK BENIMDE BIR GOKYUZUM VAR...

BU AKSAM YINE SENSIZLIK DUSTU ICIME,BU AKSAM GOZLERIN DOGDU YUREGIME,CEKILMEZ OLDU HASRETIN BEDENIME,AGLADIM ANILARA SESSIZCE BU AKSAM OLMEK ISTEDIM YINE HABERSIZCE...

SEN HASRETIMSIN,KADERIMSIN,YASAYAMADIGIM GUNLERIM SEVGISINE DOYAMADIGIM AKSAM GOZLU YARIMSIN. SENI COK SEVIYORUM ASKERIM!!!

BENDEN COK UZAKTA OLSANDA SANA SARILIP DOKUNAMASAMDA SANA SESIMI DUYURAMASAMDA KALBIMIZIN BIR OLDUGUNU VE SENINDE BENI BEN KADAR OZLEDIGINI BILIYORUM.

YORGUNUM OZLEMEKTEN HAYALINI AGLARIM GOZLERIMDE YASLAR SELI BIR SENI UNUTMADIM YILLARDIR BIRDE BEN AGLARKEN GITTIGINI DAYANAMAM INAN DAYANAMAM BUNA UNUTAMAM BIR AN DOKUNAMAM SANA HARCANIRIM UGRUNA ALDIRMADAN ZAMANA DIYEMEM DILIM VARMAZ DIYEMEM ELVEDA...

AKSAMIN MATEM RENGINE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKI KANDILLER TEK,TEK YANMAYA BASLADIGINDA ICIMDE SESSIZ BIR CIGLIK...OZLEMEYI OZLEDIM.OZLEMEYE DEGER NE KALDIYSA...

SENINLE DOLU RUYALARDAN UYANDIM. GECENIN ILK TATLI UYKUSUNDAN. RUZGARLARIN ALCAKTAN ESTIGI, YILDIZLARIN PARLADIGI SAATLERDE...

HAVANIN SERINLIGI TENINI URPERTMESIN,BEDENIM YANINDA OLMASA BILE,RUHUM HEP SENIN YANINDA...

BEN SENIN KULUN MUYUM BENI SEN MI YARATTIN KESKE SENI GORMESEYDIM SENINLE YASANMIYOR SENSIZKEN DE OLMUYOR KESKE SENI SEVMESEYDIM...

DENIZLERDE YAKOMOZ SENIN GULEN GOZLERIN.MEHTAP,DENIZ,DALGALAR BIRDE SIRIN GOZLERIN.FIRTINALAR KOPSADA BENIM DELI GONLUMDE INAN KI NE YAPSAM YINE SENI OZLERIM...

BILEMEZSIN SEVGILIM SENI NE COKOZLERIM.GELECEKSIN DIYEREK YOLLARINI GOZLEDIM.SENI ILK GORDUGUM GUN GONLUMILE SOZLEDIM.NICE GUNLER UYKUSUZ BEKLEDIM GECELERI...

SENSIZ GECE SENSIZ GUNDUZ OLMUYOR SENSIZ ZAMAN GECMEK BILMIYOR SEN OLKI YANIMDA DUNYAMI KARARTMA ASKIM BEN SANA VURULMUSUM BU DIYARDA ANLAMIYORSAN BENI ELVEDA...

BURUK HASRET DOLU GECELERI OLDURECEGIM! BIRGUN BU AYRILIK SARKISINI KURSUNA DIZECEGIM, VE SENI BENDEN SU ANDA UZAK TUTAN KADERIMI MAHKEMEYE VERECEGIM!

OZLEMEK BIR DAMLA GOZYASI ISE, OZLEMEK HERYERDE SENI HISSETMEKSE, OZLEMEK YUREGINDEKI BURUKLUGU SOKUP ATAMAMAKSA "OZLEDIM" SENI O ZAMAN!!

ELIMDEN CEKIP ALDILAR SENI CEKILMEZ ACILARA SALDILAR BENI, DUSUNDUKCE SENI ICIM AGLADI DONERSIN DIYE GOZLERIM YOLLARA DALDI,HAMD OLSUN AZRAIL DOSTUM CANIMI ALDI.

EN BUYUK GUCUM SENDIN, SENI YUREGIMDE TASIMAMDI, SENSIZLIGE DAYANACAK GUCUMDE BUGUNE KADARMIS, AFFET BENI.

BELKI BIRGUN BENI UNUTTURACAK BIRI CIKACAK KARSINA, BELKI OZLEMEYECEKSIN BENI, GOZYASIDA DOKMEYECEKSIN BELKI , AMA BIL KI BU GECE YUREGIMDESIN, HER ZAMANKI GIBI.

Alt 06-18-2007, 02:00 PM   #12
Qè¢èM_胧µÑ
Gerçek Aşık

Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen.... Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen..

Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske...

Özledigim ne sensin ne de bir baskasi... özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis...

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir...

Ilik bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem
Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum çünkü sen hep yüregimdesin.

Bir gün bir sevda çalar kapinizi... Sasirirsiniz, beklemiyorsunuzdur... Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir... Ancak, bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize !

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Alt 06-20-2007, 11:09 AM   #13
Qè¢èM_胧µÑ
Gerçek Aşık

Birine sevginizin tümünü sunmak, asla sizi de aynı şekilde seveceğinin garantisi değildir. Sevgiye karşılık beklemeyin; sadece sevginin karşınızdakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdüğüne emin olun.

Birine çarpılmak için bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak için bir saat, ve birini sevmek içinde bir gün yeterlidir, ama birini unutmak ise bir ömür sürer.

Aşk bir gülücük ile başlar, bir öpücük ile gelişir, ve bir gözyaşı ile son bulur.

Uçurumdan düşerken tutunacak son dalım sen olsan, ölmekten değil seni kırmaktan korkarım.

Değer verdiğin insan sana değer vermiyorsa, bırak kendi değeriyle kalsın.

Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç, bir tohumla başlar. En uzun yolculuklar bir adımla başlar.

Gerçek sevgiler ise küçük bir tebessümle başlar.

Dal rüzgarı affetmiştir, ama kırılmıştır bir kere.

Hayatın en güzel anı her şeyden vazgeçtiginiz zaman sizi hayata bağlayan biri olduğunu düşündüğünüz andır.

Sevgiye burun kıvırma sakın; o çöl ortasında yemyeşil bir bahçedir. O bahçeye layık bahçıvan olmak için; her birinin sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu unutma...

Yedi kez çağıracağım seni; altısında gelme... Ama söz ver yedincisinde; tek sözümle geleceksin...

Seninle olmak varken sensiz kalmak, yaşamak dururken ölmek demektir...

Birisine seni seviyorum deme fırsatını asla kaçırma..

İnsanlar, gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler; gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar kulagina seni ne kadar çok özledigimi... Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha bir sönük olur, yakamozlar baska çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan eger!

Öperim dudaklarindan gül kokulu yanaklarindan her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin...Seni seviyorum.. Hem de çok...

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucakliyorum...

Eger seni nasil ve ne kadar sevdigimi ögrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalisin, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelime bulamiyorum.

Hayatta hiçbir sey ilk askin yerini tutamaz insan sevse bile o ilk ask hiç unutulmaz.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat. Dünde, bugünde, yarinda... Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Her seven adsiz bir kahramandir ve insan sevebildigi kadar insandir.

Sanma ki ismini bir baskasi silecek seninle basladim seninle bitecek...

Içine düsen her hüzün damlasi sana seni ne kadar çok sevdigimi hatirlatsin.

Seni tahmin edecegin kadar degil, tahammül edemeyecegin kadar çok seviyorum.

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslinda. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

Hep kalanlara gidenleri kattim! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattim yine bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrilik alisamadim.

An gelir insan gülerken aglarmis. Gözyaslari sel olup kalbine akarmis...

Ben seni unutmak için sevmedim ama ne için sevdigimi unuttum.

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Simdi yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!

Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karistin.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyecegi kadar özelsin.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve günesin isiklarindan daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere...

Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha sönük olur, yakamozlar baska çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan... Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat... Muuckk!!!

Maviler giyer bulut olurum, yesiller giyer bahar olurum, bakarsin bir gün beyazlar giyer senin olurum.

Hep beni kimse sevmiyor ki derdin! Usulcacik sokulup yüregine ...ben seviyorum demek isterdim.

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artik. Çünkü sen rüzgarin çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ellere...

Hasretin öldürdü beni! Simdi geceler çaresiz. Simdi yagmur damlasi gelip konar dudaklarima sessiz. Söylemis miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

Kapinin önünde ask yapma askin gözü kördür ama komsularinki asla.

Gidenler yokluklariyla degil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!

Sana sarap verecegim, iç ama sarhos olma. Sana bir gül verecegim, kokla ama soldurma. Sana kalbimi verecegim, sev ama incitme!...

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Simdi yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!

Bir aptalin sizi öpmesine izin verin ama bir öpücügün sizi aptal etmesine asla!

Sevgi basittir, karmasik olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatir. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, askin içimde ve ruhun bedenimde oldugu sürece seni çok sevmeye devam edecegim...

Gözleri uzakliklar degil, bazen de göze alamadigimiz yakinliklar acitir.

Seni ben degil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin...

Yeryüzünde biten her ask için gökyüzünde bir melek aglar.

Sen günesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin...

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydi eger inan ki yeryüzüne hiç günes dogmazdi.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an çünkü hiçbir sey seni sevmek gibi degil!

Bu gece rüyama gir gizlice, beni simsiki sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolasi hayatimdan sinsice!..

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

Yarinlar hep güzel olacak derler, oysa bugünlerde dünlerin yarini degil mi?

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ögretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ögretilmedi. Yasamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim...

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürler... Seni seviyorum!

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanin denizinde huzur gibisin, isigim sensin, günesimsin... Bil ki çok özlendin...

Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayip az da olsa sevmek; bir kadinla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalismamak gerekir.

Bir gün sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim düsüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir baskasi ile, kulagina fisildadim ask izdiraptir diye.

Arzular göz açip kapayincaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramizdaki sevgi ve ask asla bitmedi. Ne kadar kötü sey yasamis olsak da tüm bildiklerimi içimde yasayan sana ayirdim. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir sey yaparsam bil ki bu artik senin gözünde deger kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucakliyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...

Insanlar gelmeleriyle yanlizliklarini dagitanlari severler, gitmeleriyle kendilerini yalniz birakanlara asik olurlar.

Hüsrani bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamis olmakta.

Unuturum desem de inanma sakin, ömrümce kalbimden silinmez adin. Bir sizi içimde senden de yakin kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yil degil on yil degil bin yil mesut olurum.

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar seni ne çok sevdigimi ve özledigimi...

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi... Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanin birtanesi olmali, o da senin gibi...

Sevgililer öpüsürken neden gözlerini kapatirlar bilir misin? Çünkü gözleriyle degil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

Gözleriyle gözlerine göz koyanin, gözlerimle gözlerini oyarim. Gözlerini gözlerden sakin, gözlerin gözlerime lazim.

Hani en güzel asklar imkansiz gelir ya insana, imkansiz oldugun için asigim sana!..

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi... Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanin birtanesi olmali, o da senin gibi...

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettigim zaman, üzüntülerimi alip onlarin yerine simdiye kadar kimsenin basaramadigi o sicakligi koymayi basardigin için...

Seni ve sensizligi düsündükçe, esen rüzgarlarin ardindan yagan yagmurlar gibi sana ve sensizlige aglamak istiyorum.

Seni ne kadar sevdigimi merak ediyorsan, yagan yagmurun her damlasini tutmaya çalis, tutamadigin her yagmur damlasi kadar seviyorum seni.

Sana dalgalardan kalem yaptim ve kiyiya seni seviyorum yazdim, sen de inandin degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandim sana taptim...

Ayrilik küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dilegiyle...

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar seni ne çok sevdigimi ve özledigimi

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yillari bir mevsimde yasamaya raziyim seninle... Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dilegiyle..

Insanlar tanidim yildizlar gibiydi, hepsi parliyordu. Ama ben seni, günesi seçtim, bir günes için bin yildizdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat.

Alt 06-26-2007, 02:33 PM   #14
aci_hayat01
Dert Deryası

aci_hayat01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 119 aci_hayat01 is on a distinguished road

tskler ablam
aci_hayat01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-23-2007, 02:53 PM   #15
small_princes_small_lady
Yeni Üye

small_princes_small_lady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 small_princes_small_lady is on a distinguished road

çok güzeller çok sağol

Seninle olmanın en zor yanı ne biliyor musun? Seni kaybetme korkusuyla hayatta ilk kez tattığım o tarifsiz duygularımı umut denizinin ortasında küreksiz bir sandala hapsetmek. Sevgili yerine yıllarca dost kalmayı başarmak. Yalın ayak yürümek bıçağın en keskin yerinde. Kanadıkça tuz yerine gözyaşlarımı basmak yüreğime.
small_princes_small_lady isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil